Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Komedi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Eglence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.06.2008, 23:43   #1
!~+4upn| q!y4rI
Usta Yiğido

!~+4upn| q!y4rI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

!~+4upn| q!y4rI Şuan !~+4upn| q!y4rI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2014 21:39

Tecrübe Puanı: 642 !~+4upn| q!y4rI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden YaŞanMıŞ KoMiK HiKaYeLer

Annem pazardan geldiğinde çantada olanlardan cebime doldurur sokakta yerdim,annem olum gören gözün hakkı var alan var alamayan var evde ye diyordu.yine birgün annem pazardan gelmişti meyveleri cebime doldurdum tam çıkıyordum annem de beni gördü kovalamaya başladı caddeye fırlayınca dolmuşu son anda farkettim ama ayağımın üstünden geçti acıyla bağırdım şöför durdu olum bişey varmı dedi yok amca dedim sen çok korktun git de şu duvara işe dedi yok amca tamam dedim adam da ses tonunu yükselterek hadi bakim hadi dedi tam duvara işiyordum camdan kadının biri çıkıp eşşeoğlu eşşek duvara işenirmi dedi ve bana tokadı çaktı ne olduğunu anlayamadım o sinirle hem kadına hemde şöföre küfredip oran hızla uzaklaştım

Maltepe'den Kadıköy'e gitmek için kadıköy minibüslerine bindim.paramı uzattım. Birden kuzenimin bana anlattığı komik bir şey geldi aklıma. Onu yapayım dedim.kuzenim bana "bir gün otobuse binersen arkadan para uzatırmısın deniklerinde parayı eline al arkana dön ve parayı uzatan adama yok bu para uzamıyo abide dedi."bende bunu yapayım dedim.ve nihayet arkadan bir adam 5 milyon uzattı ve bana delikanlı bir tanae bostancı uzatırmısın dedi.ve ben işte o an dedim.ilk başta kötü bir şey olacağını tahmin etmedim.ve ben adama para yı çekerek yok amca bu para uzamıyo dedim ama bir fazla çekmişim her halde para ortadan ikiye yırtıldı.adam beni biraz bağrımdı ve beni karakola götürdü.ama çok korkmuştum.ben adam tamam ben sana 5 milyonu vereyim desemde adam inat .götürdü beni karakola ve ailem arandı babam geldi karakola ve birde şimdi babama olayı anlattık tabiki ve adama 5 milyonunu verdik ve olay bitti.

Eve gidince kuzenime telefon acıp ağzıma gelen bütün küfürleri saydım ama kuzenim hiç bir şey olmamış gibi kahkaha atıyordu.

NOT:SAKIN DENEMEYİM

Ben cok sık yolculuk yaparım.Hep aynı firmayı kullandıgım için hep aynı dinlenme tesisinde duruyoruz ve hep ben wcye gidiyorum. Tuvalette duran amcamda hiç degişmedigi için bi yüz aşinalıgı oldu. Bende buna güvenerek amcama bi espri yapayım dedim.Amcaya "Ben devamlı buraya para ödüyorum bare abonman kartı cıkarayımda ucuza gelsin dedim." Amcada actı agzını yumdu gözünü " Ya ben hep söylüyorum burdakilere; şu tuvalerlere tuvalet kagıdı koyun şikayet geliyor diye beni dinlemiyolar sizde haklısınız lazım tabi" diye.

Ben orda dumur olmuş şekilde tuvaletciye bakakaldım ve otobüse gidip dakikalarca güldüm)
Geçen sene arkadaşım merve ile bahçedee oynarken nerden geldide aklımıza gülsuyu banyosu geldi bahçede ne kadar gül varsa kafalarını kopardık ve bir leğenin içine koyduk azcık su ile karıştırıp onları ufaladık. daha sonra mayolarla girdik banyoya beraber başladık leğeni başımızdan aşağı dökmeğe bir böcek suratımdan akıp gitmes mi aynı anda leğenin örümceklerle dolu olduğunu anladık ve çığlık atıp duştan çıkdık ardın dan suyu açdık yapraklar gitsin die banyo bir tıkanmasın mı tam da dışarı çıkıyoduk ardından tesisatçı çağırdık durumu halleddik.

1999 yılında dayı oğlunun düğünü için İzmir'e gittik. Temmuz ayı hava çok sıcak. Düğün oldu bitti. Genç çiftleri evlerine gönderdikten sonra dayımlarla balkonda oturup muhabbete başladık. Laf lafı açtı muhabbet uzadı. Dayım şeker hastasıdır, sıkışmış. Ev kalabalık olduğu için tuvalete gidemedi belkide üşendi bilemiyorum. Benden yerde duran boş kola kutusunu istedi. Çaktırmadan içine işedikten sonra kutuyu balkondan aşağıda çöp torbalarının bulunduğu yere doğru fırlattı. Tesadüf bu ya kutu hiç devrilmeden çöplerin yanına kaldırımın üstüne dik olarak düştü. Gecenin ilerleyen saatlerinde çöpleri karıştıran bir adam kola kutusunu fark etti. Önce eline aldı kutuyu kulağına yaklaştırıp salladı. İçinin dolu olduğunu anlayınca kutuyu kafasına dikmesiyle püskürmesi bir oldu. Biz balkonunun içinde katıla katıla gülerken adam kendi kendine söyleniyordu. Dayımın herhangi bir kimseye şaka yapmak gibi veya zarar vermek gibi bir düşüncesi olmamıştı. Ama olay bir anda şaka gibi olmuştu. Şimdi nezaman çöpleri karıştıran birini görsem aklıma hep o adam gelir ve buruk bir gülümseme kaplar yüzümü.

Bundan 4-5 sene önceydi ipananın yumurta deneylerini biliyorsunuz. 3 kardeş deneyi yapmaya karar verdik annemde burada bize çok sinirlenmiş bağırıyor gidip anneme ipana deneyi yapacağımızı söyledik tabi doğal olarak hayır dedi bizde gizli gizli yapmaya karar verdik ama aksilik ya evde yumurta kalmamış ablam bana annem gizli gidip almamı söyledi kardeşimde gaza getirince kim tutar beni gizlice evden çıktım ama eve nasıl gireceğimi hiç düşünmemiştim gerçi ben eve dönmeden annem benim yokluğumu farketmiş kapının önüne gelince mecburen zile bastım annem açtı kapıyı iki elimde de birer yumurta annem bunlar ne dedi bende yumurta dedim ver onları bana ver dedi ve almasıyla alsana yumurta diye yumurtaları kafama geçirmişti ben ağlarken kardeşlerimde gülme krize girmişlerdi.

Ne gündü yaaa deneyi daha sonra yaptık ama aradan kaç yıl geçmesine rağmen her aklımıza gelişinde kırılıyoruz hele ablamla kardeşim

Hiç unutmuyorum bir kış günüydü..
Henüz o sıralarda lise bire gidiyordum.Sabah saat 05:00 kalkıyor ve okula gitmek için servis beklerdim.Dedimya bir kış günüydü ve bende havalar soğuk olduğundan dolayı üzerime benden üç beden büyük bir kazak giyip yatmıştım.Neyseki saat 05:00 olduğunda yataktan kalkıp formalarımı giymek için tam yürürken birden sağ tarafımda birşey sallandığını hissettim ve birdaha sağ omuzumu oynattığımda sağ kazağımın kolu çok rahat bir şekilde oynamaya başlamıştı bende elimi kazağın koluna doğru getirerek neler olduğuna bakmak istedim.Kazağı tuttuğumda içiinde kolumun olmadığını farkedince o hışımla ev halkını kalkın kolum yok diye ayağıya kaldırdım.Tabi onlarda uyku sersemi ne kolu nerde kolun kim aldı gibi çok komik kelimeler söylemeye başlamıştı biz bu arada kol ararken birde baktım üç beden büyük giymiş olduğum kazağın içinde uyuşan kolum çözülüp onu hissettiğim anda evde bir kahkaha kopmuştu ve bende kimse daha fazla uykusuz kalmasın diye tamam kol bulunmuştur kazağın içinde uyuşmuş deyip herkezin artık uyuyabileceğini söyledim

Tutucu idaresi olan bir lisede okuyorduk. Öyle ki cuma günleri 'hocam biz cumaya gideceğiz!..' diyerek dersten izinli olarak ayrılırdık.Hocalarımızda bu duruma alıştı. Hocam biz gidiyoruz diye dersten izin alıp bilardo salonuna giderdik. Son sınıfa geldiğimizde matematik dersi tam cuma saatine denk geliyordu. Biz yine okuldan iyice bunaldığımız bir gün ki bugün perşembedir (perşembe günleri de matematik dersimiz vardı) cuma namazına gidiyoruz diye yaşlı hocamızdan izin isteyip sınıftan ayrıldık. Hocamız dünya tatlısı tonton bir adamdı, bizi hiç kırmadan, 'gidin oğlum gidin allah kabul etsin' dedi.
Hayde başla horona

Suşehri/Akıncılar
!~+4upn| q!y4rI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2008, 18:25   #2
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 907 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart ALışıLaGeLmişLeR :)

Bizim zamanimizda velilerimiz eti senin kemigi benim derlerdi!
- ( Sinavda ) Kimse kimseye bakmasin.
- ( Sinavda ) Su andan itibaren herkes birbiriyle küs!
- ( Sinavda ) Kopya cekeni yakarim.
- ( Sinavda ) Oglum/Kizim bi daha görmeyim. - ( Sinavda ) Oglum/Kizim kagidini ver.
- Beni aptal yerine koymayin.
- Ben ögrenciyken hic kopya cekmezdim.
- ( Bir Soru Cözerken ) Oglum/Kizim kac defa söylicem orasi öyle degil!!!
- ( Tahtada Bir Soru Cözerken ) Yanlis otur yerine!
- Bu konuya fazla girmeyelim ileride göreceksiniz.
- Sinava iyi calisin.
- ( Nöbetci ögretmenler ) Oglum/Kizim hadi sinifiniza gecin ziliniz caldi.
- ( Derse Gec Kalinca ) ilk zil ögrenciler icindir ikinciside bizim icin!
- Git Müdür yardimcisindan izin kagidi al! - Cik disari!!
- Siz evinizde de mi böylesiniz. - Tahtayi silin.
- Neden calismadiniz.
- ( Her Hangi Bir ögrenciye ) Dersleri serdin. Artik hic calismiyosun.

- Bunu sinavda sorarim.
- Ben bunlari zaten biliyorum.
- Buna benzer sorular üniversitede sik sik cikar.
- Bi insan söyleneni bi defa da anlar. Afedersiniz siz aptalmisiniz??
- Arka taraf konusmayi kesin! N'oluyor orda!!
- Bunun hesabini sinavda sorarim!
- Burayi dikkatli dinleyin.
- Bi cok ögrenci burda hata yapar!
- Konusmak isteyen disari ciksin!
- Kapi acik. Sizi zorla getirmiyolar buraya!!
- istemiyorsan gelme!
- Kimler ödevi yapmadi.
- ödevleri yapmadan gelmeyin

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2008, 08:42   #3
fertelliyim
Usta Yiğido

fertelliyim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fertelliyim Şuan fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.10.2011 17:21

Tecrübe Puanı: 726 fertelliyim BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Erkeklerin Spor Salonu Halleri

Erkeklerin Spor Salonu Halleri

1.Gün:
Salona kayıt yaptırılmış, üyelik kartı alınmıştır. Aynaya keskin bir bakış fırlatılmıştır. Kaydı yapan insan azmanının kolları hakkında "adamda bacağım kadar kol varmış ama 1 yıl çalışsam ben de öyle olurum" yorumu yapılmıştır. Ortama uygun kıyafet, ayakkabı, havlu vs temin edilmiştir.

Büyük bir heyecanla salon gezilmiş, her biri birbirinden alengirli aletlerden en "ilk gün karizma çizmeyecek" olanı seçilmiştir. Ortamdaki kadın sayısına bakılarak, daha ilk birkaç harekette kesilen nefes ve moraran surat, yüksek sesle söylenilen "burası da çok sıcak galiba" sitemi ile giderilmiştir.

Kimselerin görmediği bir anda aynaya karşı pazu şişirilmiştir.

Asla kaldırılamayacağı bilindiği halde, salon sahibinin oyuncak muamelesi yaptığı halter yerden bir ucuyla hafifçe kaldırılmış, "eyvah sanırım fıtık oluyorum" telaşıyla yere bırakılmıştır. Kum torbasına yine kimsenin görmediği bir esnada bir iki yumruk çakılmıştır.

"İlk günden çok zorlamanın alemi yok" denilmiş ve çıkmadan önce son bir kez aynaya bakılmıştır.

2.Gün:
İlk günün yol açtığı hamlık nedeniyle 2.gün pas geçilmiştir. "2. günden çok fazla asılmak gereksiz olur" fikri benimsenmiştir. Evde, belli aralıklarla aynada pazu yoklanmıştır. Pazu şişirme seansı boyunca küçük "göbekçik" içeri çekilmiştir. 6 aylık sıkı bir çalışma ile Rambo olunabileceği ihtimali düşünülmüş ve kabul görmüştür.Yatmadan önce birkaç mekik çekilmiştir.

3.Gün:
Salona uzun süredir devam ettiği belli olan ve hiçbir alette "ecele merhaba deme" durumunda gözükmeyen salondaki tüm üçgen vücutlulara gıcık olunmuş ve içe kapanık bir ruh haliyle çalışmaya başlanmıştır. Sık sık aynaya bakılmış, "fazla kaslı erkeklerden kadınlar çok da haz etmiyorlar zaten" diye düşünülmüştür. Ağırlık aletlerinden ziyade koşu bantları, mekik minderleri tercih edilmiştir. Salona düzenli devam eden sarışın kadının pazularının kendi pazularından daha gelişmiş olduğundan şüphe duyulmuş ve hemen bu şüpheden vazgeçilmiştir. Salondan çıkarken "İnsanın içi güzel olacak kardeşim içi. Ne o öyle kas yığını olmak falan? Hem beyin kaslarının gelişmiş olması daha önemli" fikrine varılmıştır. 3 aylık konsantre bir çalışma ile, hiç olmazsa fit bir vücuda sahip olunabileceği fikri benimsenmiştir. Salondan çıkmadan önce kum torbasına bir yumruk atılmıştır.

4.Gün:
Salona telefon açılmış, üyelik iptal ettirilmiştir. Eve bir iki küçük el ağırlığı ve ucuz yollu bir kum torbası alınmıştır.

Akşam evde ayna karşısında göbek sıvazlanmış, telefonda büyük boy pizza sipariş edilmiştir.

Pizzanın tüketilmesinin akabinde başlanacak iki haftalık sıkı bir rejimle forma girilebileceği fikri harika gelmiştir.

6 ay sonra:
Daha önce gidilmemiş bir salona kayıt yaptırılmış, üyelik kartı alınmıştır. Aynaya bakılmış, pazu şişirilmiştir. 6 ay öncesine göre "göbekçik"ten "adam akıllı göbek"e terfi etmiş olan karnı içeri çekmekte hayli zorlanılmıştır.

1 yıllık sıkı bir çalışma ile, şahane "baklava dilim karın" yapılacağı hayal edilmiştir...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 14:21   #4
sivaslı_gız
Tecrübeli Yiğido

sivaslı_gız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı_gız Şuan sivaslı_gız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2009 13:56

Tecrübe Puanı: 647 sivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDI
Reden pinokyo abiii:D

Pinokyo abi, sen sünnet oldun mu?
-hayır.
-istersen bu konuda sana yardımcı olabilirim, dayım marangoz da …. Ehehe.

-pinokyo, okula gitcen mi sen?
-yoo.
-hiç bişi öğrenmeyecen yani?
-hayır öğrenmicem, oldu mu!
-odun geldin odun gitcen yani, hehehe…
-odunu görcen şimdi sen, konuş konuş…

-pinokyo, sen yalan söyleyince burnun uzuyo de mi?
-ewet.
-peki doğruyu söyleyince neren uzuyo? Ehehehe…
-olum bela mı arıyon sen yaa!

-şşt, baksana odun!
-kim ben mi?
-yok ben! Odun diyom etrafa bakıyo yaa, sanki ormandayız anasını satiim.olum senin kafada bi tahta eksik galiba!

-pinokyo, sen abızıtın mı?
- ne?
-zzıt tahtalıköy, puhahaha……..
-gül gül sen gül !

X - heh, geldim işte.çok beklettim mi ya?
Pinokyo -iki satir bekliyoz burda yaw!
Y – ewet ya, çocuk ağaç oldu burada, ehe ehe…
Pinokyo – sen konuş biraz daha konuş…..

-pinokyo, şu meşhur Truva atı var ya, o senin akrabanmış, ööle diyolar…
- o diyenleri bi yakalarsam zaten ...........****
-ehehe..
-Ne gülüyon lan!

Pinokyonun sevgilis – ne biçim kuklasın sen yaa, tahtasın bi yararın yok!ormandaki ağaçlar bile oksijen veriyo etrafa…
Pinokyo – oksijen veririm ama kokar şimdi boşver
Pinokyonun sevgilisi – pislik!

ARTIK FARKINA VARSAN DİYORUM!!
sivaslı_gız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2008, 20:56   #5
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Delikanlı bilgisayarcı versiyonu

Delikanlı Bilgisayarcı, silmek istediği bir dosyayı shift +del kombinasyonu ile siler,geri dönüşüm kutusu kullanmaz,tükürdüğünü yalamaz.
Delikanlı Bilgisayarcı, Windows gezgini kullanmaz,aradığı dosyayı anında bulur!
Delikanlı bilgisayarcı, IP numarasını gizlemez.
Delikanlı Bilgisayarcı, WindowsXP'de bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuktan hoşlanmaz. Hoşgörülüdür.
Delikanlı Bilgisayarcı, MS Office yardımcısı kullanmaz.
Delikanlı Bilgisayarcı, yardım menüsünü de kullanmaz.İhtiyacı olmaz.
Delikanlı Bilgisayarcı, Windows'taki Pinball oyununu uninstall eder.Oyun bile olsa toplarla işi olmaz!
Delikanlı bilgisayarcı, IMAC gibi renkli cicili-bicili bilgisayar kullanmaz.
Delikanlı Bilgisayarcı, bilgisayarını sleep modunda bırakmaz,bilgisayarı her daim hazır ve nazırdır.
Delikanlı bilgisayarcı, bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir:
Örneğin : "tek rakibim AMD" , "rahmetli de X386ydı ", "bir sana hasretim,birde 3 Ghz cpu hızına", " Windows'un ustasıyım Linux'un hastasıyım" vb..
Delikanlı Bilgisayarcı, görev zamanlayıcı kullanmaz, kafasına estiğinde defrag yapar.
Delikanlı Bilgisayarcı Memik Yanık gibi şahsiyetlerle muhattap olmaz.
Delikanlı bilgisayarcı monitörünün üstüne meraklı ördek,kuş böcük vb. materyaller koymaz.
Delikanlı Bilgisayarcı internette sörf yapmaz,olsa olsa tavla oynar.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2008, 21:46   #6
selocan58
Yiğido

selocan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selocan58 Şuan selocan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.05.2009 03:00

Tecrübe Puanı: 582 selocan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart aynada kendinizi görebilirmisiniz

Işık hızında gidiyorsunuz elinizde bir ayna aynaya baktığınızda kendinizi görürmüsünüz sizce?
selocan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2008, 21:59   #7
selocan58
Yiğido

selocan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selocan58 Şuan selocan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.05.2009 03:00

Tecrübe Puanı: 582 selocan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Adamı nasıl kurtarırsın?

Kral bir gün idam edilecek adamın eline kuş verir

kral idam edilecek adama

bu kuşu nasıl öldürürsen bizde seni öyle öldüreceğiz der

"idam edilecek adama öyle bir şey yaptırın ki kurtulsun..."

Not:kuş ölmek zorunda kuşu uçuralım adam uçamaz cvabı ynlış yni...
selocan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2008, 18:04   #8
fertelliyim
Usta Yiğido

fertelliyim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fertelliyim Şuan fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.10.2011 17:21

Tecrübe Puanı: 726 fertelliyim BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Bir Yazı İnsan'ı Bu kadarmı Sinirlendirir ?..

Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.. derken tam bi manastirin ordan gecerken araba arizalanmiş... adam ugraşmiş etmiş ama bakmiş ki olmiycak, hava da karariyo, gidip manastirin kapisini calmiş:

- Afedersiniz... ben burdan geciyodum ve arabam arizalandi... gidebilicegim hicbir yer yok geceyi burda gecirebilir miyim?

Rahipler memnuniyetle adami iceri almişlar, ona yemek vermişler hatta arabasini da tamir etmişler.. derken uyku vakti gelmiş... adam tam uykuya dalicagi sirada, koridordan gelen cok tuhaf bi ugultuyla irkilmiş..... birkac dakika sonra ugultu kesilmiş ve adam uyumuş.. sabah uyanir uyanmaz rahiplere "o ses ne sesiydi?"diye sormuş,rahipler "ne oldugunu sana soyleyemeyiz, cunku sen bi rahip diilsin..." demişler.. adam biraz bozulmuş ama yine de rahiplere teşekkur etmiş, arabasina atlamiş yoluna devam etmiş...

Aradan birkac yil gecmiş... adam yine arabasiyla ayni yoldan gecerken yine arabasi tam manastirin orda bozulmuş... adam yine kapiyi calmiş, rahipler adami iceri almişlar arabasina bakmişlar,ve gece olup da adam yatinca yine koridordan ayni tuhaf ses gelmez mi..... "bunu mutlaka ogrenmeliyim"diye sabahi zor etmiş, sabah rahiplere sordugunda rahipler yine ayni cevabi
vermişler: "Sana soyleyemeyiz, cunku sen bir rahip diilsin..."

Adam bunun uzerine "pekala...."demiş.. "bakin o sesin ne oldugunu ogrenmek icin deli oluyorum...bana soylemenizin tek yolu benim bi rahip olmamsa, tamam olucam... bunun icin ne yapmam gerekiyor?" Rahiplerden biri cevap vermiş:

"Bunun icin dunyayi baştan sona geziceksin, yeryuzunun tamaminda kac sim tanesi ve kac kum tanesi oldugunu bulucaksin.... buraya donup bize soyledigin zaman sen de artik bizdensin...."

Adam kafaya koymuş bi kere o ugultunun ne oldugunu ogrenicek .. yola duşmuş, 45 sene boyunca dunyayi gezmiş dolaşmiş gorevini tamamlamiş, ve manastira geri donup kapiyi calmiş.... rahiplerden biri kapiyi acinca adam hemen iceri dalmiş:

"Beni hatirladiniz di mi.. o sesin ne oldugunu bana soylemeniz icin butun dunyayi dolaştim, butun sim tanelerini ve kum tanelerini tek tek saydim...
işte istediginiz sayilar: dunyada 145.236.284.232 sim tanesi, 231.281.219.999.129.382 kum tanesi var..."

Rahipler "BRAVO..!!"demişler.. "Artik sen de bizdensin... gel bakalim şimdi seni o sesin kaynagina goturucez..." ve adami koridordan gecirip tahta bi kapinin onune getirmişler...baş rahip "işte ses burdan gelir" demiş... adam kapiyi acmak istemiş ama kilitliymiş,"anahtari verir misiniz?"demiş, baş rahip ona anahtari vermiş... adam kapiyi acip iceri girmiş,karşisina bu kez taştan bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş, adam onun da anahtarini istemiş, kapiyi acmiş, iceri girince bu kez karşisina yakut renkli bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş,
Adam baş rahipten anahtari almiş, iceri girmiş, bu kez de karşisina zumrut kapli bi kapi,çikmiş, adam onun da anahtarini istemiş iceri girmiş derken adam bu şekilde tam 15 tane degişik kapilardan gecmiş, en sonunda karşisina altin renkli bi kapi cikmiş..baş rahip adama o kapinin anahtarini verirken "işte son kapinin anahtari...."demiş... adam kilidi acmiş, iceri girmiş... ve en sonunda o tuhaf sesin kaynagi olarak karşisina ............
..... ne ciktigini malesef size soyleyemem, cunku siz bir rahip diilsiniz .

Alıntı....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 20:40   #9
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 12:59

Tecrübe Puanı: 659 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK
Reden MEMLEKETİMDEN İLANLAR

YORUM SİZLERİN

Alt 01.02.2009, 12:17   #10
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 682 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI
Standart KİŞİLİK TESTİ BUYRUN

Soruları ilerledikçe cevaplandırın
Sadece 4 soru var ve hepsini bitirmeden görürseniz, gerçek sonuçları alamazsınız

Bir uyarı!

Yavaşça ilerleyin ve her alıştırmayı teker teker tamamlayın

İlerledikçe cevaplarınızı yazmak için kağıt kalem alın

Bu size kendiniz hakkında çok şey anlatacak bir alıştırmadır
Her bölüm için tek cevap verin
Genellikle aklınıza gelen ilk cevap en iyi cevaptır
Hatırlayın – bunu kimse değil siz göreceksiniz

(1) Aşağıdaki 5 hayvanı dilediğiniz gibi sıralayın:
İnek, Kaplan, Koyun, At, Domuz

(2) Aşağıdaki kelimelerden birini seçerek tanımlayın:
Köpek, Kedi, Fare, Kahve, Deniz

(3) Aşağıdaki renklerle özdeşleştirebileceğiniz, sizi tanıyan ve sizin için önemli olan birini düşünün
Cevabınızı tekrarlamayın
Her renk için sadece bir kişiyi isimlendirin:

Sarı, Turuncu, Kırmızı, Beyaz, Yeşil

(4) Son olarak, en sevdiğiniz sayıyı ve haftanın en sevdiğiniz gününü yazın

Lütfen cevaplarınızın istediğiniz cevaplar olduğundan

EMİN OLUN

BİTTİ Mİ?

Aşağıdaki açıklamalara bakın:

Fakat devam etmeden önce,

Cevaplarınızı KONTROL EDİN

CEVAPLAR…
Bu sizin hayattaki önceliklerinizi tanımlar

İnek, KARİYER anlamına gelir

Kaplan, GURUR anlamına gelir

Koyun, AŞK anlamına gelir

At, AİLE anlamına gelir

Domuz, PARA anlamına gelir

(1)

Köpeği tanımlayışınız kişiliğinizi ifade eder
Kediyi tanımlayışınız partnerinizin kişiliğini ifade eder
Fareyi tanımlayışınız düşmanınızın kişiliğini ifade eder
Kahveyi tanımlayışınız seksi nasıl yorumladığınızı ifade eder
Denizi tanımlayışınız kendi hayatınızı ifade eder

(2)

Sarı: Asla unutmayacağınız biri
Turuncu: Gerçek dostunuz olarak kabul ettiğiniz biri
Kırmızı: Gerçekten aşık olduğunuz birisi
Beyaz: Ruh ikiziniz
Yeşil: Hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız biri

(3)

Bu mesajı en sevdiğiniz sayı kadar kişiye yollamak zorundasınız; böylece tuttuğunuz dilek sizin gününüzde gerçekleşecek

(4)

Not:Bana MaiL OLaraK GeLmişti(= İLgimi ÇeKti SizLede PayLaşiyim DedimBana Cıkan CevapLarı Daha Sonra PayLaşıcam

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)