Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivaslı Hadise hadise yarattı - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.05.2010, 19:50   #21
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 663 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslı Hadise hadise yarattı

Arkadaşlar yorumlara saygım var ama sonuçta milli marşımız yazılırken çok yürek ve hissiyatla yazılmış. Okunmasınada makam ve ezgiler katılmış ben bu olaydan sonra Türkiyede müzik duayenlerinin açıklamalarını dinledim marşımızın okunurken bestelerine ve makamına en yakın yorumu yapıldığını belirttiler. Bizler tabi okullarımızda ve okunması gereken yerlerde göğsümüzü kabartıp yüreğimizle okumasına alışmışız makam ve notalarla okunmasıda kulağımızı tırmalamış olabilir. Ben buradan hadiseyi tebrik ediyorum hemşehrimiz ve bir Türk olarak. Konunun başlığındaki yorum yapanlarda müzisyen veyada devlet sanatçısı değiller onlar spor yorumcusu her işi kendi erbabı yapsın.

Ha birde sonuçta orada canlı ve notalarla makamla istiklal marşımız okundu sziler istiyorsunuzki kasetten çalınsın ama bildiğimiz gibi çalınsın.

Konu MUTLU İTİK tarafından (27.05.2010 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 21:27   #22
cuneytakkaya
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cuneytakkaya Şuan cuneytakkaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2010 21:12

Tecrübe Puanı: 0 cuneytakkaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sadece bizim öğrendiğimiz ve alıştığımız gibi söylemedi, içimden kızmak geliyor ama ben kızmak istemiyorum... tşk ederim anlayışınız için.
cuneytakkaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı cuneytakkaya'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 22:04   #23
veysel
Usta Yiğido

veysel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

veysel Şuan veysel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.02.2012 09:24

Tecrübe Puanı: 1061 veysel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sarki söyler gibi istiklal marsini okudu bu kadar da olmaz ben bile ondan iyi okurdum yanii
Alt 27.05.2010, 23:36   #24
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1271 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla yurt dışından büyümüş türkceyi bile doru dürüst bilmeyen bir kişi helal olsun ondan iyi söylüyemezki türkiyede istiklal marşını ezber bilmiyen insanlar var hiç olmassa o çıktı okudu ben helal olsun diyorum
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2010, 23:37   #25
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3271 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yani hep suc hadisedemi soyletenlerede hic suc yokmu.Hadisinin nasil okuyacigini onceden tahmin edemedilermi.Bence suc ona soyletenlerde.simdi cikip izahini yapsinlar turk milletine utanmiyorla
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2010, 23:58   #26
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 06:14

Tecrübe Puanı: 632 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

etli ekmek gıbı reklam kokuyor
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar gezgin_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.05.2010, 15:01   #27
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4502 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Seneye de MANGA okur.
Alt 28.05.2010, 18:01   #28
ozanberk2010
Yiğido
NO AVATAR

ozanberk2010 Şuan ozanberk2010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2011 00:06

Tecrübe Puanı: 523 ozanberk2010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yine saçmasapan fikirler yazanlar olmuş. yav hadiseyi eleştirenler acaba istiklal marşını şimdiyekadar doğrumu okuyor. yapılan araştırmada türkiyede okullarda dahil &90 yanlış okunmuştur. yırtmayın kendinizi. bırakın vatanseverlik kostümünü giymeyi, yakıştıramıyorsunuz bile kendinize. söylemlerle eylemler bir olmalı. eleştirenlerden duymak isterdim istiklal marşını acaba doğru okuyacakmı.helal olsun hadiseye. o cesareti dösterip okudu ve stadyumdakiler de eşilik etti. hadise cesaret örneği gösterdi. ya siz eleştirenler. sizin ekmeğiniz elinizden alınıyor,işyerleriniz kapanıyor,seçtiğiniz milletvekilleri sizle dalga geçiyor siz neden karşı koyma cesareti göstermiyorsunuz. geçin bunları. çakma yiğidoluğu herkes yapar, hadiseylede sivaslı olduğu için övünmeniz lazım.
ozanberk2010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ozanberk2010'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.05.2010, 22:31   #29
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Önce karşındaki insanlara hitap etmeyi öğrenmelisin!Saçmasapanmış,yır tınmayınmış,çakma Yiğidolukmuş...
Alt 30.05.2010, 10:12   #30
h.a.y.
Tecrübeli Yiğido

h.a.y. - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

h.a.y. Şuan h.a.y. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2012 23:26

Tecrübe Puanı: 572 h.a.y. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet kimse burada müzik otoritesi değil. Ancak şunu ifade edeyim Hadise bu ülkenin en iyi on söz yazarı içinde mi? En iyi on bestecisi içinde mi? En iyi on yorumcusu içinde mi?

nedir bu şakşakcılık anlamıyorum. medenicesaretten bahsedilmiş. Ya hadi benim gibi hitap ettiği grup 14 yaşını geçmeyen 20 kişilik çocukların oluşturduğu gruplar olsa da çıkıp binlerce insana istiklal marşını söylesem , dersiniz medeni cesareti varmış. Çünkü ben heyecanlanırdım. Ama bu kadın binlerce kalabalığa şarkı söylemiş birisi ne medeni cesaretinden bahsediyorsunuz.

Bir dergide okumuştum, ünlü Alman bestecisi Beethoven in evi müzeye çevrilmiş insanlar ziyaret ediyor. Neyse bir tane piyanosu var birçok eserini bu piyanoda bestelemiş. Genç bir kız piyanonun başına geçiyor piyanoyu çalmaya başlıyor.

Müze görevlisine soruyor genç kız ''buraya çok ziyaretçi geliyor mu?'' diye..

Müze görevlisi ''evet efendim '' diyor.

Buraya ünlü isimler de geliyor mu ? diye soruyor görevli ''evet efendim'' diyor. Hatta ünlü piyanist Padaresvki de geldi diyor.Kız parmakları piyanoda çalmaya devam ederken soruyor.'Padarevski de bu piyanoyu çaldı değil mi?' diye soruyor. Müze görevlisi cevap veriyor: ''Hayır efendim dünyanın en büyük bestecisinin kullandığı bu piyanoya kendisini layık görmeyip parmağını bile sürmedi'' diyor..
h.a.y. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)