Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

MUHSİN YAZICIOĞLU - Sayfa 8 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivaslı Önemli Şahsiyetler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivaslı Önemli Şahsiyetler Sivaslı Önemli Şahsiyetler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.01.2010, 14:57   #71
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1140 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: MUHSİN YAZICIOĞLU

allah mekanini cennet etsin, örnek alinacak bi insan muhsin amca
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar serhat_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.01.2010, 14:44   #72
alperen55
Yeni Yiğido
NO AVATAR

alperen55 Şuan alperen55 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.01.2010 14:44

Tecrübe Puanı: 0 alperen55 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 18-19 unda muhsin yazıcıoğlu sergisi

Değerli kardeşim...

Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Samsun'da 23 Mart-28 mart tarihleri arasında Yiğit ADAM: Muhsin YAZICIOĞLU sergisi açılacaktır. Orada da bu çalışmaları değerlendirebiliriz. Aşağıdaki numaradan bana ulaşmanı rica ediyorum..

Coşkun ARSLAN
0505 937 62 02

Alperen Ocakları
alperen55 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.01.2010, 14:22   #73
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Yazıcıoğlu'nun Mahmut Hoca'ya vasiyeti

Yazıcıoğlu'nun Mahmut Hoca'ya vasiyeti

Muhsin Yazıcıoğlu'nun İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'na vasiyette bulunduğu belirtildi.

Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'na "İki aydır beni çok sıkı takibe aldılar. Ölürsem beni siz yıkatın" diye vasiyette bulunmuş.

Bu ilginç iddia Nakşibendi tarikatının en radikal kollarından olan İsmailağa cemaatine mensup "Abdullah Hoca"nın cemaate yaptığı sohbetle ortaya çıktı. İsmailağa Camii'nin internet sitesine de konulan sohbet videosunda anlatılanlara göre, Yazıcıoğlu'nun ölümünden iki ay önce cemaatin lideri Ustaosmanoğlu uzun zamandır görmediği Yazıcıoğlu'na "özledim gelsin" diye haber gönderdi. Bu çağrı üzerine Yazıcıoğlu Ankara'dan İstanbul'a gelip hocayla buluştu. Bu buluşma sırasında iki aydır takip edildiğini söyleyen Yazıcıoğlu, Mahmut Ustaosmanoğlu'na "Bundan sonra ne yapacağımı tam bilemiyorum. Ölümüm hadise olursa beni dualarından esirgeme. Cenazemi de sen yıkat, kefenlet" dedi.

Abdullah Hoca'nın ağzından, yaşananlar videoda şöyle anlatılıyor: "Muhsin bey çok yakın bir dostumdur. Son dört yıldır Ramazan ayında öğle ve ikindi de büyük camiye gelir, mukabelesini dinler, ikindiden akşama sohbet eder, ardından da iftar ederdik. Teravihi de kılar giderdik. Allah'ın sadık kullarından birisiydi. Ölümünden iki ay önce bizim Muhsin uzun zamandır gelmedi diye Efendi hazretleri "özledim gelsin" demişler. Telefon ettiler. Tek başına, yanına kimseyi almadan Ankara'dan uçağa atladı geldi ve efendi hazretlerini buldu. İki saat baş başa sohbet ettiler.
Ayrılacağı zaman efendi Hazretleri, Yazıcıoğlu'na, "Senden iki şey isteyeceğim. Bu güne kadar sağlam durdun. Allah da seni kayırdı. Bundan sonra da itikadından, inancından gevşeklik yapma" dedi. Muhsin Yazıcıoğlu da söz vererek şunları söyledi:
"Beni iki aydan beri çok sıkı takibe aldılar. Bundan sonra ne yapacağımı tam bilemiyorum. Şunu rica ediyorum, ölümüm hadise olursa beni dualarından unutma."
Bu sözler üzerine Ustaosmanoğlu, "Ölümü isteme. Sen istesen de istemense de vakti gelince zaten seni bulacak. Sen istikametine devam et, geldiği zaman diyeceğin bir şey yok zaten" diye karşılık verdi.
O zaman Muhsin Yazıcıoğlu da, 'Sen benden iki şey istedin, ben kabul ettim. Şimdi ben de senden iki şey isteyeceğim' deyince Ustaosmanoğlu, "Benden ne istiyorsun?" diye sordu.
Yazıcıoğlu, "Benim cenazemi sen yıkatacaksın. Şu an gördüğüm kadarıyla sıhhatin buna müsait değil. Bu yüzden senin tayin ettiğin adamlar beni yıkayacak, kefenimi giydirecek ve toprağa koyup üzerimi örtecek. Benden sonra da ailemi yakınlarımı senin adına teselli edecek. Beni duadan unutmayacaksın.' Böyle ayrıldılar. Dikkat edin Muhsin bey Helikoptere binerken ne dedi? ?Ben bu güne kadar helikoptere binmedim, beni ölüme mi götürüyorsunuz?'
Hadise olunca Efendi hazretleri Yazıcıoğlu'nun cenaze işleri için beni görevlendirdi. 05.30 uçağıyla gittik. Kimseyi Kocatepe'ye almıyorlardı. Oradaki görevlilere rica ettik bizi içeriye almadılar. Tam ümedi kesip geri dönerken birisi yardımcı oldu içeri girdik. Vasiyeti yerine getirdik. 6,5 saat görev yaptık. Sonra da evine gidip hanımına annesine efendinin selamlarını, başsağlığını dilediler."
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı EyüphanAydın'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.01.2010, 14:58   #74
Osmanlı
Yiğido

Osmanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Osmanlı Şuan Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2010 16:55

Tecrübe Puanı: 531 Osmanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bahçelievler belediyesi flaş bir kararla!

Merhum liderin adını yapımı sürmekte olan spor kompleksine verdi.

Kaynak: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Helal Olsun Biz Neremizin ismini verdik acaba Bence İstasyon Caddesinini Yerine Muhsin yazıcıoğlu caddesi olabilir
Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Osmanlı'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2010, 23:16   #75
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 736 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasın Ender yetiştirdiği Devlet adamlarından Biridir Sivas Onun yokluğunu hissediyor Bağımsız olsada yinede 4 millet vekilinden daha gayretli ve yararlıydı onuda geçtim Gerçek Sivas Aşığıydı kendisi Ölümünden önceki Sivastaki konuşması ne güzeldi Halk malasef öldükten sonra anladı kıymetini ve borcunu Doğan Ürbübe verdi iyide etti Helel olsun onlara bu oylar
Alt 22.02.2010, 23:40   #76
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1140 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

basbakan olacak adamdi muhsin amca, mekani cennet olsun ins
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı serhat_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2010, 23:52   #77
ömer yalcin
Yasaklı
NO AVATAR

ömer yalcin Şuan ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2010 17:13

Tecrübe Puanı: 0 ömer yalcin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayin Muhsin Yazicioglu, yasarken neden bu kadar kiymeti bilinmiyordu, öldükten sonra kiymete bindi . O yasarken hangimiz degerini bildik, bence birakalim bu laflari,kayip etmeden düsünecektik bu insanin iyi biri oldugunu.
biz burda ne yazarsak yazalim degisen ne olacak hic bir sey. Katiller simdi belkide bizim bu yazilarimizi okuyup gülüyorlardir. Bir seyin degerini elimizdeyken bilelim derim. Hangi ölü geri geldiki o gelsin Allah taksiratini af etsin, onun icin elimizden sadece dua etmek gelir .Su andada yasayan Sayin ABDÜLLATIF SENER var en azindan ona sahip cikalim. kimsenin cani SIKILMASIN
bunlar gercekler acida olsa. br konuya daha deginmek istiyorum!!
"BUNDAN ALTI AY ÖNCE TESADÜF BIR BÜFEYE GIRDIM " tesadüf sahibide bir kürt marasli. sohbete daldik ,nerelisin falan dedi bende sivasliyim dedim ,
******** bana ne dese iyi siz bizim alevileri yaktiniz bizde sizin baskaninizi yaktik demezmi, kiroyla birbirimize girdik polis falan geldi bizi ayirdi, söz konusu bu degil zaten konu alevilik sünnilik ,türklük kürtlük bu devlette yasiyorsan buranin kimligini tasiyorsan bu devlete hakaret edemezsin.
YA SEV YA TERK ET.......
ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ömer yalcin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2010, 01:21   #78
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

merhum muhsin beye kim ne hinlik yaptıysa rabbim onu muhsin beyin ölümü gibi bir ölümle almasın en ağırı ne ise o ölümden nasiip etsin inşallah sayın başkan şehiid oldu şehitlik mertebesine ulaştı bunu yapan neyle teselli edecek kendini meraak ediyorum doğrusu can alanın canı olmaz allah onunda en sevdiğini alır ta ciğerinin bağından yakarki hemde ne yakmak merhum başkana allah rahmet diliyorum mekaanı cennet olsun yattığı yer pür nur olsun rahatuyu başkanım dualarım hep sizle olacak ben ölene kadar ruhuna duacıyım.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ayten58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2010, 07:17   #79
ömer yalcin
Yasaklı
NO AVATAR

ömer yalcin Şuan ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2010 17:13

Tecrübe Puanı: 0 ömer yalcin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bunu yapan kisileri naletliyorum pühh size, yagmur yagmadi sadece tükürdüm, gerci siz Ya Rabbi sükür dersiniz ya. Allah belanizi versin..........
ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2010, 07:48   #80
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Evlât vermiş anaların sızısı,
Dul kalan gelinin kara yazısı,
Ülkücü şehidin yetim kuzusu,
Vallahi… Billahi… Seninle şimdi.

Kim bilir ne kadar, sığmazki dile,
Say sayabilirsen, kaç ehl-i çile,
Kırk çatal yürekli Muhsin`im bile,
Vallahi… Billahi… Seninle şimdi.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)