Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SİZCE EVET Mİ? HAYIR MI? NE DERSİNİZ - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Köşe Yazıları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının Yazıları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.08.2010, 18:58   #11
Ebrulum
Usta Yiğido

Ebrulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebrulum Şuan Ebrulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.03.2011 11:00

Tecrübe Puanı: 640 Ebrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: SİZCE EVET Mİ? HAYIR MI? NE DERSİNİZ

kullanılan malzeme çürük degildir tamamen gerçekleri yansıtmış olup kesinlikle sağlamdır siz işin iç yüzüne bakınız içeriden kurtların kemirdiği bir anayasa degişikliği çürüktür diyorum

ve hayır diyecegimi bir kez daha yinelemek istiyorum kesinlikle HAYIR
Alt 06.08.2010, 19:02   #12
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 949 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Selamlar siz sadece kendi dusuncenize tercuman olmussunuz.Sabiha Serin hanim.cogunlugun boyle dusunmedigini sizde biliyorsunuz.
Saydınızmı çoğunluğun ne istediğini.
Alt 07.08.2010, 03:28   #13
mrguven
Yiğido

mrguven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mrguven Şuan mrguven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.07.2012 18:37

Tecrübe Puanı: 515 mrguven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"Süt içtim dilim yandı,o zaman hayır"
"Bihterin yaptıkları ortaya çıkacak mı ? o zaman hayır "
"Şimdi bana kaybolan yıllarımı geri verecek mi? o zaman hayır"

Muhalefetin mazeretleri...
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı mrguven'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2010, 08:41   #14
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 670 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hsyk'ı ellerine geçirip akp saltanatı bittiğinde yaptığı yolsuzluklardan dolayı yargılanıp ceza almadan kurtulmanın hesabını yapıyor odunular kömürcüler evet alın teriyle para kazananıp vergisini ödeyecekler HAYIR verecek
bende HAYIR verecegim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı tayfun5883'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2010, 10:29   #15
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 704 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

12 eylülcülere hesap sorulmasını istediğimden değil zihniyeti çökertilsin ve düşünülemesin dahi o hain senaryolar bir daha...12 eylüül üzerinden kaç iktidar kaç sene 30 sene geçti,tek bi iktidar ile yada koalisyonla mı gelindi , iktidar taş çatlasın bi daha alır ya sonra madem hsyk yı hükümetin eline atıyoruz ozaman yeni gelen hükümet hesap soracak bunlardan ozaman...ak parti iktidar olamasa dahi anayasanın eskisinden daha iyi olacağı kanaatini tasıyorum..ak parti liler gibi 12 eylül üzerinden değilde zihniyeti üzerinden darbe zihniyetinin kaldırılması ,fişlemelerin miad olmasından ,kurumların daha şeffaf olmasına mı hayır diycem ,,el insaf..derim evet derim..her iktidar siyasetini yaapar ama şuna inanıyorum ki bu referandum genel itbariyle TÜRKİYE SİYASETİNİN ya ni milletimizin geleceği için bi depar olacaktır..evet çıktıktan sonra yeni tam demokratik anaysa için ortam oluşmuş olacaktır zaten...HALKTAN GELEN İSTEKLERİ ARTIK KİMSE DURDURAMIYCAK...STATÜKONUN ÇATIDADIĞINI ÇOK YAKINDADA YIKILACAĞIMI BİRİLERİNİ KURTARMAKDA...KAYISIYLA ÇAYLA HAYIR İZAH EDİLMEZ...ANA DAVASINA CAN VERİLMİŞ CANMDAN FAZLA SEVDİKLERİMİ İNCİTEN SUAN Kİ SİYASİLERDE ARTIK DEVAMLILIĞINI DEMOKRASİ TARAFTARLIĞĞI İLE KORUYA BİLİR..ETNİK KİRLİ SENARYOLAR ARTIK KİMSEYE YARAMAYACAK..ARTIK GİZLİ KALMIYOR HİÇ BİRŞEY..HERŞEY ŞEFFAFLAŞIYOR.DOLMA BAHÇENİN DE GİZLİ KALMAMASI TARAFTARIYIM..HUKUKUN ÜSTÜN OLDUĞU BİR DEVLET OLMAK DEMOKRASİNİN KÖKLEŞMESİNİ İSDEDİĞİM İÇİN BUNLARA DEĞİNDİM..ok hedefe atıldı ya hedefi uzaga çekecek yada rüzgarı tersine estireceksiniz bizdekiler de ilah olmadığına göre anca Türkiye cumhuriyetinin hedeflerine ulaşmasını geçiktirebilrler anca zaman kaybettirirler ama muktedir asla olamazlar...

Sabiha hanım ,sağlık alanında söyledikleriniz hükümetin tam gün yasasıla örtüşüyor..keşke üniversde de çalısan sağlıkçılara muayene de çalışma imkanlarını anaysa mahkemesine götüren ana muhalefet ve tabibler cenahı yüzünden gene kısmı veto ile geçirilmiş esasına girilmiş muayane hanelere engel olunamamıştır..sağlık bakanlığı sanırsam muayaene haneleri kapatıyor inş dik durusunu devam ettirir..anayasada evet ,hayır yada boykot tercihdir lakin yorumlarınıza baktığımda halkı ötekileştirme gibi bir şey var ya onların içinde biz varız o dedıklerınızın içinde siz de sizn eş dost akrabalarınızdan da var yani o çevre dediğimiz biziz..işde çevrenizde sorunlu diye addettiğiniz o haller anca demokratik hukuk devletlerınde refah ve huzur devleti ile hukuk ile anayasa ile yasanabilir ,aşılabilir..anayasa mahkemesine bireysel basvuru yapabileceksiniz işde hukuksuz olduğunu düşündüğünüz meselerde bunun nesi kötü...memlekette yasanan terör içimizi sızlatmakta ama DÜŞMANIN HUSUMETİ KARŞISINDA ,DOSTUN VEFASIZLIĞINI GÖRMUYOR MUYUZ?İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI MESELESINDE...ORDU BİZİm gözbebeğimiz ama göz çapak tutmuşsa ''devlet ANA ''ne yapmalı tülbentini ılık suylla ıslamalı o çapakları silmeli..hukuka bağlılık ile...yeni anayasa paketi bu yuzden önemli görüyorum...hayırları ve boykotları da demokratik görüyorum sadece evet e ikna edici kadar yeterli görmüyorum..bu sahsı acızane kanaatim benim..

Konu kasparix tarafından (07.08.2010 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı kasparix'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2010, 10:41   #16
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1762 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

meğer ne tayyepmiş arkadaş milletin gözünü nasılda boyamış nasılda inandırmış sizleri o kadar inanmışınızki önünüzdeki gerçekleri göremeyecek kadar inanmışınız acıdım bak şimdi evetçilere iyice düşünün evet dedikten sonra sakın pişmaan olmayın emi evet diyin sizin dediğiniz olsun bakalım ondan sonra bakın neler yaşayacak nasıl pişmaan olacaksınız ama iş işten çoktaan geçmiş olacak ben üzerine basa basa HAYIR DİYORUM HAYIR.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2010, 10:59   #17
kasparix
Usta Yiğido

Anayasa profösöru olan ve muhalefet partılı görüşlerini çok beğenmişdim daha düne kadar lakın evet diyenlerin sizi yargılayamayacağı gibi sizde onları yargılama hakaret etme hakkına sahıp değilsiniz...bi sanatçıya karsı evet demesini eleştiri tarzını beğenmedim ,işde siyasetin insanları nasıl canileştirdiğini çirkefleştridiğini gördüm..siyasi emeller için geçmişde ve şimdi yapılanlar değişmiyor..üzülmeyin ya bu boş işler için bu millet devlet olana kadar çok bedeller ödedi ,tarihi süreci tecrübelerle dolu.bu devlet dengeler devletidir...ülkemizin yarının güzel olacağını düşünüyorum ,bunu partilerin gayetlerinden değil ,konjoktörun ve toplumdakı bilinçlenmenin sağlayacağı kanaatındeyım......İnadına TÜRK..inadına Müslüman...İnadına EVET.EVET.EVET.
Alt 07.08.2010, 11:05   #18
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Yahu hiç bir madeeyi okumaya gerek yok,anlamaya gerek yok.
CHP ne diyor ? "hayır"
Demek ki ülkeyi düşünüyorsak evet diyeceğiz.Hiç okumayı,düşünmeyi bilmeyen bunu düşünsün yeter..
Alt 07.08.2010, 11:08   #19
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 670 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en çokta bu zoruma gidiyor işte millet ne olduğunu bilmeden evet diyor
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı tayfun5883'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2010, 11:14   #20
kasparix
Usta Yiğido

Yok değerli aysima sizlere öyle şeyler ne ima ettim nede söyledim , hemserilerimiz herseyi ile olduğu gibi hemserimizdir..siyasetin siyasileri çirkefleştirdiğini kasdetmiştim yani sayın profun sezen aksuya üslübunu vs...size haddım de hakkım da değil ..sivaslı olmanız yeter ..
E skiye son.
V esayete son.
E n güzel yarınlara
T ÜRKİYEM...
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kasparix'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil