Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.07.2009, 14:30   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Almanya'dan Geldi Sivas'a Hayat Verdi

Avrupa Sivaslılar Birliği (ASİB) Başkanı aynı zamanda Sivas Tuning kurucusu Rüştü Elmas, bu yıl da düzenledikleri yaz şenliği ile Sivas’a hayat verdi.

Elmas, ekibiyle birlikte geçtiğimiz Pazar günü Kongre Müzesi Bahçesi’nde Sivas Tuning organizasyonunun 3. sünü gerçekleştirdi. Sivas’ın tanıtımında önemli yeri olan ve eksikliği hissedilen bu tür yaz şenlikleri kurumlar ve sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenmezken, Avrupa Sivaslılar Birliği Başkanı (ASİB) Rüştü Elmas 3 yıl önce başladığı Tuning adı altındaki organizasyonunu bu yılda gerçekleştirdi.

Yıllık iznini ilimizde düzenlediği organizasyona arıyan Elmas bu yıl gerçekleştirdiği organizasyona Sivaslı sanatçı İsmail YK’yı da getirerek Sivas halkının güzel saatler geçirmesini sağladı. İlimizde üçüncüsü düzenlenen organizasyonu sonrası ASİB Başkanı Rüştü Elmas bu tür organizasyonların ilin tanıtımına büyük etkisi olduğunu belirtirken üç yıldır düzenlediği organizasyonu önümüzdeki yılda tekrarlayacaklarını ve daha farklı portreler çizeceklerine değindi. Elmas; organizede ilimiz kurumlarının ve sivil toplum örgütlerinin destek vermediğine değinirken bürokratik engellerle karşılaştığını ifade etti. Organizasyonun tanıtım afişlerinde kurumların amblemlerinin yer aldığını ancak bu kurumların etkinliğe destekte bulunmadıklarını kaydeden Elmas şarkıcı İsmail YK’nın etkinlikte sahne almasını da kendi çabalarıyla başardıklarının altını çizdi. Bir taraftan organizasyonu yürütürken bir taraftan da Sivaslı olmasına rağmen Sivas’ı neredeyse hiç tanımayan İsmail YK’ya Sivas’ı gezdirdiklerini belirten Elmas, şarkıcının gördüğü yerlere hayran kaldığını hatta kendi kamerasıyla Sivas’ı görüntülediğini söyledi. Etkinliğe çok sayıda vatandaşın katıldığını bildiren Rüştü Elmas, gelecek yıl da aynı etkinliği gerçekleştirmek istediklerini ancak gereken desteği de görmek istediklerini vurguladı.

Kaynak: sivaspostasi
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2009, 14:39   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Almanya'dan Geldi Sivas'a Hayat Verdi

sivasa ve sivaslıya bu kadar değer ve kıymet verip değerli zamanını sivas için değerlendiren rüştü beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum keşke herkes elinden geldiği kadar fedakarlık yapabilse ama nerde ben kendi adıma yapamıyorum
Alt 22.07.2009, 15:00   #3
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 14:19

Tecrübe Puanı: 789 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Organizasyonun profesyonelce yürütülebilmesi, herşeyin yerli yerinde olması adına yapılan ve gece saat 02.00'lere kadar süren toplantılarda acizane bizlerde bulunduk. Polislerin saat uyarısı ile toplantı yapılan mekandan vedalaşmak zorunda kaldık.

Sivas adına böylesi aktivitelerin bireysel gayretlerle de olsa yapılıyor olması ne kadar mutluluk verici ise, organizasyona destek bir kaç kurum ve firma dışında destek olunamaması da bir o kadar üzüntü verici oldu.

Emeği geçenleri, hizmet edenleri, sponsor olanları, fedakarca vaktini ayıranları, Sivas Tuning Yaz Şenliği'ne gelen tüm katılımcıları tebrik ediyorum.
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2009, 15:01   #4
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 21:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

tanımıyorum ama sivas için ne yaptıysa
kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum
allah razı olsun ve diğer iş adamlarına örnek olur inşallah.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2009, 16:56   #5
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Rüştü Elmas abimiz gerçekten Sivas sevdalısı bir şahsiyet.Tüm Sivaslılara örnek bir hemşehrimizdir.Çok hoş bir insan..Tanışmak,onunla sohbet etmek beraberce bir şeyler yapmak gerçekten güzeldi.
Alt 23.07.2009, 02:44   #6
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 17:53

Tecrübe Puanı: 702 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasımıza gönül veren elmas da olsa ,kömürde olsa onu gönulden desdekliyoruz ,desteklemeliyiz de....teşbihde hata varise affola...kim kime ne diye gönül koyuyor anlamış da değiliz...gönlümüz SİVASDAN VE SİVASSPORDAN YANA..tüm sivas el ele GÖNÜL GÖNÜLE SİVAS ZİRVEYE....
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2009, 11:09   #7
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Rüstü abiyi ve ASIB i tebrik ederim
Sivas`imizda bu tür organizasyonlar gerekli
Genclerimizin eglenece bilecegi ve yani sira Sivas`imizin tanitimini saglayabilecegimiz etkinlikler her zaman olmali
Aile ortaminda saygi ve sevgi icerisinde güzel bulusmalara imza atildi
emegi gecen herkese basta Rüstü abi olmak üzere tesekkürler

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2009, 17:01   #8
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 2150 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Rüstü abiyi ve ASIB i tebrik etmek lazım gerçekten böyle sivas adına böyle güzel organizasyonları düzenleyerek Sivasımız adına tanıtımları ile örnek dolu organizasyonlarıyla devam etmesini diliyorum...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2009, 23:53   #9
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 14:57

Tecrübe Puanı: 788 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Sivas için birşeyler yapmaya çalışanları taktir ediyorum.

Rüştü Bey'e de, organizasyonda emeği geçen diğer arkadaşlara da gayretlerinden dolayı tşk ederim.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil