Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)

Sevgililer Günü hareketliliği - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.02.2010, 16:32   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sevgililer Günü hareketliliği

Sevgililerin heyecanla beklediği Sevgililer Günü'ne birkaç gün kala, alış veriş merkezleri bu gün için vitrinlerini süsleyerek, çiftleri hediye almaya davet etmeye başladı.

Bu özel günde birbirlerine en iyi hediyeyi alabilmek için yarışan sevgililer için birçok seçenek var. Bir buket çiçekten bir çift terliğe, giysiden tek taş pırlantaya kadar çeşit çeşit hediyeler vitrinlerde sevgiliye ulaşmayı bekliyor.
Sevgilileri olduğu kadar firma sahiplerini de sevindiren Sevgililer Günü'nün yaklaşmasıyla birçok sektörde olduğu gibi çiçekçilerde de hareketlilik başladı.
Sevgililer Günü ile ilgili gazetemize görüşlerini bildiren Ebru Çiçekçilik İşletmecisi Sefa Dilmen Sevgililer Günü'nde satışlarının arttığını, vatandaşların en çok güle rağbet gösterdiğini söyledi.
Çiçek dilinde "Seni Seviyorum" anlamına gelen kırmızı gülün adet fiyatının 5 TL olduğunu belirten Dilmen, vatandaşın özellikle Sevgililer Günü'nde 10 veya 20 adet gülden oluşan buketleri tercih ettiğini belirtti.
Vatandaşın talebine göre özel buketlerin de hazırlandığını ifade eden Dilmen "Herkesi bu özel günde çiçek almaya davet ediyoruz" dedi.

ZUHAL A. BIÇAKCI / Sivasın Sesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 16:42   #2
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sevgililer Günü hareketliliği

Kırmızı gül "Seni Seviyorum" mu demekmiş?Ben başka bir şey biliyordum!
Alt 11.02.2010, 17:20   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Çiçekçiler bir günde ne kazanırsa bir dahaki yıla kadar onunla idare ederler heralde.
Alt 11.02.2010, 17:39   #4
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 22:26

Tecrübe Puanı: 728 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Anneler günü ve babalar gününe tamamda bu ne kadar saçma bir gün insan sevdiklerini sadece 14 şubat'ta mı hatırlıyor.Geriye kalan 364 günde ne yapıyor acaba
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 18:00   #5
SsİiVvAaSsLlIı
Usta Yiğido

SsİiVvAaSsLlIı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SsİiVvAaSsLlIı Şuan SsİiVvAaSsLlIı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.10.2015 17:30
Balloon Park Champion! Bloons Champion!
Tecrübe Puanı: 1002 SsİiVvAaSsLlIı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

böyle günlerde olmasa esnafımızın yüzü gülmeyecek...
Alt 11.02.2010, 18:08   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kırmızı gül "Seni Seviyorum" mu demekmiş?Ben başka bir şey biliyordum!

Kırmızı Gül; "Seni Seviyorum" anlamını ifade eder.
Beyaz Gül; "Sen çok güzelsin,sana değer veriyorum" demektir.
Kırmızı ve beyaz karışımlı gül ; birliktelik anlamına gelir."Senin için ölürüm bile,bizin aşkımız herşeyden üstündür." ,birlikte yaşamak istediğini belirtir.
Pempe Gül ; gönül koyma anlamını da gelir.Ayrıca mükemmel mutluluk ifadesidir.
Sarı Gül ; azalan sevgiyi ve aşkıda ifade eder.Ayrıca arkadaşlık ve sevinçli olduğu anlamına da gelir.

Daha ne anlamlar varmış haberin yok ellamki

Şu bu her ne günü olursa olsun birileri ekmek parası kazanıyo sonuçta piyasa en azından canlansın biraz . Haydin bakalım çiçek paralarınızı hazırlayın Coşkun Çiçekçiliğe'de uğramayı unutmayın
Alt 11.02.2010, 18:11   #7
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kırmızı Gül; "Seni Seviyorum" anlamını ifade eder.
Beyaz Gül; "Sen çok güzelsin,sana değer veriyorum" demektir.
Kırmızı ve beyaz karışımlı gül ; birliktelik anlamına gelir."Senin için ölürüm bile,bizin aşkımız herşeyden üstündür." ,birlikte yaşamak istediğini belirtir.
Pempe Gül ; gönül koyma anlamını da gelir.Ayrıca mükemmel mutluluk ifadesidir.
Sarı Gül ; azalan sevgiyi ve aşkıda ifade eder.Ayrıca arkadaşlık ve sevinçli olduğu anlamına da gelir.

Daha ne anlamlar varmış haberin yok ellamki

Şu bu her ne günü olursa olsun birileri ekmek parası kazanıyo sonuçta piyasa en azından canlansın biraz . Haydin bakalım çiçek paralarınızı hazırlayın Coşkun Çiçekçiliğe'de uğramayı unutmayın
Abi coşkun çiçekçilik buraya gönderirmi, kargo masrafı çiçekten pahalıya gelmesin.
Alt 11.02.2010, 19:41   #8
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Avrupa özentısı, kapitalist sistemin insanlara boşa harcama yaptırdığı bir gün. İnsanların sevgilerini maddiyatla gösterdikleri ya da anladıkları bir oyun. Boşa masraf. Sevdiğiniz kişiye başka bir günde ihtiyacı olduğu birşey alabilirsiniz, bence daha makbule geçer. Hiç romatik değilim biliyorum ama ben bir şiir armağan ederim, masraftan kurtulurum.
Alt 11.02.2010, 20:09   #9
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Valla ömrümce kutlamadım kutlamayı da düşünmüyorum... St. Valentine diye bir aziz öldü diye niye analım ki onu? Buyrun, Ferhat ile Şirin'in gerçekliğinden bahsediliyor... Arkeologlarımız araştırsınlar, Tarihçilerimiz bulsunlar ölüm günlerini bizlerde Sevgililer Günü olarak o günü seçip onları analım?

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 20:33   #10
gönlüm58
Yasaklı
NO AVATAR

gönlüm58 Şuan gönlüm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2010 22:51

Tecrübe Puanı: 0 gönlüm58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Benim sevgilim bana çiçek verırse kafasına geçiririm.ama Sıvas-Diyarbakırspor macına götürürse iyi olur...Şaka bir yana bende hoşlanmıyorum saçma buluyorum...
gönlüm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı gönlüm58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil