Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.06.2009, 11:46   #1
deniz kızı
Usta Yiğido

deniz kızı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

deniz kızı Şuan deniz kızı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2009 07:57

Tecrübe Puanı: 747 deniz kızı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yazıcıoğlu anısına sergi açılacak.

Yazıcıoğlu anısına sergi açılacak.

İlimizde, 13 Haziran΄da BBP eski Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu anısına resim sergisi açılacağı bildirildi.
Selçuklu Sosyal Güvenlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı (SOGEV) ve Cumhuriyet Üniversitesi resim bölümü öğrencileri işbirliğiyle, Kahramanmaraş΄taki helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi (BBP) eski genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu anısına, 13 Haziran΄da saat 13.15΄de Atatürk Kültür Merkezi Devlet Güzel Sanatlar Galerisi΄nde resim sergisi açılacak.
2 gün açık kalacak sergide, öğrencilerin kara kalem yöntemiyle yaptığı resimler sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Bu sergide yer alan eserlerin, ayrıca 17-18 Haziran tarihleri arasında Bankalar Caddesi΄nde de halkın beğenesine sunulacağı belirtildi.
Sergiye tüm vatandaşlar davet edildi. Serginin açılacağının duyurulması için kentin işlek caddelerindeki iş yerlerinin camına, sergi ile bilgilerin yer aldığı afiş ve broşürler asıldı.
Merhum Muhsin Yazıcıoğlu, bir dönem SOGEV΄in genel başkanlığı görevini yürütmüştü

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)