Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.01.2009, 18:34   #71
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2184 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başbakan Rest Çekti!!!

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Benim birşey karıştırdığım yok kangallım58 bazıları bayağı birşeyleri birbirine karıştırmış durumda, senin bahsettiğin şeylerinde bir alakası yok konuyla o açıdan gazzenin sadece kardeşi biz değiliz yakın çevreleri araplar onlarda kardeşleri. Onlardanda birseyler bekleyelim.
onlar yapmıyorsa ne yapalım.bizde oturup izleyelim bir milletin yok oluşunu!hoş gerçi laftan başka pek bişey zaten yapamadıkda.ben bu partiye oy vermedim bu secimde adaylarınada vermeyecem ama bu olay takdir edilmeli tarafsız olmalı herkes.bu konuya muhaliflere bende muhalifim arib abi senle ilgisi yok
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 18:45   #72
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
kangallim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
onlar yapmıyorsa ne yapalım.bizde oturup izleyelim bir milletin yok oluşunu!hoş gerçi laftan başka pek bişey zaten yapamadıkda.ben bu partiye oy vermedim bu secimde adaylarınada vermeyecem ama bu olay takdir edilmeli tarafsız olmalı herkes.bu konuya muhaliflere bende muhalifim arib abi senle ilgisi yok
Sen rahat ol kangallım58 bu muhaliflikle felan alakalı değil.Milli bir duruş olduğunda bu ulus nasıl duracağını çok iyi bilmiştir. Ve bilecektirde. Önemli olan yapılan şeyleri iyi analiz etmek gerek, bazı şeyleri birilerine siyasi çıkar amacı yapılmamasın dan yanayız, hepsi bu yoksa baska birşey dediğimiz yok.

.
Alt 30.01.2009, 19:40   #73
njknj
Yeni Yiğido
NO AVATAR

njknj Şuan njknj isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2009 19:40

Tecrübe Puanı: 0 njknj FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz iste böyle tükürülen tükürügü geri yalattiririz gavurlara. Helal olsun syn. Basbakanim, herkesinki gibi, biz gurbetcilerinde gönüllerini fethettin cesurlugunla, acik sözlülügünle, türklügünle.
njknj isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 20:32   #74
Şarkışla_Döllük
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Şarkışla_Döllük Şuan Şarkışla_Döllük isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2012 23:21

Tecrübe Puanı: 579 Şarkışla_Döllük BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Allah Devletimize ve Basbakanimiza zeval vermesin. InshAllah.
Dünya Basbakan görsün, göz yaslarimi zor tuttum. Gercektende gurur verici.
Israilde o Ermeni asilli moderatörde kahrolsun inshAllah.
Şarkışla_Döllük isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 21:39   #75
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1268 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Başbakan Davos'u terketti!!!

Alıntı:
yusufulku58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
pısırıkça dursa daha mı iyi olurdu sence hıı

Bir yazımı değil de diğer tüm yazdıklarımı okusaydın bu konuyla alakalı,bu sorunun cevabını da almış olurdun..
Alt 30.01.2009, 21:45   #76
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 793 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Biz ulus olarak senlerdir hep masa başı oyunlarda kaybetmişizdir her alanda lakin Başbakanımızı hiç sevmem ama dünkü yaptığı hareketle takdirimi topladı...

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 21:59   #77
knight
Yeni Yiğido

knight - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

knight Şuan knight isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2010 11:25

Tecrübe Puanı: 0 knight FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tavır olarak doğru tepki olarak yerinde bir hareketti. nihayet baş kaldırmasını bile biri çıktı.
knight isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 23:23   #78
haticeözlü
Tecrübeli Yiğido

haticeözlü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haticeözlü Şuan haticeözlü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2011 07:59

Tecrübe Puanı: 612 haticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOKhaticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOK

İşte Türkiyenin Başbakanı..
Tüm dünyayı kendinden aşağı gören bu İsrail'e böyle bir yanıtı ancak bir Türk verebilirdi.Bence başta ABD ve İngiltere dahil hiçbir ülke buna cesaret edemezdi.Çünkü hepsi İsrailin uşağı.Bildiğiniz gibi dünyanın en zengin insanları yahudiler.(nestle-coco cola-mc donalds-loreal-unilever-danone vs.)İlk defa tüm dünya ülkelerinin içinden söylediği ama söylemeye cesaret edemediği gerçeği söyleyen bir başbakanın da Türk olması gurur verici.Sevsekte sevmesekte O bizim başbakanımız.Atalarımız yiğidi öldür ama hakkını ver demişler.başbakanımız da haklıdır ve kendisini bu onurlu davranışından dolayı kutluyorum.
Alt 31.01.2009, 00:08   #79
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 12:59

Tecrübe Puanı: 663 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK

hemen hemen bütün yorumları okudum ve bir kısmına gerçekten üzüldüm!
olay hemen siyasi boyuta çekilmiş! ya arkadaşlar burada söz konusu olan Türkiyenin duruşudur ve orada ister sev ister sevme başbakan Türk milletini temsilen bulunmaktadır

bu küçük hareket bile filistin ve arap dünyasında 2.Abdülhamit ruhu, Osmanlı ruhu olarak algılanıyor ve umut ışığı oluyorken bizler daha burada siyasi tartışma davasındayız!

ister sevin ister sevmeyin başbakanın orda yaptığı davranış o mazlum insanlar için ne denli önemli bir harekettir bunu göremiyor musunuz?

bazıları demiş ki diplomatik açıdan yanlış hareketlerdi! kardeşim israille ve onların temsilcileriyle daha önce defalarca diplomasi yolu denenmedi mi? onlar değil miydi Türk milletini temsil eden başbakanı 30 dakika dışarıda bekleten?
kusura bakmayın eğer diplomasiden anlamıyorlarsa anladıkları dilden konuşmak da vacibtir!

şu anda yapılması gereken tek şey kendi içimizde birbirimizi yemek değil bir ve dik duruşumuzu dünyaya göstermektir

herşey sırasıyla yeri geldikçe yavaş yavaş olacaktır Allah'ın izniyle inşallah bu küçük bir başlangıçtı ve artarak diğer zalimlere karşı da devam eder ama burada önemli olan herşeyi birden bire beklemek değil sabırla ve yeri geldiğinde masaya yumruğunu vurabilmektir!

''0SMANLI RUHU''nu yeniden hatırlattığın için teşekkürler başbakan!
Alt 31.01.2009, 00:11   #80
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 851 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bana göre Basbakanimiz son derece dogru bir tepki gösterdi,
sayet bunu yapmasaydi,
bize kimsenin asla saygisi kalmazdi,
böylelikle saygin bir millet oldugumuzu bir kez daha hatirlattti
helal olsun dedim bir kez daha...
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 3 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 3 Misafir)