Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kadınlar kendi günlerini eğlenerek kutladı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.03.2010, 23:33   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kadınlar kendi günlerini eğlenerek kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm yurtta olduğu gibi Sivas’ta da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Sivil toplum kuruluşları ve Siyasi Partilerin kadın temsilcileri çeşitli eğlence mekânlarında organizasyonlar yaparak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün doyasıya tadını çıkardılar.

TÜRKİYE PARTİSİ MAHALLE BAŞKANLARINA ROZET TAKDİM ETTİ
Türkiye partisi kadın kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı Yörem ev yemekleri’nde bir araya geldi.
Türkiye Partisine gönül veren kadınlar Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile eğlenmek ve stres atmak için Kadın Kolları Başkanı Leyla Ergan öncülüğünde yörem ev yemekleri’nde buluştular.
Eğlence öncesi bir konuşma yapan Kadın kolları başkanı Leyla Ergan, 8 Mart dünya kadınlar gününün önemine değinerek “ İslam dini kadın hakları üzerinde titizlikle durmuş ve kadını hiçbir sitemin vermediği müstesna bir makama sahip kılmıştır. Kadınlar hiçbir ayrım gözetmeksizin erkeklerle eşit koşullarda bütün haklara sahip olmuştur. Çünkü kadın hakları bir anlamda insan haklarının ayrılmaz bir parçasıdır” dedi.
Ergan konuşmasının ardından mahalle başkanı bayanların yakasına Türkiye Partisi’nin rozetini taktı.

MHP’Lİ KADINLAR İÇİN NİKÂH SALONU’NDA PANEL DÜZENLENDİ
Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları tarafından Belediye Nikâh Salonu’nda düzenlenen panelde MHP’li kadınlar gönüllerince eğlendi. Kadın Kolları Başkanı İsmihan Göze panelde yaptığı konuşmada, “Teşkilat olarak Kadına Yönelik Şiddet ve Kadın Haklarına yönelik bir program düzenledik. Tahmin edeceğiniz gibi bu sadece bu partinin problemi değil bu Türkiye’nin problemi. Bütün partilerin el birliği ile sarılması gereken büyük bir dert kanayan bir yara. Cennet anaların ayağının altındadır diyecek kadar kadını yücelten sizin en hayırlınız kadınına en iyi davrananızdır diyen bir peygamberin ümmeti nasıl kadına şiddet gösterebilir” dedi.
Panel kadınlara yönelik seminerlerle devam etti.

AKP’YE GÖNÜL VEREN KADINLAR YEMEKTE BULUŞTU
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile AK Partili kadınlar da Öğretmenevi’nde bir araya gelerek stres attı.
Kadın Kolları tarafından organize edilen yemekte İl Başkanı Burhanettin Kuru, Merkez İlçe Başkanı Turan Topgül ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman yemeğe katılan kadınlarave bayan basın mensuplarına karanfil dağıttı.
AKP Kadın Kolları Şadiye Öztürk de bir konuşma yaparak “Kadın haklarımız binlerce yıllar öncesinde kutsal kitabımız Kuran’la önderimiz Peygamberimizin uygulamaları ile verilmiştir” dedi.
Öztürk, “AKP’li kadınlar olarak bizler zorlaştıran değil kolaylaştıran, iten değil kucaklayan, bölen değil birleştiren olacağız” şeklinde konuştu.

Sivas Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 07:53   #2
serkanka58
Tecrübeli Yiğido

serkanka58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkanka58 Şuan serkanka58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 640 serkanka58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kadınlar kendi günlerini eğlenerek kutladı

eyvallah mutlak surette kadınlar günü kutlansın ancak sitenin ilk girişte emekçi kadınlar olarak slogan yazması baya baya siyasi olmuş
bunu kınıyorum ve bu tür konulara sitenin alet olmamasını istiyorum
serkanka58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2010, 08:07   #3
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
serkanka58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
eyvallah mutlak surette kadınlar günü kutlansın ancak sitenin ilk girişte emekçi kadınlar olarak slogan yazması baya baya siyasi olmuş
bunu kınıyorum ve bu tür konulara sitenin alet olmamasını istiyorum
İlk defa bu kadar başarılı olmuş, bu sitede şimdiye kadar ki en iyi giriş olmuş tebrik ediyorum. Bütün emekçi kadınların bu güzel gününü kutluyorum...
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 08:12   #4
serkanka58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İlk defa bu kadar başarılı olmuş, bu sitede şimdiye kadar ki en iyi giriş olmuş tebrik ediyorum. Bütün emekçi kadınların bu güzel gününü kutluyorum...
yanlış anlaşılmışım herhalde ben girişin güzel olup olmadığı hakkında yorum yapmadım.Böyle bir giriş tabiki güzel olmuş ama bu emekçi diye belli bir görüşe yönlendiren slogon şeklide emekçi kadınlar söylemini kınıyorum.Neden emekçi kadınlar diye slogan yazılıyorki
bu site tüm görüşten yiğidoların bundan dolayı bu tür sloganımsı söylemler ayrımcılık çıkarır.Forum yönetiminin buna dikkat etmesi gerekir.
Tarafsız olunmalı ve herkese hitap edilmeli
yanlışmıyım?
serkanka58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2010, 08:21   #5
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Neden emekçi kelimesi rahatsız ediyor ki bütün kadınlar emekçidir bence, bütün annelerimiz emekçi değil mi? Siyasi görüşünüz bunu kabul etmiyor olabilir ama ben çok beğendim!!!
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 08:51   #6
serkanka58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neden emekçi kelimesi rahatsız ediyor ki bütün kadınlar emekçidir bence, bütün annelerimiz emekçi değil mi? Siyasi görüşünüz bunu kabul etmiyor olabilir ama ben çok beğendim!!!
alibaba siz beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz
konu benim rahatsız olup olmamam değil.cevabımı tam okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Alt 08.03.2010, 09:59   #7
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2265 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Tüm bayanlarımızın Kdınlar Gününü Kutlar, yüzlerinden gülücük yüreklerinden sevgi eksik olmsın.
HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı HaZaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 10:03   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
serkanka58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yanlış anlaşılmışım herhalde ben girişin güzel olup olmadığı hakkında yorum yapmadım.Böyle bir giriş tabiki güzel olmuş ama bu emekçi diye belli bir görüşe yönlendiren slogon şeklide emekçi kadınlar söylemini kınıyorum.Neden emekçi kadınlar diye slogan yazılıyorki
bu site tüm görüşten yiğidoların bundan dolayı bu tür sloganımsı söylemler ayrımcılık çıkarır.Forum yönetiminin buna dikkat etmesi gerekir.
Tarafsız olunmalı ve herkese hitap edilmeli
yanlışmıyım?
Size bir önerim olsa yanlış anlamayında, Lütfen 8 Mart Dünya Kadınlar gününün tarihçesini ve nedenini bi araştırın. Bu konuda bilgi eksikliğiniz olduğu kanısındayım, araştırdığınızda o sözün neden kullanıldığını daha iyi anlayacağınızı ümit ediyorum.
Alt 08.03.2010, 10:05   #9
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3271 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

tum bayanlarin kadinlar gunu kutlu olsun onlar dunyanin en degerlileri naeden deseniz onlar anne
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 10:10   #10
kadelay
Yiğido
NO AVATAR

kadelay Şuan kadelay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2013 15:45

Tecrübe Puanı: 615 kadelay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadınlar Günü diye bir gün tanımıyorum,
Anneler günü diye bir gün tanımıyorum,
Babalar günü diye bir gün tanımıyorum,
Sevgililer günü diye bir gün tanımıyorum,

Her gün kadınlar, her gün anneler, her gün babalar ve her gün sevgililer günü olmadıktan sonra yılda bir günlük malum günleri tanımıyorum!..
kadelay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı kadelay'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)