Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 8 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 00:19   #71
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5450 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Sivasli hic Sivaslilar.net´e küsermi.?
Ins Zamanla geri döner kardeslerimiz..
Alt 04.02.2011, 00:22   #72
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 643 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Severek takip ettiğim farklı bir sitenin belli başlı kuralları var. Orada da ortam çok samimi. Bu kuralların hepsini buraya almam etik olmaz ancak bazılarının uygulanmasını istiyorum. Bunlar;
1. Kişiye özel yazı yazmayalım. Fikirlerimizi ortaya yazalım, bir başka
üye ile diyalog ve tartışmaya girmeyelim, gerekirse özel mesaj ile halledelim.
Mesajlarımızda başka bir üyenin ismi, veya "sen" kelimesini geçerse, silinebilir.
İllâ bir üyeye hitap etmek gerekirse bile, asla seviyesiz, sert, eleştirici,
küçük düşürücü, alay edici, tahrik edici, tartışma tarzı bir yazı yazmayalım.
2. Seviyesiz kelimeler, deyimler, üslûp veya hakaret içeren mesajları
yazmakla boşuna vakit kaybetmeyelim. Tek bir seviyesiz kelime bile
varsa, bütün mesaj silinecektir.
3. Sitemizde rumuz kullanılmaz. Gerçek adımızı da bir şekilde içeren bir kullanıcı adı seçelim.
4. [SİYASET] başlıkları dışında siyasi parti isimleri yazmak yasaktır.
Bu başlıklar dışında siyasi partilerle ilgili ve içeriği siyasi tartışmalara neden olabilecek
her türlü mesaj tümden silinmeye adaydır. Her konuda siyaset tartışması istemiyoruz.
Sadece [SİYASET] yazan konu başlıklarında siyasi parti ismi yazılabilir.
Bu başlıklar sadece site yöneticilerinin izni ile açılabilir, üyeler siyasi başlıklar açamaz.
5. Amacınız Türkiye Cumhuriyeti yöneticilerini eleştiren siyasi mesajlar yazmak ise,
hükümet aleyhinde mesajlar yazmak için üye olduysanız, yanlış siteye geldiniz.

Bunlar bazıları daha fazla olmasına rağmen hepsini almadım tabi ama bu kurallar harfiyen uygulanıyor. Bence sitemizde öyle olmalı.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 00:25   #73
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5450 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Lütfen degerli kardeslerim. Kimse siteyi birakmasin. Burasi hepimizin.

Sanirim bir yanlis anlasilma var. sivaburs kardesim Cok takdir ettigim bir kardesimsiniz.
Konusup anlasarak sorunlarimizi cözelim lütfen küserek degil..
Sivasli kardeslerim biz kardesiz, kimsenin art niyetli olduguna inanmiyorum.

Siteyi canlandirmak siteden gitmekle olmuyor. Kalmakla olur diyorum ben..

Hayat o kadar kisa ki; bu kirginliklara hic ama hic gerek yok.

Saygilar.
Alt 04.02.2011, 00:51   #74
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 698 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öncelikle Açtığım Konu Hakkında Görüşlerinizi Paylaştığınız için Teşekkür ederim.

Bu Site Hepimizin Adıda Sivaslılar Sitesi Biz Sivaslı Olduğumuzdan Bu sitenin Sorunlarıda bizim sorunudur Bu yüzden Sitenin pasif oluşu beni üzdüğü için bu panoyu açtımki hepinizin görüşünü alayım.

Ben başka bir setede adını vermek istemiyorum Ama üye potansiyeli olan bir site Genelde Fotoğraf sitesi ama haberler Sohbetler bölümü olan bir site oranın Kurucusuna Sordum Sitede Küsmeler hakkında oda dediki Küsenler olacaktır önemli olan Adeleti kuralları herkeze eşit uygulamak ayrıca Küsenler olur bu sayede yeni üyelerde olur bu yüzden küsen küser önemsemeyin dedi.

Ben Kendi başıma Facebook da Sitenini reklamını yaptımki halada yapıyorum Siteye yeni üye gelsin diye.

Sitenin canlı olması Sadece oyun ve Sohbet anlamında değil Sadece oyuna ve Sohbete mesaj varsa yine ölü sitedir burası oyun veya sohbet sitesinden Ziyade Sivasın sorunlarını Tartışıldığı mekan olmalıdır.
Şu cümleyi okuyunca üyelere verilen değeri daha iyi anlamış oldum.Şaşkınlık içerisindeyim hala.Gerçekten böyle düşünenlere inanamıyorum ben.
Başka bir sitede bir yönetici olarak bunu yapamam ben.Tartışma içinde olanları bile ne yapsam da barıştırsam,ne yapsam da siteden ayrılmamasını sağlasam diye içim içimi yer.Yanlış düşünen ben miyim acaba?

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bana değer veren saygıdeğer dostlarım, yukarıdaki yazıdan sonra burada kalmanın imkanı var mı? Kalırsam bana ne denir? Ozan dostlarım affedin beni.

Anlaşılamamak, derdini anlatamamak ne kadar zormuş. Olmadı, yapamadım, beceremedim.
Gördüğüm manzara karşısında inanın kanım donuyor. Altı ay sitenin sorununu düşünüp bir çare bulamayan yöneticilerin bulduğu tek çare “güle güle” imiş. Hem de bunu kim söylüyor biliyor musunuz? Sitede kendime en yakın hissettiğim insanlardan biri. Daha sorunumun ne olduğunu bilmiyor çünkü yazılarımı bile okumamış.
Artık cevap vermek istemiyorum kimseye. Herkes dilediği gibi konuşabilir.

Siteden ayrılırken saygısızlık olmasın diye isteyemediğim bir şeyi senden isteme hakkı verdin bana. Kapıyı sen gösterdiğine göre bu görev sana düşer Cley kardeşim. Üyeliğimi, açtığım konuları ve yazdığım mesajları sil. Hem de hemen. Bu sitede benden iz kalsın istemiyorum. Allah rızası için yap bunu, bekliyorum.
Sizi ancak normal üye sıfatıyla burada bulunup,"Güle Güle" ile de uğurlanan kişiler anlayacaktır.Bende bunlardan biriyim sanırım.

Ve eminim ki burada bende dahil siteye gelmeme kararı alıp,yine de birilerinin sayesinde gelip yorum yazan birçok kişinin sebebi tek kişidir.O da Arif Coşkun! Benim gözümde adam gibi adam olan,asıl siteyi ayakta tutmaya çalışan O'dur!

Sivas'ı sevmek demek onca hakareti işitip,yinede bu siteye kazık çakmak,yüzsüz yüzsüz mesaj yazmak değildir.Bu böyle kıyaslanamaz.Ve insan hangi konuya cevap yazacağına kendi karar verir.Bilmediğimiz konuya cevap yazmak gibi aptalca duruma kimse düşmek istemez.Ondan sonra kavga,bilip bilmeden konuşma vs... gibi...
Bu konularda da sandallı ve bilal köse abilerime katılıyorum...
Alt 04.02.2011, 00:56   #75
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

Alıntı:
Şu cümleyi okuyunca üyelere verilen değeri daha iyi anlamış oldum.Şaşkınlık içerisindeyim hala.Gerçekten böyle düşünenlere inanamıyorum ben.
Başka bir sitede bir yönetici olarak bunu yapamam ben.Tartışma içinde olanları bile ne yapsam da barıştırsam,ne yapsam da siteden ayrılmamasını sağlasam diye içim içimi yer.Yanlış düşünen ben miyim acaba?
Bu sitenin 309.426 üyesinden biriside benim adaleti sağladıkları için zaten küsen fazla olmuyor, kurallar herkes içindir mantığı var, bazen bir yönetici diğerinin mesajını siliyor. Ayrıca ben dahil çoğu kullanıcısı memnun ki paralı üye olup ekstra özellikler de alınabiliyor.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:06   #76
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 698 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu sitenin 309.426 üyesinden biriside benim adaleti sağladıkları için zaten küsen fazla olmuyor, kurallar herkes içindir mantığı var, bazen bir yönetici diğerinin mesajını siliyor. Ayrıca ben dahil çoğu kullanıcısı memnun ki paralı üye olup ekstra özellikler de alınabiliyor.
İçimden gülmekte hiç gelmiyordu ama yine de

Memnuniyet göreceli bir kavramdır.Bakın,burada siz memnun olduğunuzu söylüyor,5-10 kişi memnuniyetsizliğini belirtiyorsa bu doğru bir tez;
Bu 1...

Kuralların herkes için olduğu bir site olsaydı gerçekten,şu an bu konuya yoğun ilgi olmazdı;
Bu da 2...
Alt 04.02.2011, 01:08   #77
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 741 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yine Tekrarlıyorum Gerçek Anlamda Sivası Seven Kişi İncir Çekirdeğini Doldurmayacak Sebeplerden Dolayı Siteden Ayrılmaz Örnek vermek gerekirse İsmail Arkadaşımız Görüşü ne olursa olsun Örnek üye gözümde Küsmüyor Aksine Paylaşıyor Ulaşım konusunda biz ise küsüyoruz gereksiz Siyasi tartışmalarla birbirimizi kırıyoruz.
Alt 04.02.2011, 01:10   #78
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 638 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben de 2008 den beri bu sitenin üyesim..300 ün üzerinde mesaj yazdım..Sitede üye sayısı oldukça fazla ama mesaj yazan kişiler genellikle aynı kişiler..Sitede 2-3 yıldır bu kişilerin dışında mesaj yazan pek fazla kişiye rastlamadım...Yalnız unutmamak gerekir kibu sitede bilhassa spor ve tarftar sitelerinden farklı bir site;burada yazı yazan kişilerin çoğunluğunun eğitim seviyesi belli seviyede olan kişiler olduğunu düşünüyorum..Hatta bazı arkadaşlar neredeyse akademik makaleler seviyesinde yazılar yazıyorlar..Onun için herkesin bu türde mesajlar yazması beklenmemeli..Tabiki sitenin üye sayısı artmalı,tabiki daha fazla kişi yazı yazmalı ama lütfen yazılan yazılar kırıcı olmamalı;yazılan yazılar direkt olarak Sivas'la ilgili,Sivas'ın sorunlarıyla ilgili ,Sivas için yapılması gereken projelerle ilgili olmalı..Herkesin kendine göre bir görüşü olması gayet doğal ama bu sitede siyasi görüşlerin öne sürüldüğü bir site kesinlikle olmamalı..Bu sitede temel amaç SİVAS VE SİVAS'IN KALKINMASI VE GELİŞMESİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER OLAMALI...Geçmişte bu sitede bazı arkadaşlar arasında siyasi tartışmalar yaşandığını bazı mesajlarda gördüm;bir çoğunda Sivaslı arkadaşlar birbirine çok krıcı davrandılar..Bunu sonucunda da siteden ayrılan siteye mesaj yazmak istemeyen insanlar olduğunu üzülerek tanık oldum..Bu arkadaşların bazısı bu yüzden sitede mesaj yazmak istemiyorlar..Onun için sadece Sivas'la ilgili konulara odaklanırsak;tek hedefimiz SİVAS VE SİVAS'IN GELİŞMESİ,2050 LERDE SİVAS'IN NE DURUMDA OLACAĞI OLURSA ORTADA HİÇBİR SORUN KALMAZ..Lütfen Birlik Ve Beraberlik İçinde Olalım ..ÇÜNKÜ BAŞKA SİVAS YOK...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:13   #79
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

Alıntı:
İçimden gülmekte hiç gelmiyordu ama yine de

Memnuniyet göreceli bir kavramdır.Bakın,burada siz memnun olduğunuzu söylüyor,5-10 kişi memnuniyetsizliğini belirtiyorsa bu doğru bir tez;
Bu 1...

Kuralların herkes için olduğu bir site olsaydı gerçekten,şu an bu konuya yoğun ilgi olmazdı;
Bu da 2...
O sitenin amacı farklı bu sitenin amacı farklı, şahsen ben buranında kaliteli olmasını istiyorum ve bunun için gerekirse mesajlarım silinebilir. Hatta uzaklaştırmada alabilirim. Benim için sorun değil bunlar kalite olsun yeterli.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:22   #80
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 741 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu Konuda Elimde Geleni yaptım Bir Sivaslı Olarak Bu Sitenin pasif olmasına üzüldüm Canlandırmak istedim bu yüzden bu konuyu açtım Sizlerde görüşlerinizi paylaştınız o yüzden Hepinize Teşekkür ederim.

Ayrıca Facebookda Sivaslı kişilere özel mesaj gönderimim devam etmektedir Sitenin tanıtımını yapıyorum.

Sizlerde Çevrenizle başlıyarak tanıtımını yapınki sitemiz canlansın

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)