Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > SivasSpor
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.03.2009, 08:31   #1
Yigit_07_58
Yiğido

Yigit_07_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yigit_07_58 Şuan Yigit_07_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.10.2011 16:08

Tecrübe Puanı: 607 Yigit_07_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SİVASSPOR ANTALYADA

SABAH SAATLERİNDE SİVASSPOR U ANTALYA BELEKTE GÖRDÜM ŞAŞIRDIM BUGUN SABAH SAAT 07:00 TESADÜF İŞE GELİRKEN GÖRDÜM KAMPA GELDİ GALİBA ANTALYA-BELEK- YİGİT
Alt 26.03.2009, 11:13   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: SİVASSPOR ANTALYADA

Sivassporumuz antalyada kamp yapacak aynı zamanda iki mac yapacaklar umarım iyi bir hazırlık dönemi gecirirler
Alt 31.03.2009, 00:09   #3
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor Antalaya'da oynadığı hazırlık maçında UEFA KUPASINDA ŞU ANDA ÇEYREK FİNALE ÇIKAN SHATKAR DONESK takımını bu gün 4-2 mağlup etmiş.Maçın ilk yarısında 2-0 geriye düşen takımımız maçın 2.yarısında Mehmet YILDIZ(2),Bilica ve Kamanan'ın attığı gollerle maçı 4 -2 kazanmış.
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2009, 10:28   #4
hatti_06
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hatti_06 Şuan hatti_06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.04.2009 10:36

Tecrübe Puanı: 0 hatti_06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Selamlar.Ben sıvas sporun şampıyon olacagına yurekten ınanmak ıstıyorum.olamaz demıyorum olacak gücü var,ztn kötu olsa bukadar hafta liderlıkte kalamazdı.............Umarım gecen yılkı gıbı bahanelr rıle bılerek mac kaybetmezler:((Benı tek korkutan bu,yanı Uefa ayarında stadının ya da yeterlı butcesının olmaması durumu, bence sampıyonlar lıgını engellıyor:(((Butun sıvaslı iş adamalrının destek cıkması karsılık beklemeden ellerını cepelrıne atmaları gerekıyor dıye düşünuyorum.......Mısal bende ANKARAGÜÇLÜ bır kardesınızım,suanda şampıyon olsak,sampıyonlar lıgı için stadımız dahı yok:((
Ama bunu sıvas basarabılmelı,kadrosu ıyı,oyuncuları ıyı,teknık heyetıde fena degıl.UEFA da iddaalı konumda olan bır takımıda turkyede yenebılıyor sonucta gorduk......

Neden sıvas sporda Uefada ceyrek fılan oynamasın,neden şampıyonlar lıgınde gruplardan çift hanelı puanlarla cıkmasın kı????

Denizli,antep,antalya,bursa,ge nclerbırlıgı kocaelı gıbı takımlarımız da zamanında 3 hatta 4. turlar oynadılar (son 15 yıl içinde)
ve hıcbırı suandakı SIVAS spordan daha teknık ve guclu degıldı......

BASARILAR SIVAS SPOR.......
hatti_06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil