Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Belediye aldığı araçları tanıttı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2012, 07:10   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Belediye aldığı araçları tanıttı

Sivas Belediyesi, 2009-2012 yılları arasında aldığı 135 hizmet aracı halka tanıtmak amacıyla caddelerde yürüttü.

Huzur Mahallesinde bulunan Türkistan Caddesinde yeni araçlarında getirildiği ortamda tanıtım programı düzenlendi.
Araç tanıtım programı Sivas Belediye Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile başladı.
Daha sonra belediye personelleri ve mahalle sakinlerine seslenen Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, açık, şeffaf, dürüst ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarının sözünü verdiklerini hatırlatarak, “Bugün bu programı yapma amacımız, Sivas Belediyesi olarak bugüne kadar neler yapıldığının görülmesi içindir. Göreve geldiğimiz 2009 yılında belediye araçlarının tamamı hurda denilecek durumdaydı. Bu işler, biz göreve gelene kadar kiralama yöntemiyle yapılıyordu. O dönemde araçlarımız eski olduğu için bakımları da zordu. İhtiyacımız olan tüm araçları satın alabilecek güçteyiz artık. Ama aracı siz aldığınızda personeli de ayarladığınızda işlerinize göre yapınızı ve işleyişi ortaya koyabiliyorsunuz” dedi.
Başkan Ürgüp, Göreve geldikleri 2009 yılından bugüne kadar başta yükleyici, greyder, kamyon, cenaze nakil aracı, itfaiye aracı, binek araç, asfalt makineleri, vidanjör, otobüs ve diğer hizmet araçları olmak üzere 135 araç aldıklarını belirterek, “Bunların toplam maliyeti Belediyemize 13 Milyon 500 Bin, Özbelsan A.Ş.'ye ise 3 Milyon 500 Bin lira olmak üzere toplamda 17 Milyon Liradır. Belediyemiz bu manada belkide Türkiye'de pek çok belediye olmayan araç parkına sahip olmuştur. Bu araçlar halkımız içindir. Halkımıza hizmet içindir. Vatandaşlarımız bilmeli ki, Sivas Belediyesi en iyi hizmeti sunabilmek için uzun vadeli planlar yapıyor, bütçesini en verimli şekilde kullanıyor. Yapılan işin Allah rızası ve millet menfaatleri için yapıldığını düşünüyorum. Arkadaşlarıma gösterdikleri üstün gayretlerden ötürü teşekkür ediyorum. Araçlarımız şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Konuşmaların ardından okunan dualar eşliğinde kurban kesildi.
Türkistan Caddesi'nden hareket eden araçlar, şehrin ana arterleri üzerinden şehri turlayarak Sivas Belediyesi Makina İkmal Tesislerine döndü.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2012, 08:20   #2
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Belediye aldığı araçları tanıttı

Şimdi yine eleştireceğim, ama sürekli eleştirmekten ben rahatsız oluyorum. Ya hu Allah aşkına nedir bu şimdi? Sen ta üç yıl öncesinden başlayarak aldığın ve bir süredir de kullanmakta olduğun bütün araçları toplu halde konvoy haline getirerek ne demeye çalışıyorsun? Bu yapılanın temelinde şu algının yattığını düşünüyorum: "Bakın biz geçen üç yılda yatmadık, eh bir şeyler yaptık, bunlar da aldığımız araçlarımız!"

Tamamen başarısızlık psikolojisi ile ezilen bir yönetimin yapacağı iş ve söylemlere tanık oluyoruz. 'Biz yerin altına boru döşedik ama siz görmediniz', 'biz borç ödedik ama siz duymadınız', 'biz araç aldık ama galiba siz farketmediniz, bu yüzden şimdi konvoy halinde geçirelim dedik' vs vs inanılmaz saçmalıklara maruz kalıyoruz. Bilmem başarısızlık psikolojisinin bu insanlara neler yaptırdığının ve söylettiğinin farkında mısınız?

Sivas ciddi icraatler bekliyor. Eski sanayi, Ata sanayi, eski buğday pazarı, Paşabahçe'ye yapılacağı söylenen sosyal tesisler, kent meydanı çalışmasının devam etmesi, yeni imar planının uygulanmaya başlaması, kentsel dönüşüm projelerinin başlatılması, raylı sistem çalışması, ak-su projesinin devamı, yeni terminal yapımı, şehirde beş yıldızlı otel ve avm yapımının önünün açılması, Sıcak Çermik'te yıllardır lafı edilen projelerin hayata geçirilmesi, vs o kadar çok yapılacak iş var ki! Bütün bunlar bir kenarda bekliyor, belediye yönetimi araç konvoyu yapıyor, sazlı sözlü yaz akşamı organize ediyor, sanki bar işletmecisi bunlar!

Sivas'ın çekilecek çilesi varmış, helikopter dağa değil de Sivas'ın başına düştü sanki! Allah'a havale ediyorum bu insancıkları. Benim şehrimini geleceğini çaldılar.
Alt 09.06.2012, 11:41   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Dün iş çıkış denk geldim konvoya.İnanılmaz bir eziklik örneği..Gözümü çevirip bakmadım bile..Oldu olacak belediye makine parkını müzeye çevirsinler ve insanlar bu araçları görsün.Bu yaz da böyle geçecek.Seneye yaz mevsimi zaten seçim çalışmasıyla geçecek..Hepsi bu kadardı!
Alt 09.06.2012, 13:07   #4
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 747 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Belkide haklılar bizim insanımız yapılanı çabuk unutur. Bazen gözüne sokmak gerekiyor.
Vefa istanbulda bir semt adıdır.
Öyle olmasaydı eski siyasetçilerimizden halkın arkasından sürüklendigi devlet adamları ipin ucundayken arkasında sadece halktan biri vardı oda ipi çekiyordu.
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2012, 16:50   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alınan araçları halka tanıtmak neden bu kadar tepki çekmiş anlamadım. Neden eziklik olsun e biraz da reklam olsun kim nerden bilecek ne zaman ne alınmış, bu sayede bizde öğrenmiş olduk biraz abartılı belki ama sonuçta tanıtım olmuş.
Alt 09.06.2012, 19:25   #6
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alınan araçları halka tanıtmak neden bu kadar tepki çekmiş anlamadım. Neden eziklik olsun e biraz da reklam olsun kim nerden bilecek ne zaman ne alınmış, bu sayede bizde öğrenmiş olduk biraz abartılı belki ama sonuçta tanıtım olmuş.
Bir banka görevlisi EFT yaptığı için övünür mü,öğretmen bir konuyu öğretince reklamını yapar mı,hakim bir davada kararını verince şov mu yapar?

Belediyenin yaptığı bu iş,yukarıda saydıklarımdan daha vahim.
Alt 09.06.2012, 22:45   #7
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 06:14

Tecrübe Puanı: 632 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aman ne kadar buyuk bir marifet 135 arac alinmis
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2012, 11:58   #8
yiğidoyuzbiz
Yiğido

yiğidoyuzbiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoyuzbiz Şuan yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2016 22:38

Tecrübe Puanı: 514 yiğidoyuzbiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aklıma osman seçilmişinbaşkanlıktaki son günleri geldi
o da ikinci döneminde ciddi bir şey yapamamıştı ve seçim zamanı hiç reklam yapmayan adamın broşürleri her tarafta gezer olmuştu
reklam yapmak icraatlarını tanıtmak bir belediyenin hakkı
ama bana biraz halka bir şeylerle uğraşmışlar dedirtmek için yapılmış şeyler gibi geliyor
yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2012, 12:04   #9
yiğidoyuzbiz
Yiğido

yiğidoyuzbiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoyuzbiz Şuan yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2016 22:38

Tecrübe Puanı: 514 yiğidoyuzbiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir de yeni fark ettim
bu araclar 3 yıllık dönemde alınmış
ben hepsi yeni alındı sanıyordum yeni alınsa gene iyi ama 3 yılda 135 araç hiç bir şey
eldeki parayı kullanmayınca borcu zaten kapatmış oluyoruz
başkan çok büyük pot kırmış bence
yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2012, 12:07   #10
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Yorumları okudum vallahi gülmekten karnım ağrıdı.
Benim güzel hemşerilerim altı üstü bir araç filosu tanıtım organizasyonu bunda bu kadar abartılacak ne var?..
Eziklik demişsiniz..Eziklerin kim olduğunu vatandaş çok iyi biliyor.Belediye araç garajı hurda halindeyken yıltaş'a özbelsanın taş fabrikasına(kardeşi) trilyonlarca para yatırıp o hurdaları kaldırmayanlar sizin gözünüzde kahraman değilmi? Konuşunca sert konuştu oluyoruz belediyeyi soyup yağmalamadığı için ezik değilmi?
1 yıldır bu sitede defalarca yazıp sildim ama dayanamayacağım bu ezik kelimesinden sonra.
Şu anki belediyeyi her yaptığı harekette insafsızca eleştirip yerden yere vuran akplilere içersinde DEVE ve DİKEN kelimelerinin geçtiği o meşhur sözü armağan ediyorum..!
Kalın selametle
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)