Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > SivasSpor
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.01.2008, 16:03   #1
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Pamuk Eller Cebe

SPOR SERVİSİ - 31.01.2008
Sivaslı genç bayanlardan Sivasspor΄un başarısını isteyen Sivaslılara çağrı.
Bayanlar “Başarı istiyorsanız pamuk eller cebe” dediler.
Turkcell Süper Liginde şampiyonluk mücadelesi veren ve geçen hafta sonunda kendi saha ve seyircisi önünde Fenerbahçe΄ye açık farkla yenilen Sivasspor΄un desteğe ihtiyacı olduğunu dile getiren Sivasspor΄a gönül veren bayanlar "Sivasspor΄un başarısını istiyorsak destekçi olmamız gerekiyor. Sivasspor΄a yapılacak olan her destek başarıyı getirecektir" dediler.

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI
Sivasspor΄un başarılı gününde yer alan taraftarların sıkıntılı günlerde de yanında yer alması gerektiğini sözlerine ekleyen bayan taraftarlar “Sivasspor΄a şimdi destek zamanı.
Sivaslıyım diyen, Sivasspor΄a gönül veren herkesin bu takımın yanında yer alması ve destekci olması gerekli. Pamuk eller cebe.
Sivasspor sevgisinin çığ gibi büyüdüğü bir zamanda takımın yanında yer almak ve ona destek olmamız gerekli.
Sivasspor΄a gönül veren bayanlar olarak dün olduğu gibi bu günde takımımızın yanında yer alıyoruz, almayada devam edeceğiz.
Herkesi Sivasspor΄a destekçi olmaya çağırıyoruz” dediler.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2008, 16:04   #2
elif58
Yiğido

elif58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

elif58 Şuan elif58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2008 19:51

Tecrübe Puanı: 596 elif58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Pamuk Eller Cebe

Bende Sivaslı bir bayan olarak pamuk eller cebe diyorum.
elif58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil