Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.09.2009, 20:41   #71
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 18:19

Tecrübe Puanı: 2175 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YAVUZ SULTAN SELİM'İN KÜRTLERE BEDDUASI

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Madem Aleviliğiniz insana ,cana çok değer veriyor, neden bazı aleviler Muhsin başkanıMız vefat edince saçma sapan yorumlar yapıp orda burda saçma sapan ötünce , pankart asınca neden çıtın-ız çıkmadı.
Bu arada sitenın adını ver biz mücadlee ederiz.Muhsin başkana dil uzatan şahıslarla.

Sitenin ismini boşver onlar kendi çalsın kendi oynasın sişvaslıgenc!!Alevi oldugu halde bu hakeretlerin bir ölüye yapılmaması gerektigini söyleyen alevi canlarını bile yadırgayacak kadar kindarlar.ali kızıltuğ bile o olayda BBP binasına sıgınarak kurtulan kişilere dikkatini çekerken,böyle görmek istedigi gibi görenler hep hakaret ve iftiralarını kendi sitelerinde yaparlar ve yönetici oldukları halde yapılmasına izin verirler!!!!!Burdada gelir saygı taslarlar...........
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 30.09.2009, 20:48   #72
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 857 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sitenin ismini boşver onlar kendi çalsın kendi oynasın sişvaslıgenc!!Alevi oldugu halde bu hakeretlerin bir ölüye yapılmaması gerektigini söyleyen alevi canlarını bile yadırgayacak kadar kindarlar.ali kızıltuğ bile o olayda BBP binasına sıgınarak kurtulan kişilere dikkatini çekerken,böyle görmek istedigi gibi görenler hep hakaret ve iftiralarını kendi sitelerinde yaparlar ve yönetici oldukları halde yapılmasına izin verirler!!!!!Burdada gelir saygı taslarlar...........
Kendi çaplarında eğlensin o zaman onLar abi.
33 kişinin canını kurtarmanın teşekkürünü böyle nankörlük yaparak ödüyorlar.
Zaten anma gununde nankör çakalın birinin açtıgı pankartta herşeyi özetlemişti.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 30.09.2009, 21:25   #73
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 686 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben alevi sünni kardeşçe yaşasın diyenlerdendim dünden önceki güne kadar!!Bugün itibariyle tüm nefretim ve sinirimle böyle bir kardeşliğin olmayacagını haykırıyorum.Çünkü kardeş diye saydıgımız kişi ecdadımıza iftiralar savurmaktadır ecdadıma iftira savuran bana savurur bana iftira savuranda kardeşim degildir!!!
Yazacak şey bulamadım degil bak ordakilerini okuman baya bir zaman alır ama tabi onlar senin aklındakileri desteklemedigi icin onları yazılmıs bir şey olarak görmüyorsun!!!!

Muhsin yazıcıoğlu meselesine gelince sitenizde konular acıp hakaretler savurmadınızmı ölmüş insanı nice kılığa sokmadınızmı??????????Ve sen orda yöneticisin gerçekten saygın olsa ölüye olurdu,gerçekten sevgin olsa ölüye olurdu,gerçekten islami değerlere sahip çıksan ölüye cıkardın ve o sitede yayınlanan o çirkef iğrenç pislik ötesi konuları silerdin silmediysen ben düşünürüm o zaman madımak ne biçim insan diye??????????Ve sabrım varya hani o sabırla aradan 7 ay geçmesine rağmen sustum!!!!!!!!!!!

Kin ve nefretimi bundan sonra boşaltacagım inşallah kardeşliğin olmadıgı yerde ve ölüye karşı bile sevgi ve saygısı olmayan birini sevecek halim yok.Benim için israilden siyonist ermeniden iftiracı almandan kurnaz ve mısırdan daha sırttan vurucusunuz!!!!!!!!!!!!!

Sana yeten insanlardan hamdolsun her üyede var.Ayrıca senin tasırdıgın sabırları dizsek burdan sizin köye yol olur

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Madem Aleviliğiniz insana ,cana çok değer veriyor, neden bazı aleviler Muhsin başkanıMız vefat edince saçma sapan yorumlar yapıp orda burda saçma sapan ötünce , pankart asınca neden çıtın-ız çıkmadı.
Bu arada sitenın adını ver biz mücadlee ederiz.Muhsin başkana dil uzatan şahıslarla.
Ölüye saygı sözünü lütfen ama lütfen ağzınıza almayın! Bizde gördük ne kadar saygınız olduğunu! Evet,hatırlıyorsunuz.Türkan Saylan!

gerçekten saygın olsa ölüye olurdu,gerçekten sevgin olsa ölüye olurdu,gerçekten islami değerlere sahip çıksan ölüye cıkardın! değil mi?

O otelde kimin nasıl kurtulduğunu çok iyi biliyoruz merak etmeyin...

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum.Konuştuğun kişi önce saygılı olacak ve arkadan vurmayacak! Ben yine de saygımı bozmak istemiyorum.Kişisel meselesini benimle konuşamayacak kadar aciz insanlarla işim olmaz."Kendi çöplüğün" meselesi diyemeyeceğim.Burası senin değil,her ne kadar çoğunluğun arkanda olduğunu bilerek bunu burada yazmak istesende!...

Tüm üyelerden de kendi adıma özür diliyorum.Bunu yapması gereken ben değilim aslında ama gereksiz bir yorumun içinde bulunmak tarifsiz birşey...

Saygılar...
Alt 30.09.2009, 21:28   #74
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar konu konusundan uzaklaşmış, hakaret topic'ine dönüştüğünden ve farklı yerlere çekildiğinden kapatılmıştır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil