Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'a Mcdonald's Açıldı. - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.06.2011, 17:02   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'a Mcdonald's Açıldı.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Dünyaca ünlü fast- food zinciri McDonald's, Türkiye'deki 163'üncü şubesini Sivas'ta açtı. Büyük ilgi gören 4 katlı şubenin, 1200 metrekarelik alanıyla grubun Türkiye'deki en büyük restoranı olduğu belirtildi.

McDonald's Türkiye'deki 25'inci yılında 163'üncü şubesini Sivas'ta İnönü Bulvarı üzerinde açtı. Kentte açılan ve 26 kişinin çalıştığı şube 1200 metrekarelik alanı, terası, Oyun alanı ve doğum günü odasıyla McDonald'sın Türkiye'deki en büyük restoranı oldu. Saat 24. 00'e kadar halka hizmet verecek olan şubenin açılışına Vali Ali Kolat ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün yanısıra çok sayıda vatandaş katıldı. VAli Kolat ve beraberindekiler açılışın ardından 4 katlı McDonald's şubesini gezdi.

Sivas halkını McDonald's ile tanıştıran şubenin işletmecisi Tayfun Akkaya, "Açılışını yaptığımız şube McDonald'ın Sivas'ta ilk Türkiye'de 163'üncü şubesidir. Türkiye'nin en büyük McDonald'sı Sivas'ta açıldı. Güler yüzümüz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Sivas halkına hizmet vermeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2011, 17:30   #2
YuSuF
Alt Forum Yöneticisi

YuSuF - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YuSuF Şuan YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 15:22

Tecrübe Puanı: 1047 YuSuF FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'a Mcdonald's Açıldı.

Yok ya zararlı yemekler.

Mcdonald's açacaklarına Sivas ev yemekleri başka şeyler açsalar daha güzel olurdu.
YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2011, 17:47   #3
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas'a gerekli olan bir fast food markasıdır.gerçekten sivastaki hem halk için hemde özellikle üniversite öğrencilerinin yararlanacağı bir mekan oalcağını düşünüyorum.yusuf sana katılıyorum ama sivasa buda lazım diğer yemeklerimizi tanıtacak lokanta da.
Alt 10.06.2011, 17:54   #4
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Ne diyelim hayırlı olsun. Ben yinede şiddetle ev yemeklerini tavsiye ederim.
Alt 10.06.2011, 19:46   #5
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 22:26

Tecrübe Puanı: 728 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı olsun.
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2011, 20:00   #6
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5439 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Hayirli olsun. Arada fast food yenmesinde sakinca yok.
Ev yemekleri daha yararli....

Mcdonald´s yahudilerin kazanc kaynagidir.
Ben cocuklarimi yurt disinda yasadigimiz halde yollamiyorum Mcdonlad´s a .
Oradan yaptginiz alis veris Müslümanlara Kursun olarak dönüyor diye..
Buda farkli bir görüs acisi olabilir bazilari icin.
Bu benim görüsüm. tabiki.
Alt 10.06.2011, 20:10   #7
erhan 58
Usta Yiğido

erhan 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erhan 58 Şuan erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.03.2012 09:51

Tecrübe Puanı: 787 erhan 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayirli olsun ne kadar sevindim anlatamam bayiliyorum mc donaldsa haftada iki kere giderim mutlaka ah bunuda gördümya daha ölmem.
erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2011, 20:12   #8
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 23:13

Tecrübe Puanı: 979 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Şehir dışında Öğrencilik yapmamış birisi için böyle yerlerin değerini anlamak çok zordur. Bu habere de en çok Sivas'ta Üniversite eğitimlerini gören arkadaşlarımız sevinmiştir.

Mcdonalds çok karlı bir yere şubesini açmış karı en çok şubelerinden birisi olacağı garanti.
Alt 10.06.2011, 20:17   #9
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hayırlı olsun. Ünlü markaların Sivas'ta şube açmaları çok güzel. Üniversite öğrencilerinin uğrak yeri olur kısa zamanda. Ama üniversitelerin tatile girdiği bir dönemde açılmış.
Alt 11.06.2011, 00:19   #10
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haftaya Sivasa gidiyorum inşallah.

Gideceğim oraya ve diyeceğim ki
"Gardaş bana pide arasına hamburger versene la canuğu yedüğüüm""" :d
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aktassa'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil