Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivaslı Hadise hadise yarattı - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.05.2010, 10:07   #11
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivaslı Hadise hadise yarattı

Ben bir söz duymuştum ve bunu yeri geldiği zaman her yerde kullanırım. "Bu ülkede bir yere gelmek istiyorsan ya dini duyguları yada milli duguları kullanmalısın" Son derece doğru bir söz ve bu haberlede çok örtüşüyor. Diyeceksiniz ki Hadise zaten ünlü olmuş, olması yetmez hatırlanmak gündemde kalmak içinde kullanılabilir. İstiklal Marşımızın olup olmadık kişilerce reklam malzemesi yapılmasına son derece karşıyım ve bunu yapanlarıda kınıyorum.
Alt 27.05.2010, 10:08   #12
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1014 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

bize hep sanatçı diye ibo nihat doğan özcan deniz uzaylı kıro, seda, hülya gülben kuşum aydın fatih ürek verildi, hadisede bu rüzgardan payını almaya çalışan birisi onu ayıplamıyorum, çık söyle dersen o da kendi meşrebince çıkıpğ söyler, eğer teklif edilip söylemeseydi yok bana uymaz tarzım değil dese ne derdik o nu merak ediyorum
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 10:46   #13
heartache58
Usta Yiğido

heartache58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

heartache58 Şuan heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2014 13:13

Tecrübe Puanı: 765 heartache58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bize hep sanatçı diye ibo nihat doğan özcan deniz uzaylı kıro, seda, hülya gülben kuşum aydın fatih ürek verildi, hadisede bu rüzgardan payını almaya çalışan birisi onu ayıplamıyorum, çık söyle dersen o da kendi meşrebince çıkıpğ söyler, eğer teklif edilip söylemeseydi yok bana uymaz tarzım değil dese ne derdik o nu merak ediyorum
Kesinlikle katılıyorum,soylemeseydi neler derdik kimbilir,nihayetinde elinden geleni yapmış diye dusunuyorum ben,oraya cıkıp marsımızı okumakta kolay bişey değil sonucta.
heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar heartache58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 11:46   #14
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1309 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kimse bişey demezdi. İstiklal Marşını okurken sağa sola eğmek marifet değil o duyguyu yaşamaktır yaşatmaktır önemli olan .Bundan önce maçlarda şarkıcılar mı okuyordu Milli Marşımızı ?
Alt 27.05.2010, 13:35   #15
heartache58
Usta Yiğido

heartache58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

heartache58 Şuan heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2014 13:13

Tecrübe Puanı: 765 heartache58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

O zaman o duyguyu yaşatabilecek birini çıkartsalardı oraya, hata Hadise'de değil,oraya cıkmasını teklif edenlerde.Şarkıcılar okumuyordu okumasınıda kmse istemiyor gördüğüm kadarıyla
heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2010, 14:17   #16
olympos
Yiğido
NO AVATAR

olympos Şuan olympos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.05.2011 10:39

Tecrübe Puanı: 542 olympos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herseyden önce bence asil sorun: gündemde kalmak icin yapay gündem yaratan Ahmet Cakal ve Muhtar' dir.
Önce aynaya kendileri dikkatlice baksinlar, kime benzediklerini hemen tesbit edeceklerdir.
Bir kadina böyle hakaret etmek bence küstahliktir. Böyle yorumcu, gazeteci de ancak bizde olur zaten.
olympos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı olympos'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 17:52   #17
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1065 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Marsimizi duyguyla okuyan kim kaldi ki ? Cikaran'da suç !
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 17:59   #18
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hadise'ye teklif gelmiştir ve okumuştur. Asıl suç okutan da. Eğer Hadise bu teklifi reddetseydi vatan haini bile ilan edlirdi.
Alt 27.05.2010, 18:58   #19
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Okuduğum yorumlarda ortak bir nokta oluşuyor, suç Hadise'nin değil ona okutanda diye görüşler birleşiyor. Bu seferde okutanda kötü birşeymi yaptım Hadise sanatçı ruhuyla daha güzel okuyacaktır diye düşündüm Amerika'da İstiklal Marşımızı okuttum bunda ne var neden beni suçluyorsunuz diyecektir.
Burda gerçek suçluyu sanırım 4.Osman ancak bulabilir.
Alt 27.05.2010, 19:42   #20
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Hadiseyi eleştirmek işin kolay yanı kolaya kaçmakta tabiatımızda var.

Fifa son yıllarda bazı Milli maçlarda o ülkenin ünlü ses sanatçılarını stadyuma getirip maçtan önce Milli marşı söylettiriyor. Bizim Futbol Federasyonuna da bir yazı gelmiştir ve bizimkılerde yurt dışından tanınan nadir sanatçılarımızdan olan Hadiseyı kullanalım demişlerdir.

Hadisenin nasıl bir ses tonu olduğu ve şarkıları da nasıl yorumladığını müzik ile ilgisi olan herkes bilıyor. Hadiseyi eleştirmek yerine onu oraya götürenlere kabahat bulmak gerek.

Hoş bence Hadise çok da kötü okumadı ve İstiklal Marşımızı biz daha doğru düzgün okuyamıyoruz ki gurbetçi birisinden hatasız okumasını beklemek de çok yanlış olacak.

Dikkatli dinlersek '' Larda '' ve '' O BE '' gibi anlamsız sözcükleri tek başına kullanıyoruz. Müzikçi falan değilim ama bu durumuda anlayamıyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)