Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.06.2009, 20:16   #1
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1066 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Sivas'a veda turları

Sivas'a veda turları

Valiler kararnamesi ile merkeze alınan Sivas Valisi Veysel Dalmaz, veda ziyaretlerine başladı. Hafik, Doğanşar, Zara ve İmranlı ilçelerini ziyaret eden Vali Dalmaz, burada çalışan kamu personelleri ve vatandaşlarla vedalaştı.

Vali Veysel Dalmaz ilk olarak Hafik Kaymakamlığı önünde ilçe protokolü ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Daha sonra Hafik Belediyesi'ni ziyaret eden Dalmaz, Sivas'ta göreve başladığı 2006 yılından itibaren tüm kamu görevlilileri ve vatandaşlarla işbirliği içinde Sivas'ın gelişimi için gayret gösterdiğini ifade etti.

Özellikle son yıllarda Sivas'ta hemen her alanda büyük bir gelişim süreci yaşandığını da dile getiren Vali Dalmaz, “Bu süreçte her zaman bizlerin yanında olan kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, tüm kamu görevlilerine ve yiğit Sivas halkına gönülden teşekkür ediyorum. Sivas coğrafi açıdan oldukça büyük bir il ve bu nedenle vatandaşlarımıza hizmet götürülmesinde bazen sıkıntılar yaşanabiliyor. Ancak biz elimizden gelen gayreti göstererek hizmetleri belirli bir noktaya getirdik” dedi.

Sivas'la gönül bağlarının hiçbir zaman kopmayacağını da dile getiren Dalmaz, “Kısa bir süre sonra Sivas'tan ayrılıp yeni görevime başlayacağım. Ancak şunu herkesin bilmesini istiyorum ki, Sivas'la gönül bağımız her zaman devam edecek” şeklinde konuştu.

Vali Veysel Dalmaz, daha sonra Doğanşar Kaymakamlığı'nı ziyaret ederek, bir parkta vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Dalmaz, Doğanşar Kaymakamlığı tarafından yaptırılan kapalı halı sahanın açılışını da yaptı.

Vali Veysel Dalmaz veda ziyaretleri kapsamında Zara ve İmranlı ilçelerini de ziyaret ederek, ilçe protokolü ve vatandaşlarla vedalaştı.
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2009, 20:28   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivas'a veda turları

İnşallah gelen valimiz daha iyi hizmetler yapar
Alt 18.06.2009, 21:46   #3
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

valimize hizmetlerinden dolayi tesekkür eder geleceginde basarilar dilerim
yeni valimizede hayirli olsun insaAllah Sivas`imiz icin elinden geleni yapar

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2009, 23:16   #4
ukba
Usta Yiğido

ukba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ukba Şuan ukba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.11.2015 16:33

Tecrübe Puanı: 656 ukba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gerçekten çok iyi işler başardı sayın valimiz

gelecek olan da sivas için hayırlı olur inşAllah

biz hep birlikte gönülden bu yönde isteklerde bulunursak herşey daha iyi olacak

yeni valimize görevnde başarılar diliyorum

SİVAS İÇİN(SİVASSPORDA DAHİL)) HERŞEYİN EN İYİSİNİ İSTİYORUM ÇÜNKÜ BİZ BUNU HAKEDİYORUZ...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)