Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.05.2009, 21:06   #71
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 08:47

Tecrübe Puanı: 806 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hadiseye destek verelim...

bana göre türkiyeyi tükçe bi şarkıyla temsil etsinde sonuncu gelsinlerde türkü pop rak caz fark etmez türkçe olsun içinde ya
Alt 13.05.2009, 21:07   #72
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Herkese İnat Hadisemiz finale cıkmıştır. Hayatlarında bir başarı görmemiş şu devlete millete bir iyilik yapmamış bir çok kişi acımasızca eleştiriyor. Ancak o, yüksek ateşine rağmen aslanlar gibi finale cıktı. Tükiye'nin adını bayrağımızı tüm Dünya'ya duyurdu.İnşallah finalde 1.gelecek ,Ülkemizi onur ve gururla temsil edecek.

Hadise için Osmanlı kızı bu kiyafetle avrupalılara dans ediyor diyenler senelerdir görmezmisiniz nice Türk dansözleri İngiltere Kraliyet ailesinin önünde dans etmedimi hemde İngilterede o zaman nerdeydi milliyetciliğiniz. Yada saddamın sarayında oynayan Türk dansöz e itirazınız yokmuydu ?

Sibel Tüzün eurovisonda 1. gelen ülkenın sanatcısını kuliste dudaklarından öperken nerdeydiniz....

Konu besyo_cu tarafından (13.05.2009 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir..
besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2009, 01:19   #73
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 790 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Hadise benim tasvip ettiğim bir tarz değil. Ancak hakkını yememek lazım. Kendi alanında başarılı olduğunu düşünüyorum.

Performansını izlemedim ama daha önce söylediği şarkılardan yola çıkarak, çok iyi İngilizce şarkı söylüyor diyebilirim.

Gönül isterdiki bu yarışmaya kendi dilimizde katılalım. Maalesef her alanda olduğu gibi, burada da İngilizce ön plana çıktı.
Madem bu bir yarışma, yarışı kazanmak için çaba sarfetmeli.

O yüzden dil konusuna çok fazla takılmadım aslında.

Bugüne kadarki en iyi başarıyı Sertab Erener ve Şebnem Paker ile elde ettik bana göre. Birisi Türkçe söyledi, diğeri İngilizce. Ama ikisi de sonuna kadar hakketti.
Özellikle Sertab Erener... Mükemmel bir ses, mükemmel bir kareografi.

Hadise'nin görselliğinden faydalanmak istemişler. Ama kıyafet abartı olmuş gerçekten.

Eeee, naparsın,
Muasır medeniyetler seviyesine gelme anlayışımız bu bizim!

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 13:15   #74
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5441 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Kıraç

“Haydi Haydi”

Dört koldan her yanı ateş sarsa da
Ateş dokunmaz sana sen çık meydana
Yalnız değilsin sen Türkiye’mizsin
Dünyaya haykıran gür sesimizsin

Sen de askersin sen de Mehmet’sin
Kalbinde en derinde hissedeceksin

haydi haydi gün bugün
Tüm dünyayı titreteceksin

Kana kan dışe dış dağ gıbıyız bız
Tarıhlerden fışkıran kaplanlarız bız
Hep onurlu hep cesur tüm hıkayemız
Ay yıldızlı bayrağın neferlerıyız

Sen de askersin sen de Mehmet’sin
Kalbinde en derinde hissedeceksin

haydi haydi gün bugün
Tüm dünyayı titreteceksin...........

Hadiseyi bugün sonuna kadar destekliyorum
Ins ilk 3 teyiz......
Alt 16.05.2009, 13:31   #75
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

desteğe gerek yok toplar zaten puanları
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 13:34   #76
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5441 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Ins. Türkiyemiz & Sivasimiz kazanacak ins.

Yürekten destekliyorum Hadiseyi..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil