Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Gimp - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Program Alanı > Grafik Programları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Grafik Programları Grafik Programları Hakkında Paylaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.12.2010, 17:45   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Gimp

Gimp, dünyanın en çok tercih edilen grafik araçları arasında ve bu başarıyı, sonuna kadar hak ediyor. Tuval düzenleme, görselleri şeffaf hale getirme, onlarca efekt ekleme, boyut ayarlama, biçim dönüştürme gibi birçok becerisi bulunan araç, Photoshop'un belki de en iyi ücretsiz alternatifi. Elbette 1500 dolarlık bir yazılımın sunduklarının hepsini sunması beklenmese de, yetenekleri, ev kullanıcıları için fazlasıyla yeterli. Yazılımı indirmek için [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Alt 02.12.2010, 01:16   #2
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gimp

Çok yeteneklidir, ücretsizdir ve lisanslıdır..
Başta Pardus olmak üzere tüm Linuks sürümlerinde ön tanımlı olarak yüklü gelir.
Hepinizi önce [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sonra açık kaynak kodlu yazılımlara davet ediyorum.
Bill amcaya ve para akıtmaktan ve virüslerden bıkmadınız mı?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2010, 12:07   #3
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Şimdi pardusun avantajları var doğru ama dezavantajlarını da unutmamak lazım. Pardus daha çok gelişirse belki o zaman cazip hale gelebilir diye düşünüyorum. O yüzden Microsoft Windows'a devam diyorum şimdilik.
Alt 02.12.2010, 12:56   #4
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok merak ettim dezavantajlarını doğrusu..
Lütfen okuyucuları yanlış yönlendirmeyin..
Mikrosoft ürünleri kullanmanın tek nedeni elindeki yüksek mali güçle oluşturduğu tekeldir.
Hele bilgisayar bilgisi olan birilerinin hala Mİkrosoft demesini anlayamıyorum..
Lütfen bütün sunucularda (google, wordpress, bakacılık sistemleri), dünyanın en kuvvetli bilgisayarlarında, ana sistem bilgisayarlarında çalışan işletim sistemlerini araştırınız.
Lütfen open sourche code software (açık kaynak kod yazılımları) ve Linuks hakkında biraz bilgi sahibi olarak yorum yazın.
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil