Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Dükkanlar Teslim Edildi! - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.01.2013, 17:10   #41
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Dükkanlar Teslim Edildi!

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
koskoca başbakan recep tayyip erdoğan tam 8 yıl 680.000 nufuslu sivası kandırdı size muhteşem 35.000 kişilik stadyum yapacağım diye
sonra bakanımız namus sözü 32.000 kişilik olacak dedi olmadı 25.000,ne düştü yine kandırıldık
sivas büyük şehir olacak dediler kandırıldık şunu getireceğiz dediler kandırıldık hep kandırıldık
sanada hak veriyorum birileri vaat verince artık sivaslı olarak inanamıyoruz seninde evlerin teslim olacağına inanmamanda normal
ama sende bayağı ilerleme var önce projeyle dalga geçtin sonra inandın daha sonra bedavaya dükkanlarımızı alıyorlar dedin şimdi değeri kabullendin ,yerlerine dükkan vereceğiz dedikleri zaman dalga geçtin ama dükkanlar teslim olunca onuda kabullendin şimdi tek konuşacağın evler ne zaman bitecek mevzusu bunuda kabulleneceksin
bazıları gibi doğan ürgübün sözü biryerlerinden çıkmıyor adam sözü namus bilenlerden daha çok kişiye tükürdüğünü yalattıracak bunları görüyoruz vede görmeye devam edeceğiz
Başbakan'ın neyi vaat ettiği,neyi vermediği umrumda değil.istediğini söyleyebilirsin.Umrumda değil ona..

1-6.ayın sonunda yıkıyorlardı.Hala yıkılacak.Bu dalga geçilecek bir durumdur.Çünkü bu verilen yıkım tarihleri düşünülmeden kamuoyuna verilmiş tarihlerdir.
2-Dükkan verecekleri konusuna hiç karşı çıkmadım.Dükkan yapmak zor iş değil.Boş arsaya 4 duvar dikmekte ne var?Ama sözünde duracaksın.İnsanalara 4 Eylül'den 39.000 liradan dükkan vereceğim deyip sonradan 64.000'e çıkarsan,yani sözünde durmazsan,insanlar da seninle anlaşmaz.
3-Ben mevcut şartlar altında yorum yaparım.Tereddütlerimi söylerim.O tereddütlerim giderilsin,tapumu veririm diye yüz defa söyledim.Senin de okumanda sorun var bence..Verdikleri kamulaştırma değerleri hala ve hala çokçok düşüktür.Bu değerlere kimse anlaşmadı.Sonra dediler ki o zaman projeye müdahil olun 2.6 katına değerle.Tamam dedik projeye müdahil olalım,dükkanı verip dairemizi alalım..neymiş efendim,ben dükkanımı hemen verecekmişim ama dairemi ne zaman alırmışım belli değilmiş.sizin okumanızda özrünüz var bence..yarın desin ki dairen 2015 kasım'da teslim,belgeyle taahhüt etsin.yarın tapumu vereyim.bu kadar basit!
Alt 10.01.2013, 17:10   #42
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bazıları kendini yırtmasın,cevap yok onlara!
Alt 10.01.2013, 17:14   #43
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

aloneee Şuan aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2013 19:45

Tecrübe Puanı: 419 aloneee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bana edepsiz diyene bak sen bi tarafını yırtıyosun burda ağlıyosun sürekli ağlamaktan sorumlu üye, isterse 1 sene sonra olsun orası yıkılsın da hiç önemli diil yeter ki yıkılsın sen de gör.
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2013, 17:15   #44
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

Doğruları söledim susturdum şimdi cvp yok dyoo
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2013, 14:31   #45
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başbakan'ın neyi vaat ettiği,neyi vermediği umrumda değil.istediğini söyleyebilirsin.Umrumda değil ona..

1-6.ayın sonunda yıkıyorlardı.Hala yıkılacak.Bu dalga geçilecek bir durumdur.Çünkü bu verilen yıkım tarihleri düşünülmeden kamuoyuna verilmiş tarihlerdir.
2-Dükkan verecekleri konusuna hiç karşı çıkmadım.Dükkan yapmak zor iş değil.Boş arsaya 4 duvar dikmekte ne var?Ama sözünde duracaksın.İnsanalara 4 Eylül'den 39.000 liradan dükkan vereceğim deyip sonradan 64.000'e çıkarsan,yani sözünde durmazsan,insanlar da seninle anlaşmaz.
3-Ben mevcut şartlar altında yorum yaparım.Tereddütlerimi söylerim.O tereddütlerim giderilsin,tapumu veririm diye yüz defa söyledim.Senin de okumanda sorun var bence..Verdikleri kamulaştırma değerleri hala ve hala çokçok düşüktür.Bu değerlere kimse anlaşmadı.Sonra dediler ki o zaman projeye müdahil olun 2.6 katına değerle.Tamam dedik projeye müdahil olalım,dükkanı verip dairemizi alalım..neymiş efendim,ben dükkanımı hemen verecekmişim ama dairemi ne zaman alırmışım belli değilmiş.sizin okumanızda özrünüz var bence..yarın desin ki dairen 2015 kasım'da teslim,belgeyle taahhüt etsin.yarın tapumu vereyim.bu kadar basit!
Diyor ki 2015 Kasımda teslim, belgeyle taahhüt etsin tapumu vereyim diyo eyvallah haklısın peki Belediye açıklama yaptı bu ay sonunda daire tahsis sözleşmeleri imzalancak diye dimi ihaleden sonra ihaleyi alcak firma en geç 3 senede bitircek maksimun 2016'da bitcek hala neyin derdinde bazıları okuma yazması mı yok yoksa:?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)