Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ? - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: 2014 Yerel seçimlerinde kimi destekliyorsunuz ?
Sami Aydın 29 32,58%
Doğan Ürgüp 51 57,30%
Gülümser Heper 6 6,74%
Kürşat Ergün 2 2,25%
Sabahattin Tokgöz 1 1,12%
Katılımcı sayısı: 89. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.12.2013, 18:01   #31
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ?

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kale projesinde hangi haksızlığa uğramış pardon?

Akp'nin oldu bittiye getirip orada kutupane insaatina baslamasindan bahsediyorum. Bir sehirde belediyenin bir porjesi varsa tepeden inme kararlarla neden o bolgeye baska bir sey yaptirilir? bu etik midir? secilmis belediye baskanina haksizlik degil midir?
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar blacksky'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2013, 18:30   #32
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 22:26

Tecrübe Puanı: 728 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Akp'nin oldu bittiye getirip orada kutupane insaatina baslamasindan bahsediyorum. Bir sehirde belediyenin bir porjesi varsa tepeden inme kararlarla neden o bolgeye baska bir sey yaptirilir? bu etik midir? secilmis belediye baskanina haksizlik degil midir?
O alan yıkılmadan önce mevcut belediyenin oraya Hanımlar Kültür Merkezi yapmak istediğini biliyormuydunuz? Daha sonra belediyenin projesinin olmaması nedeniyle o binaya 'tarihi' deyip yıkımını durdurmak istemesini? En sonunda da kendi istediği olmayınca 'hayali' bir projeyle ortaya çıkıp bizi engelliyorlar demesine ne diyorsunuz?
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2013, 22:41   #33
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başkan bizzat bu konuda hüümete teşekkür etti,yardımcı oluyorlar diye..10 milyon parayı kalede kullansınalr diye gödnerdi bir günde hükümet..O para ne mi oldu? Parka bahçeye verdi bitirdi ürgüp..Şimdi hükümet engel oldu laflarını bırakın..
Alt 17.12.2013, 16:45   #34
avcınınoğlu
Yiğido
NO AVATAR

avcınınoğlu Şuan avcınınoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.09.2015 23:04

Tecrübe Puanı: 541 avcınınoğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet akp tek iyibir yanı var oda seçilen üç beş millet vekilerine iyi söz geçirmesi yüzde elli bir oy vermiş sivasa tek bir çivinin çakılmaması bazi akepelilerde sadece söz bizim olsun mantığından akp diyor ben öyle düşünmüyorum doğan urgüp ıktidar partisinden olmamasına ramen başarılı bir dönem geçirdi devamını dıliyorum
avcınınoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı avcınınoğlu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2013, 19:46   #35
blacksky
Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başkan bizzat bu konuda hüümete teşekkür etti,yardımcı oluyorlar diye..10 milyon parayı kalede kullansınalr diye gödnerdi bir günde hükümet..O para ne mi oldu? Parka bahçeye verdi bitirdi ürgüp..Şimdi hükümet engel oldu laflarını bırakın..
Dikkat ederseniz ben Dogan Urgup ile Sami Aydin arasinda ya da akp arasinda o iyidir bu kotudur demedim.. sahsen ikisine de gayet uzagim.. sadece bu spesifik konu hakkinda dogan urgup'un daha hakli oldugunu dusunuyorum.. o lafi birakin bu lafi birakin gibi saygisiz kelamlardan kacinmanizi oneririm..yakismiyor.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2013, 19:48   #36
blacksky
Yiğido

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O alan yıkılmadan önce mevcut belediyenin oraya Hanımlar Kültür Merkezi yapmak istediğini biliyormuydunuz? Daha sonra belediyenin projesinin olmaması nedeniyle o binaya 'tarihi' deyip yıkımını durdurmak istemesini? En sonunda da kendi istediği olmayınca 'hayali' bir projeyle ortaya çıkıp bizi engelliyorlar demesine ne diyorsunuz?
Belediyenin yapmak istediklerinin dogru, yanlis ya da en faydali proje oldugunu iddia etmiyorum.. ancak o bolgedeki karar yetkisinin secilerek makama gelmesi nedeniyle belediye baskaninda olmasi gerektigini dusunuyorum.. yoksa ne park ne kutuphane.. o bolgenin bence dogrudan sivas'in sosyal hayatina ve ekonomik canliligina katkida bulunabilecek bir sekilde degerlendirilmesini isterim.
Alt 19.12.2013, 23:15   #37
yiğidoyuzbiz
Yiğido

yiğidoyuzbiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoyuzbiz Şuan yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2016 23:38

Tecrübe Puanı: 511 yiğidoyuzbiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

son günlerde açığa çıkan yolsuzluk olaylarını da unutmamak lazım
Bakanlara kadar uzanan bu yolsuzluklar ülke gündeminin tam da göbeğine oturdu
Aynı yolsuzlukların sivasımız aleyhine de yapılmış veya yapılabileceği ihtimalini göz önünde bulundurursak doğan beyin rahat kazanacağını düşünüyorum
yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı yiğidoyuzbiz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.12.2013, 22:47   #38
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 22:28

Tecrübe Puanı: 523 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tabiki dogan ürgüp .çünkü dürüst, adam ,çalmaz,çaldırmz,insanlara insan gibi davranır,kapısında görüşmek için fiş almanıza gerek yok,sivasımızın çehresini degiştirdi ,eserleri inkar edilemez,istihdam sagladı,belediyenin gelirlerini nüfüsunu artırdı,(300 000)in üzerine çıkmasını sagladı.iktidar yanlısı olmasının hiç anlamı yok belediyede çalışana oy verilmeli.akp nin son yolsuzlukları had safhaya çıkması ve yargıya vede emniyete müdahale etmesi zenginlere hizmet etmesi işçileri esnafı köylüyü bitirmesi gittikçe deskotlaşması ve fakirlerden oy alıp zenginler çalışması vs vs gibi yanlışlarına dur demek için en güzel fırsattır belediye seçimleri.vatandaş samiyide gördün doganıda hadi elini vicdanına koy ve tarafını seç.ya iktidara dur ne yapıyorsun de yada ey iktidar bizi iyi perişan ettin memnunuz devam et de karar senin sevgili sivaslılar.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2013, 22:47   #39
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 20:26

Tecrübe Puanı: 439 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Son seneye kadar Doğan Ürgüp'ü yakından tanımıyordum( diyaloğum olmamıştı) Çok taktir ettiğim birisiydi.Şu son ayda olan bir kaç hatasını söyleyip kapatacağım.Şehitler parkı yapıldığında kamulaştırılan evlerden sadece birinin serzenişi bu, adamın evini alıyor (istimlak ediyor) yerini özbelsanın yerine yaptığı evlerden birini veriyor.Ve adamdan üste 100.000 lira (eski 100 milyar) alıyor.Kardeşim adamı evinden ettin sen sonuçta kollayan gözetensin durduk yere adamı 100.000 lira borca sokmak hangi müslümanlığa sığar ? Bir jest olsun ettiğin maduriyete say.

Kurt deresine park yapıldı.Adamın birinin 3 dönüme yakın yeri var .Adamın haberi yok Sonradan öğreniyor.Yine maduriyet.Mahkemede olduğunu söylüyor adam...

Geçenler belediyedeyim, muhtemelen yerel bir sanatçı , bilmiyorum artık hangi açılışta olduysa bayana şarkı söyletmişler ve parasını vermemişler bayan belediyede ağzına geleni saydı çıktı.Artık kaçıncı oldu diyor .Kaç defa sesledilerse .

Gültepede arkadaşımgil 3 sene evvel ev yaptı .Mevcut belediye ruhsat verdi .Arkadaşım borcundan dolayı satlığa çıkardı.Eve müşteri çıktı.Belediyeden inceletmeye gidiyor, durum evlere şenlik.Ev eğitim sahasına verilmiş.Arsadan da yol geçmiş . Yandı gülüm keten helva.Şimdi o da mahkemeye gidecek .Ayrıca burada bölge parkı yapılacak birçoğu yeni yapılan ve kendi imar verdikleri evlerin birazını eğitim alanına birazını yola vermiş. Tam 14 hane birden.Halk yine perişan.Başkan Nuh diyor peygamber demiyor.Vatandaş her gün belediyede derdini anlatıyor ama nafile.Doğan beyi çok olgun, uyaroğlu biri bilirdim tabir yerindeyse tam bir yumuşak diken.Abartmıyorum.Adamda bir kaburga var kamyon şasesi onun yanında balık kılçığı gibi kalır.

Şimdi bazı arkadaşlar beni AKP, CHP yada MHP li zannedebilir. Ben 4 dönem BBP ye oy verdim .Doğan Ürgüp e verdiğim oya pişmanım arkadaş. Bende karaya beyaz diyecek bir yapı yok. Mertçe delikanlıca ve BBP li kimliğimle yazdım. Yine tüm samimiyetimle söylüyorum insan kendisine beddua eder mi ben ediyorum.KEŞKE OY VERMESEYDİM...

Tüm görüşlere saygım var ben açık açık söyledim katılır veya katılmazsınız. KAzanır veya kazanmaz oda beni ırgalamıyor ama ben ve benim çevremdem Doğana oy yok kardeşim...!
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2013, 12:46   #40
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Son seneye kadar Doğan Ürgüp'ü yakından tanımıyordum( diyaloğum olmamıştı) Çok taktir ettiğim birisiydi.Şu son ayda olan bir kaç hatasını söyleyip kapatacağım.Şehitler parkı yapıldığında kamulaştırılan evlerden sadece birinin serzenişi bu, adamın evini alıyor (istimlak ediyor) yerini özbelsanın yerine yaptığı evlerden birini veriyor.Ve adamdan üste 100.000 lira (eski 100 milyar) alıyor.Kardeşim adamı evinden ettin sen sonuçta kollayan gözetensin durduk yere adamı 100.000 lira borca sokmak hangi müslümanlığa sığar ? Bir jest olsun ettiğin maduriyete say.

Kurt deresine park yapıldı.Adamın birinin 3 dönüme yakın yeri var .Adamın haberi yok Sonradan öğreniyor.Yine maduriyet.Mahkemede olduğunu söylüyor adam...

Geçenler belediyedeyim, muhtemelen yerel bir sanatçı , bilmiyorum artık hangi açılışta olduysa bayana şarkı söyletmişler ve parasını vermemişler bayan belediyede ağzına geleni saydı çıktı.Artık kaçıncı oldu diyor .Kaç defa sesledilerse .

Gültepede arkadaşımgil 3 sene evvel ev yaptı .Mevcut belediye ruhsat verdi .Arkadaşım borcundan dolayı satlığa çıkardı.Eve müşteri çıktı.Belediyeden inceletmeye gidiyor, durum evlere şenlik.Ev eğitim sahasına verilmiş.Arsadan da yol geçmiş . Yandı gülüm keten helva.Şimdi o da mahkemeye gidecek .Ayrıca burada bölge parkı yapılacak birçoğu yeni yapılan ve kendi imar verdikleri evlerin birazını eğitim alanına birazını yola vermiş. Tam 14 hane birden.Halk yine perişan.Başkan Nuh diyor peygamber demiyor.Vatandaş her gün belediyede derdini anlatıyor ama nafile.Doğan beyi çok olgun, uyaroğlu biri bilirdim tabir yerindeyse tam bir yumuşak diken.Abartmıyorum.Adamda bir kaburga var kamyon şasesi onun yanında balık kılçığı gibi kalır.

Şimdi bazı arkadaşlar beni AKP, CHP yada MHP li zannedebilir. Ben 4 dönem BBP ye oy verdim .Doğan Ürgüp e verdiğim oya pişmanım arkadaş. Bende karaya beyaz diyecek bir yapı yok. Mertçe delikanlıca ve BBP li kimliğimle yazdım. Yine tüm samimiyetimle söylüyorum insan kendisine beddua eder mi ben ediyorum.KEŞKE OY VERMESEYDİM...

Tüm görüşlere saygım var ben açık açık söyledim katılır veya katılmazsınız. KAzanır veya kazanmaz oda beni ırgalamıyor ama ben ve benim çevremdem Doğana oy yok kardeşim...!
öncelikle şehitler parkının orda eski evi olan şahsın kaç metrekare yeri vardı o yere belediye ne değer koydu.bunu bir yaz sonra özbelsan tokide dairelerin fiyatı ney.bunları yaz halk değerlendirir.gültepeye şimdiye kadar bir imar çalışması yaptırmayan önceki belediyelerin sorunu bu şayet bu adam geldi elini taşın altına koydu bu çalıştırmayı yaptıysa tşk etmeniz lazım.oy kaygısıyla şehrin göbeğinde kalmış yere imar çalışması yaptırmassan gün gelir şehre ihanet edenler baş tacı olur oy kaygısı gütmeden çalışan insanlarda böyle eleştirilir.eleştirilerin gerçeklerden uzak tamamen siyasi içerikli bir elelştiri.bula bula bunlarımı buldun.bence biraz daha çalışın
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil