Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
AKSU - Sayfa 10 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Parklar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Parklar Parklar Hakkında Yorum ve Bilgiler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.06.2009, 20:26   #91
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: AKSU

H Turan@
Makina marka ve modeli öğrenebilir miyim?
Alt 21.06.2009, 20:34   #92
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

canon PowerShot A580 markası.

Daha çok panorama ve resimlerim var arşivimde sadece bir kaçını sizlerle paylaştım.
Alt 21.06.2009, 20:44   #93
bzafer
Yiğido

bzafer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bzafer Şuan bzafer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.12.2013 16:35

Tecrübe Puanı: 571 bzafer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİDAŞ'ın başına Kangalda 2 dönem belediye başkanlığı yapmış belediyede tecrübeli bir isim gelmiştir arkadaşlar,tecrübesiyle dahada güzel hizmet veren bir aksu olacaktır.
bzafer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.06.2009, 21:28   #94
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.09.2015 00:05

Tecrübe Puanı: 1063 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
canon PowerShot A580 markası.

Daha çok panorama ve resimlerim var arşivimde sadece bir kaçını sizlerle paylaştım.
AAAA
benim makinadan
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2009, 23:39   #95
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bzafer Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SİDAŞ'ın başına Kangalda 2 dönem belediye başkanlığı yapmış belediyede tecrübeli bir isim gelmiştir arkadaşlar,tecrübesiyle dahada güzel hizmet veren bir aksu olacaktır.
Hayırlı uğurlu olsun..yalnız bu arkadaş Kangal ilçemizde 2 dönem beld.başk. yapmış,Kangal'a ne gibi projeler kazandırmış.Yanılmıyorsam Kangal Sivas'ın ilçeleri içinde en gelişmemiş ilçelerinden biri.4-5 yıl önce Kangal'a gidip bir kaç gün kalmıştım.Kangal ilçe merkezini hiç beğenmemiştim.Adeta yatırım fakiri bir ilçe görünümündeydi.Doğru dürüst gezilecek bir yerini göremedim.Yalnız bu işte balıklı kaplıcayı saymıyorum.Kangal'da son yıllarda yapılan en güzel yatırımın Öğretmen evi ve yibo olduğunu söyleyebilirim...Umarım bu arkadaş Kangal'da yapamadığı projeleri SİDAŞ'ta yapar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2009, 00:41   #96
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Bugün Çektim

Aksuda Gece bir başkadır.
Alt 09.07.2009, 12:57   #97
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Aksuydu, pis su oldu
İlimizin çehresini değiştiren yatırımlardan birisi olarak gösterilen ve üç etapta tamamlanması bekleniyen AKSU΄da görünüm içler açısı.
Üç etapta tamamlanarak şehrin görüntüsünü değiştirecek olan projenin ikinci ayağının hizmete girmesiyle birlikte şehir sakinlerinin özellikle geceleri uğrak yeri haline gelen AKSU΄da havuz sularının temizlenmemesi, atıkların alınmaması nedeniyle il sakinleri belediyeye çağrıda bulunarak, AKSU΄nun pis görünümden kurtarılmasını istediler.
ATIKLAR TEMİZLENSİN
Eski Belediye Başkanı Sami Aydın tarafından seçim vaadi olarak ortaya konulan ve biran önce tamamlanması için hummalı bir çalışma ile ikinci etabı tamamlarak halkın hizmetine sunulan AKSU΄nun gelişmesi yerine kaderine terk edildiğini dile getiren il sakinleri "Modern bir görüntüye büründürülen ve şehrin görüntüsünü değiştiren AKSU΄nun yeni bölümlerinin biran önce devreye sokulmasını beklerken, hizmete giren bölümlerde de çalışma yapılmamasına bir anlam veremedik. Havuzlardaki su değişimi yapılmadığı gibi sular pislikten geçilmiyor. Havuz kenarları yosun tutmuş, atıklar suyun yüzünde çirkin bir görüntü sergiliyor. İstenilen düzeyde mesire yerinin olmaması ile özellikle geceleri buraya geliyoruz ama kokudan oturamaz durumdayız. Belediyenin biran önce burada çalışma yapmasını ve kötü görüntüleri ortadan kaldırmasını bekliyoruz" dediler.
Alt 14.07.2009, 11:03   #98
tikky_men
Yeni Yiğido

tikky_men - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tikky_men Şuan tikky_men isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2013 21:49

Tecrübe Puanı: 0 tikky_men FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASIN EN GÜZEL PARKI DİYEBİLİRİZ. SAMİ BEY ZAMANINDA YAPILAN, DÜNYA ÇAĞINDA ÖDÜL ALAN BİR PARK.

AMA SON ZAMANALRDA ŞÖLE ÖĞLE VAKİTLERİNDE BAZI KENDİNİ BİLMEZLER SU İÇİNE GİRİYOR. NE AKDAR SAÇMA YHA. SİVAS ONU TAA 90LI DÖNEMLERDE MMEYDAN HAVUZUNDA BIRAKMADIMI. DAHA DOĞRUSU SİVAS O KADAR SICAKMIKİ SERİNLEMEK İÇİN ÖLE ALTERNATİF ÇÖZÜMLERLE SERİNLİYORLAR. SAÇMA. BUDA ŞEHRİN TURİZM AÇISINDAN OLUMSUZ YÖNDE.

Konu tikky_men tarafından (14.07.2009 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
tikky_men isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2010, 11:05   #99
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aksu'nun yapıldığı ilk sene Sivasta idim.
Misafirler artık Sivaslılar tarafından Sivası gezdirmek üzere ilk önce Aksu parkına götürülürdü. Göze güzel görünen ve gerekli bir park. Tabi son durumunu maalesef bilmiyorum.
Eğer gerçekten bakımsız ve pis su akıyorsa inanın yazıklar olsun demek istiyorum.
Tek suçuda belediyeye bulmak zor tabi. O çevredeki insanların tepkileri bence yeterince etkili olacaktır diye düşünmekteyim.
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aktassa'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil