Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > SivasSpor
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.02.2009, 10:07   #1
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 18:19

Tecrübe Puanı: 2175 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYORUZ

Zirve artık onlardan soruluyor... Yiğido dün de Kamanan´la Eskişehir engelini aştı. Takipçileri puan kaybı yaşarken, Kırmızı-Beyazlılar şampiyonluğa giden yolda büyük avantaj yakaladı.

Kamanan atıyor Yiğido coşuyor
Maçın tek golünü atan Sivasspor’un golcüsü Kamanan, iyi transfer olduğunu bir kez daha kanıtladı. Ligdeki 6 maçında 3. golünü atan, Türkiye Kupası çeyrek finalinde Galatasaray’ın belalısı olan Fransız oyuncu, yine takımını sırtlayan isimler arasındaydı. İsrail’in Maccabi Telaviv takımından 350 bin Euro’ya mal edilen Fransız oyuncu, takımına kazandırdığı maçlarla taraftarların da göz bebeği oldu. Karşılaşma osonunda da dans şov yapan Kamanan’ın bu coşkusuna takım arkadaşları da eşlik etti.

Ne dediler?
Mecnun Odyakmaz:
Uzun bir aradan sonra puan farkıyla lider olmak için fırsat yakaladık, gerçekten bu anlamda çok mutluyuz. Hakemler her zaman hata yapıyor. Eskişehirsporlular da çok gergindi.

Mehmet Yıldız:
Rakiplerimiz puan kaybettiği haftada gergin bir maça çıktık ve istediğimiz sonucu aldık. Adım adım hedefimize yürüyeceğiz.

Murat Erdoğan:İnanılmaz bir takıma geldim. Böyle bir arkadaşlık, ortam görmedim. Başarının tesadüf olmadığını anladım. Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Faruk Bayer:
5. büyük olduğumuzun göstergesi. Bu maç bizim açımızdan çok iyi geçti. Haddimizi bilen bir takımız. Golü atıyoruz, ondan sonra da savaşıyoruz. Penaltı itirazında kötü bir niyetim yoktu.

Maçtan notlar
10 numara!
Lider, evinde üst üste oynadığı 10. Süper Lig maçından da zaferle ayrılmasını bildi. Kırmızı-Beyazlılar, sezon başından bu yana sahasında rakiplerine boyun eğmeyerek büyük başarıya imza attı.

12. adam coştu
Sivassporlu taraftarlar, takımlarını yine yalnız bırakmadı... Tribünleri dolduran Kırmızı-Beyazlılar, 90 dakika boyunca takımlarına büyük destek verdi. Taraftarlar, galibiyetle biten karşılaşmanın ardından uzun süre “Şampiyon Sivas”
diye tezahüratlarda bulundu.

Sınırda kaldılar
Zorlu Fenerbahçe sınavı öncesi sarı kart sınırındaki 3 futbolcunun ceza almaması teknik heyeti sevindirdi. Eskişehirspor karşısına ceza sınırında çıkan Faruk, İbrahim ve Abdurrahman, hakemle diyaloğa girmekten kaçındı.

Zeminin gazabı!
4 Eylül Stadı’nın sert zemini futbolculara zor anlar yaşattı. Birçok oyuncu maç içinde yere düşerken, çok pas hatası da yaptı. Özellikle savunma oyuncuları rakip ataklarda zeminin azizliği uğrayıp, basit hatalar yaptı.

Lig TV skoru bildi!
Başlama düdüğünün ardından Lig TV, skoru ilk dakikadan yazdı! Ekrana, yanlışlıkla Sivas: 1 - Eskişehir: 0 yazan TV yetkilileri, daha sonra bu hatalayı farkederek düzeltti.
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2009, 10:11   #2
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 18:19

Tecrübe Puanı: 2175 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYORUZ

Bülent Uygun, rotayı İstanbul´a çevirdi. “Şampiyon olmak için Kadıköy´de kazanmalıyız” diyen genç teknik adam, “Kupada da hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

Uygun’dan penaltı yorumu
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun’un aklı Fenerbahçe’de... Eskişehirspor maçı sonrası galibiyetten dolayı mutlu olduğunu kaydeden Uygun, “Şampiyon olmak için kazanmalıyız. Rakibin bundan sonra kim olduğu önemli değil. İstanbul’da Fenerbahçe’yi yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacağız. Kupada da hedefimize ulaşacağız” dedi. Genç teknik adam hakem hatalarının çok konuluşulduğu Eskişehir karşılaşması için de şunları söyledi:

Hakemlere güvenmiyorum’
“Artık maçlar birbirinden zor geçiyor. Kimi küme düşmemeye kimi yukarıya oynuyor. Futbolun 90 dakikası iyi olacaksınız diye bir kaide yok. “Penaltı” denen pozisyona uzaktım. Yerdeyken kayarak eline temas olduğunu gördük. Penaltı olma ihtimali yüksek” ifadesini kullandı. Eskişehir hocası Rıza Çalımbay ise, “Sivas’ın galibiyetine gölge düşürmek istmiyorum ama hakem hataları karşımıza çıktı. Artık hiçbir hakeme güvenmiyorum” diye konuştu.
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2009, 10:11   #3
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 10:55

Tecrübe Puanı: 892 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

sivasporumuza başarılar inşallah şampiyonuz.......
Alt 23.02.2009, 10:24   #4
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 15:36

Tecrübe Puanı: 2263 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Aminnnnnnnnnn inşALLAH hedefimiz şampiyonluk diğer büyük tükımların yenilmesi çok işimize yaradı.
Alt 23.02.2009, 10:47   #5
nevinavci58
Yeni Yiğido

nevinavci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nevinavci58 Şuan nevinavci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2009 21:27

Tecrübe Puanı: 0 nevinavci58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

insallah o günüde görücez
nevinavci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil