Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
KPSS - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.09.2010, 03:42   #21
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 03:34

Tecrübe Puanı: 583 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: KPSS

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dene bakalım,sonucu bizimle de paylaş.

Keramet bıyıkta mı olur bende mi orasını bilemem ama
Alt 01.09.2010, 12:41   #22
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kasım Öktem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Keramet bıyıkta mı olur bende mi orasını bilemem ama
Hırsızlık yapıp soruları çalanın maharetinni badem bıyıkta mı yoksa kendisi kişiliğinde mi olduğuna neden "badem bıyık" diyorsun.Belki keramet hırsız kişinin karakterindedir.
Alt 01.09.2010, 13:35   #23
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasli_boy Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tamam ortada bi usulsuzlük var ve buda yargıya tasınmıs durumda ama daha kimin yaptıgını bilmeden yok cemaatci yok söyleci boyleci demek art niyetlikliktir acaba bunu yapanlar senin taraftarın oldugu kişiler cıksa ne tepki verirsin acaba hoş bir kişinin fikri neyse zikride odur bu sitede zaten objektif konu acan kimse yok zaten o yuzdende profosyonel olamassınız..
Sen önce okumadan yorum yapma, konuyu açan abircan Yılmaz Özdilin yazısını ve eksi bir anıyı paylaşmış, bende açmıştım ve sadece haber vermiştim. İki başlık birleştirilmiş,
Konuyu açanların nesinde objektif olmayış gördün de bizleri profosyonel olmamakla suçluyorsun?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2010, 15:15   #24
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

hani incelemeye değer bişey yoktu
bugün niye baskın yapıldı tüm ösym bilgisayarlarına el konuldu, yüm çalışanların cep telefonlarına el konuldu,
bir şeyi iyi anlayın bu hükümetin arkasından ( bunun doğrusu bu değildir zorunluluktan arkası yazıyorum ) haberi yok , onun sırtından bu ülkeyi iyice karıştırıyorlar herşeyi iğdiş ediyor amerika, laik sistemi oturmuş müslüman bir ülkeyi alabildiğine karıştırıp bozmak istiyorlar tüm sistemimizi, çünkü ortadoğu ve enerji koridorundaki tam hegomanyayı sağlamak istiyorlar kim derdiki 20 sene önce tüm dinciler amerikancı olacak diye ama adamlar imamı bile oraya gönderdiler şeyhülislamlık yapıyor oradan, hepsi amerikancı oldu bunların olmayanlarınıda kurtulumuşla birlikte bozmak istiyorlardı hoca heralde oyunu bozdu, şuanda amerika ırakı terketti yalanıyla propagandaya başladılar iki gündür ama işin aslı amerika yerleşik 50.000 askerini ıraka çaktı gitti (ne biçim gitmekse) ,
kısaca herşey kepazelik bu ülkede hakları çalınan emeği ekmeği çalınan milyonlarca gencin ahı tutacaktır kimse merak etmesin hele inacını hep öne çıkaranlar hiç meraklanmasın ah denen şey vardır gün gelir ayağa dolanır
Alt 01.09.2010, 15:19   #25
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hani incelemeye değer bişey yoktu
bugün niye baskın yapıldı tüm ösym bilgisayarlarına el konuldu, yüm çalışanların cep telefonlarına el konuldu,
bir şeyi iyi anlayın bu hükümetin arkasından ( bunun doğrusu bu değildir zorunluluktan arkası yazıyorum ) haberi yok , onun sırtından bu ülkeyi iyice karıştırıyorlar herşeyi iğdiş ediyor amerika, laik sistemi oturmuş müslüman bir ülkeyi alabildiğine karıştırıp bozmak istiyorlar tüm sistemimizi, çünkü ortadoğu ve enerji koridorundaki tam hegomanyayı sağlamak istiyorlar kim derdiki 20 sene önce tüm dinciler amerikancı olacak diye ama adamlar imamı bile oraya gönderdiler şeyhülislamlık yapıyor oradan, hepsi amerikancı oldu bunların olmayanlarınıda kurtulumuşla birlikte bozmak istiyorlardı hoca heralde oyunu bozdu, şuanda amerika ırakı terketti yalanıyla propagandaya başladılar iki gündür ama işin aslı amerika yerleşik 50.000 askerini ıraka çaktı gitti (ne biçim gitmekse) ,
kısaca herşey kepazelik bu ülkede hakları çalınan emeği ekmeği çalınan milyonlarca gencin ahı tutacaktır kimse merak etmesin hele inacını hep öne çıkaranlar hiç meraklanmasın ah denen şey vardır gün gelir ayağa dolanır
O "ah" dediğin şey yakında seni çok fena yakalamaz inş.
Tüm dinciler Amerikancı ha?
Yoruma bak!
Alt 01.09.2010, 15:34   #26
heartache58
Usta Yiğido

heartache58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

heartache58 Şuan heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2014 14:13

Tecrübe Puanı: 763 heartache58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Kasım Öktem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
26 Eylül'de Ortaöğretim-Önlisans Kpss'ye gireceğim.
Sınava çalışıp o kadar kafa yormaya gerek yok.
Badem bıyık bırakıp sınava gireceğim.

Badem bıyıkta keramet olduğu söyleniyor.
Badem bıyık bırakıp sınava girenler full çekmiş
yorumlarınızı okudum her cümlenize katılıyorum
Bende bu sınava girecegim fakat ; bayanım,bana ne önerirsinz sınavımın iyi gecmesi için
heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2010, 15:45   #27
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O "ah" dediğin şey yakında seni çok fena yakalamaz inş.
Tüm dinciler Amerikancı ha?
Yoruma bak!
tersini göremedik kardeş, hanı filistin meselesi , hani ırakta ölen 1.5 milyon müslümanın hesabını bir gün dahi soran bir arkadaş yok niye, niye sus pus herkes , hangi çıkarlar için söylermisin, geçen ömer çelakıl bile amerikanın kuruluşunun 17 83 ayet ve hadisle usa olarak kuranda buldu gel buna bile şaşma, amerikanın kuruluşunda bile bir hayır arayan yöne doğru gemi rota yapıyor bundan haberin varmı
Alt 01.09.2010, 16:57   #28
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 15:10

Tecrübe Puanı: 587 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

abartmaya gerek yok ....incelenmese bir başka incelense bir başka hepsine bir lafımız var maksat gündem değiştirmek ne hale geldik hoşa gitmeyen işimize gelmeyen her şey amerikadan cematten biliniyor yapmayın ayıp ya bekleyip sonucu bir görelim ne nedir ...
Alt 01.09.2010, 17:13   #29
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tersini göremedik kardeş, hanı filistin meselesi , hani ırakta ölen 1.5 milyon müslümanın hesabını bir gün dahi soran bir arkadaş yok niye, niye sus pus herkes , hangi çıkarlar için söylermisin, geçen ömer çelakıl bile amerikanın kuruluşunun 17 83 ayet ve hadisle usa olarak kuranda buldu gel buna bile şaşma, amerikanın kuruluşunda bile bir hayır arayan yöne doğru gemi rota yapıyor bundan haberin varmı
En çok değer verdiğin şey ne ise onun hatrına bana cevap ver!
Filistin'de,Irak'ta ölen Müslümanalr için tek damla göz yaşı döküp,dua ettin mi?

Alıntı:
heartache58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yorumlarınızı okudum her cümlenize katılıyorum
Bende bu sınava girecegim fakat ; bayanım,bana ne önerirsinz sınavımın iyi gecmesi için
Bu sınava iki yıl önce girdim!
İster inan ister inanma,çok az çalışarak 88 puanı geçtim,memurluk içinse 90 puan aldım.
İsteyen,çalmadan da yapar!Basit!

Ama KPSS'deki hırsızlık konusunda çok günaha girliyor.Cemaat dediğiniz şey milyon sayıdaki insanı kapsar.Samimi olanalrı var,samimi olmayanları var,menfaati için duranalr var,Allah rızası için duranalr var.Ve bunu yapanlar bir kaç kişi hadi deyin ki yüz kişi.Ama gerçek kesindir ki çok kişinin günahına giriliyor!

Mesela,CHP'de azılı din düşmanı,misyonerlerden bile daha çok çalışan vekiller var.Ben şimdi onlara bakarak CHP'ye oy verenelr dinsiz mi diyeyim,misyoner mi diyeyim?Sivas olayalrında olay anında orada bulunanlara bakıp da insanların Sivaslılara yamyam gözüyle bakamsından neden rahatsız oluyoruz ?

Konu LaEdri tarafından (01.09.2010 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar LaEdri'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2010, 20:50   #30
Ebrulum
Usta Yiğido

Ebrulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebrulum Şuan Ebrulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.03.2011 12:00

Tecrübe Puanı: 638 Ebrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer Anblick

ülkenin geldiği hal bu işteeee
badem bıyık sardı etrafımızı
ne yazıkk gerçekler böyle
herşey cemaatlerin elinde
polislik sınavına gienlerin soruların coğunu yurtlarda kalıp sayın abilerinden aldıklarını biliyorum ne yazıkkk
hala prim yaptırıyor ya insanlar pes doğrusu
din allahla kul arasında araya aracıya gerek var mı??
aracı lar aracılıgıyla kullanılıyor bu millet

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil