Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.09.2012, 22:00   #11
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Proje çok ama artık vakit yok

Başkan, iyi niyetli ve dürüst birisi; fakat becerikli değil. Yinede Eski Sanayi, Terminal gibi projeleri gerçekleştirirse tekrar seçilme şansı var, tabi burada AK Parti'nin çıkaracağı aday da önemli. Sami Aydın aday olursa Sayın Ürgüp'te dahil kimsenin seçileceğini tahmin etmiyorum.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2012, 00:41   #12
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 14:30

Tecrübe Puanı: 709 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yurtdışından gelen akrabalarımın Sivas hakkında söylediği tek şey Sivas Gerilemiş resmen önceki geldiğimizde daha güzeldi, Bir kişi insanlık olarak On numara ama belediye başkanı olarak sıfır olursa Doğan Ürgüpten başkası olamaz galiba
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2012, 01:24   #13
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi insan olabilir Ama İyi belediye başkanı değil malasef bende kendisine oy verdim pişman oldum.
Alt 09.09.2012, 09:27   #14
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Doğan Ürgüp kişilik olarak çok mükemmel birisi fakat başkan olarak başarılı değil.
Alt 09.09.2012, 10:14   #15
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Başlanan projelerin bitmesi için Doğan başkana bir dönem daha şans verilmeli.
Alt 09.09.2012, 10:14   #16
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Dogan Urgup'un bir sey yapamayacagini gormek cok zor degildi.. bir anlik duygusallikla Sivas kendi kendine 4 sene kaybettirdi.. hayir rahmetliye vefa borcu mu odendi simdi?.. sagliginda verseydiniz bu oylari hic degilse.. ne ona ne sivas'a zerre faydasi olmayan bir is yapildi.. 4 sene boyuca taziye kabul etmekten baska bir is yapmadi Sn. Urgup.. partisi falan onemli degil.. vizyonu genis, birikimi yuksek becerikli, atak bir insan secilmeli belediye baskani olarak.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2012, 15:34   #17
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 11:16

Tecrübe Puanı: 453 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Sivas-Divriğiliyim. Ama memleketi hiçgörmedim. Bu sebeple belediyecilikanlamında neler yapıldığı konusunda bir fikrim yok. Ancak belediyecilik ciddi bir iş ve işbitirici birilerine ihtiyaç var. Ancak bizim ülkemizde sadece işbitirici ve bu işin ehli olmak yetmiyor. Belediye başkanlarının iktidar partisinden çıkması gerekiyor ki para muslukları açılsın. Aksi takdirde zor. İstedikleri kadar bu işin ehli ve iş bitirici olsunlar ,yapmak istedikleri projelere gerekli onay ve para aktarılmadığı sürece olumlu sonuç alınması pek ihtimal dahilinde görünmüyor.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil