Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Buyrun Görüntülü Canli Sohbete ;) - Sayfa 23 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > DİN BÖLÜMÜ > Serbest Dini Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Dini Konular Güncel ve Özgün yazılar, Makaleler buraya

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sitemizde Cübbeli Ahmet Hoca'nın Ramazan Sohbetleri Olsun mu?
Evet. Olsun. 8 38,10%
Hayır. Olmasın. 13 61,90%
Katılımcı sayısı: 21. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.12.2011, 12:20   #221
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Buyrun Görüntülü Canli Sohbete ;)

Sayın Önce Vatan sizi tebrik ediyorum, abimsin ellerinden öpüyorum. Tam kitabından bir yorum. Allah sizin gibi düşünenleri başımızdan eksik etmesin.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2011, 15:24   #222
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Keşke, uyduruk itirafçıların hikayeden laflarıyla baskınlar yapılarak suçlu sıfatıyla tutuklama yaparlarken de böyle düşünseydin, Daha demokratik bir davranış sergilemiş olurdun.
Direk suçlu ilan edip linç ediyodunuz burada, bakın geçte olsa yavaş yavaş hepsi salıveriliyolar çünkü çoğu deli iddiası. Bunlar danışıklı dövüşler. Polis herşeyi ele gerçirmiş,uzun takipler yapmış nefes alışını bile dinlemişler. Açık deliller var, herşey ortada siz hala neyden bahsediyorsunuz. Eğer ortada bir haksızlık varsa kim olursa olsun tepkimizi koyarız, Hırsız vekiller mecliste cirit atarken, milletin iradesi ile seçilen vekilleri içerede tutarsan tepkim olur, Öğrenciler parasiz eğitim isteyip demokratik hakkını kullanırken terörist damgası vurup 19 yıl hapis isteyip içeri tıkarsan tepkim olur. Doğruları yazan yalakalık yapmayan gazeticileri gözünün üstünde neden kaşın var diye içeri atarsan onada tepkim olur. Prim meselesine gelincede Aziz Nesin'in o lafı aklıma geliyor,şuan kaç değerlerdedir bilemiyorum ama, sizi o yüzdenin dışında tutuyorum üzülmeyin.
Şunuda unutmayın; "doğru tektir, iki tane doğru olmayacağına göre"
Her şey işinize geldiği gibi.O açık deliller,işinize gelmeyen durumda delil olmaktan çıkıyor..Cübbeli suçsuzdur diye ağzımdan tek cümle çıkmadı..Zamanla görmek lazım..Ama sizler çifte standart uyguluyorsunuz..Ergenekon sanığı olursa suçsuzdur,Cübbeli olursa direk suçludur..hiç samimi değilsiniz..
Alt 18.12.2011, 16:51   #223
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Her şey işinize geldiği gibi.O açık deliller,işinize gelmeyen durumda delil olmaktan çıkıyor..Cübbeli suçsuzdur diye ağzımdan tek cümle çıkmadı..Zamanla görmek lazım..Ama sizler çifte standart uyguluyorsunuz..Ergenekon sanığı olursa suçsuzdur,Cübbeli olursa direk suçludur..hiç samimi değilsiniz..

Arkadaşım ya ben anlatamıyorum ya siz anlamamazlıktan geliyorsunuz, yada yazılarımı okumadan yanıt yazıyosunuz. Ezberlemişiniz bir cümleyi yine aynı şeyi yazıp duruyorsunuz. Ben başka birşey demiyorum artık.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2011, 19:51   #224
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Zaten şimdiye kadar bir şey demedin ki..
Alt 18.12.2011, 22:05   #225
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşım ya ben anlatamıyorum ya siz anlamamazlıktan geliyorsunuz, yada yazılarımı okumadan yanıt yazıyosunuz. Ezberlemişiniz bir cümleyi yine aynı şeyi yazıp duruyorsunuz. Ben başka birşey demiyorum artık.
Aynen katılıyorum parmaklarınıza yazık sizin yerinizde olsam hiçbirşey yazmam.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 19:26   #226
Naksidamlasi
Yiğido
NO AVATAR

Naksidamlasi Şuan Naksidamlasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2013 11:50

Tecrübe Puanı: 569 Naksidamlasi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birde bu hocamizi dinleyin insaallah..

amac Allah c.c. rizasi buyrun kardeslerim,bos sözlerden gecip Hakka gidelim cemali ba kemale seyr edelim..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

kalplerimiz paslanmis anlamiyor,kulaklarimis kirlenmis duymuyor gercekleri neden diye sorma zamani gelmedi?

Insan basibos oldugunumu zannediyor ,kardeslerim Allah c.c. icin,sohbetlerden geri kalmayin...sonumuz neresi malum iki metre kabir,hani hazirligimiz.Ya Rabbi ben duymadim demeyin yarin huzuru ilahide,iste duyuruyorum bildiriyorum...
Naksidamlasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2011, 19:28   #227
Naksidamlasi
Yiğido
NO AVATAR

Naksidamlasi Şuan Naksidamlasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2013 11:50

Tecrübe Puanı: 569 Naksidamlasi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim duyurumuz müslümanim elhamdülillah diyen tüm sevgili kardeslerimize...bunun disindayim diyene sözümüz yok oda burda yok zaten..
Naksidamlasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2011, 14:31   #228
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Naksidamlasi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bizim duyurumuz müslümanim elhamdülillah diyen tüm sevgili kardeslerimize...bunun disindayim diyene sözümüz yok oda burda yok zaten..
Bizim bildiğimiz gerçek müslüman insan müsrif olmaz şahşalı yaşamdan uzak durur,paylaşımcıdır. Açlıktan,yoksuklluktan bebekler ölürken, krallar gibi yaşamakmı sizce müslümanlık? Müslümanlık reklam işi değildir, Allah'la kul arasında yaşanan bir olgudur. "Komşusu açken karnı tok gezen bizden değilidir" sözü boşa denmiş bir söz değildir!
Sizin cübbeli hocanın yaşadığı evi TV. lerde gördük. Saray yavrusu gibi padişah sarayı sanki. Siz bu hocanın reklamını yapmaklamı görevlendirildiniz, bu işten bir gelirinizmi var bilemiyorum fakat yanlış yerdesiniz!
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.12.2011, 11:10   #229
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 07:50

Tecrübe Puanı: 683 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

hepimiz cübbeliyiz..

Konu özgüven tarafından (25.12.2011 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir..
özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 13:22   #230
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

Hepimiz Mustafa Kemal'iz hepimiz ATATÜRKÇÜYÜZ
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil