Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ? - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: 2014 Yerel seçimlerinde kimi destekliyorsunuz ?
Sami Aydın 29 32,58%
Doğan Ürgüp 51 57,30%
Gülümser Heper 6 6,74%
Kürşat Ergün 2 2,25%
Sabahattin Tokgöz 1 1,12%
Katılımcı sayısı: 89. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2013, 19:27   #41
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 20:26

Tecrübe Puanı: 439 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ?

Sayın Kuzu58...

Şehitler parkındaki ev adama fazlasıyla yetiyordu.Çıkardın bişey demiyoruz.Bari madur etme o kadar borçlandırma mı olur ? Sonuçta durduk yere adamı evinden ettin, bir jestin olsun bari .

Durduk yere 100.000 lira borçlansan ne dersin.?

Gültepe mah. 18. madde çıkalı nerdeyse 20 sene olacak. İmar çıkmamışta ne demek.3 sene evvel ruhsat verdiğin binaya 3 sene sonra yıkım vermek ne kadar ileri görüşlülüktür?Benim oy verdiğim adamın ileri görüşlülüğü 3 senedir maalesef.Bu konuda bir örnek daha : İstiklal mah. muhtarı Cemalettin bey (hani karalıyorum ya ondan isim verdim gidip sorabilirsin)yine malum şehitler parkı mevkiinde inşaata başlıyor.Hatta 2 katını daha temel çıkmadan sattı.kaba inşaatı bitti onada istimlak.Yahu mübarek ya izin verme, ya yıkma.O da Ürgüp döneminde izin alındı.Şimdi çıkıp helal olsun başkan demek mi lazım ?

Oy verdim kardeşim eleştiremez miyim?Ben bu partiye yıllarımı verdim, emek verdim doğrularında hep yanındayım , ama yanlışın yanında olamam kusura bakma .Sen git destekle .Ben başka partiyi övmedim burda oy verdiğim adamı eleştirdim .Bu da en doğal hakkım.Bunuda her delikanlı yapmaz .!

Gerçekten uzak eleştiri yapmadım örnekleryle verdim .Siyasi olabilmesi içinde başka parti ismi geçmiş olması lazım.TAKIM TUTMA MANTIĞIYLA SİYASET OLMAZ BENDE.YAnlış babamsa karşısındayım...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ELLİSEKİZ'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2013, 22:48   #42
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 14:48

Tecrübe Puanı: 1134 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dogan Ürgüp
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı serhat_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2013, 13:24   #43
edebiyatisyen
Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

edebiyatisyen Şuan edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2014 00:18

Tecrübe Puanı: 634 edebiyatisyen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Kuzu58...

Şehitler parkındaki ev adama fazlasıyla yetiyordu.Çıkardın bişey demiyoruz.Bari madur etme o kadar borçlandırma mı olur ? Sonuçta durduk yere adamı evinden ettin, bir jestin olsun bari .

Gültepe mah. 18. madde çıkalı nerdeyse 20 sene olacak. İmar çıkmamışta ne demek.3 sene evvel ruhsat verdiğin binaya 3 sene sonra yıkım vermek ne kadar ileri görüşlülüktür?Benim oy verdiğim adamın ileri görüşlülüğü 3 senedir maalesef.Bu konuda bir örnek daha : İstiklal mah. muhtarı Cemalettin bey (hani karalıyorum ya ondan isim verdim gidip sorabilirsin)yine malum şehitler parkı mevkiinde inşaata başlıyor.Hatta 2 katını daha temel çıkmadan sattı.kaba inşaatı bitti onada istimlak.Yahu mübarek ya izin verme, ya yıkma.O da Ürgüp döneminde izin alındı.Şimdi çıkıp helal olsun başkan demek mi lazım ?

Oy verdim kardeşim eleştiremez miyim?Ben bu partiye yıllarımı verdim, emek verdim doğrularında hep yanındayım , ama yanlışın yanında olamam kusura bakma .Sen git destekle .Ben başka partiyi övmedim burda oy verdiğim adamı eleştirdim .Bu da en doğal hakkım.Bunuda her delikanlı yapmaz .!

Gerçekten uzak eleştiri yapmadım örnekleryle verdim .Siyasi olabilmesi içinde başka parti ismi geçmiş olması lazım.TAKIM TUTMA MANTIĞIYLA SİYASET OLMAZ BENDE.YAnlış babamsa karşısındayım...
100.000 tl ise az bile istemiş. Ordaki evler kaç para haberin var mı? Bir de sayın muhtar beyin yanlışı var. Sanırım adamın aklı Sami yönetiminde kalmış. İzin almadan inşaata başla, bir kat fazla yap daha sonra izin çıkmazsa 15-20 bin tl ceza öde olaydan sıyrıl bir kat fazlan olsun ohhh dönemi Sami aydın zamanındaydı.Belediye izin vermiş olabilir ama demek ki alınan iznin dışına çıkılmış.
Alt 30.12.2013, 19:06   #44
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Kuzu58...

Kardeş böylesi ithamlar hep karalamadır.yazarsın ismini ben buyum diye bizde bakarız yıllarca bu partiye hizmet etmiş arkadaşımız kim bakalım doğrumu söylüyor diye sonra senin önüne önceki belediye başkanı döneminde verilen kaçak katları bir bir koruz.yanlış anlama siyaset şu sıra öyle ********ce yapılıyorki iki oy için insan dinden imandan vazgeçiyor gıybet ediyor müslüman kardeşinin etini yiyor.bizde yazarız burdan yüzlerce yolsuzluk ama şeref yoksunlarının yapacağı işler onlar.bunlar bir müslümana yakışmayacak hareketler ağır vebalı olan işler.318.000 nufuslu ile hitap ediyorsun herkesi memmun edeceksin diye bir durum yok
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı kuzu_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2014, 12:32   #45
forklift
Yiğido

forklift - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

forklift Şuan forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.02.2016 16:14

Tecrübe Puanı: 529 forklift FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasta seçimi kazanan kişi %51 ile alacak diye tahmin ediyom. dogan başkan sanki bir adım önde herkesin dediği şu -ah keşke dogan başkan akpartiden olsaydı sivastan silme götürürdü ama hükümet desteğiyle sami biraz doğan başkanı zorlar gibi.
sivas için hayırlı olan neyse o olsun.
forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar forklift'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2014, 13:06   #46
ixir-x
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ixir-x Şuan ixir-x isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.09.2014 14:26

Tecrübe Puanı: 0 ixir-x FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bana kalırsa sami aydın alır.istanbulda yaşamama rağmen her akşam sivası haberlerden takip etmekteyim
ixir-x isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ixir-x'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.01.2014, 20:53   #47
ZiDaNe58
Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZiDaNe58 Şuan ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2016 13:32

Tecrübe Puanı: 492 ZiDaNe58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan urgup seninleyiz..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2014, 17:28   #48
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Kaybolan 5 yılımızı Doğan ürgüp dışındaki bir belediye yönetimi ile takrar telafi etmek gerekiyor..Şehre en ufak bir anlayış bir vizyon katamadılar..Sami Aydın'ın borcunu ödedik diye dolandı durdular..kendileri döneminde ne kadar borç yaptılar kendileri söylesin..Ne kadar partili varsa belediyeye aldı,maşşlarında zam üstüne zam yaptı..ohh kyefim..
Alt 18.01.2014, 03:00   #49
ivancrazy
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ivancrazy Şuan ivancrazy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.04.2014 12:06

Tecrübe Puanı: 0 ivancrazy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kaybolan 5 yılımızı Doğan ürgüp dışındaki bir belediye yönetimi ile takrar telafi etmek gerekiyor..Şehre en ufak bir anlayış bir vizyon katamadılar..Sami Aydın'ın borcunu ödedik diye dolandı durdular..kendileri döneminde ne kadar borç yaptılar kendileri söylesin..Ne kadar partili varsa belediyeye aldı,maşşlarında zam üstüne zam yaptı..ohh kyefim..
işin gücün Doğan beyi karalamak Turkuaz projesinde istediğini alamadın hoppa huppa sallıyorsun bugüne kadar Sivasa bu kadar vizyon getiren kim var onu söyle sonra konuş Sami Aydın borçları 250 trilyon (eski parayla) olunca adamda büyük bir icraat gibi konuştu haklıda o kadar borç ödemek her baba yiğidin harcı mı ? Sen o zaman AKP'yede dersin IMF 0ladı marifet gibi söylüyor diye boşa debelenme gardaş adama saygı duy adam beklenmeyecek şekilde bu şehirde AKP ye rakip oluyor hem de ciddi bir rakip.
ivancrazy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ivancrazy'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2014, 12:27   #50
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Turkuazda istediğini alamamak değil bizimki,hırsızın karşısında dik durmaktır..Sizin vizyonunuz belediyeye kendi adamalrını maaşlı adam etmekten öteye geçmiş değil..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil