Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Kar yağdı, mücadele başladı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.01.2010, 23:56   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 912 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kar yağdı, mücadele başladı

Sivas Belediyesi karla mücadele ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kentte önceki gün başlayan kar yağışının ardından kar temizleme çalışmaları gece saatlerine kadar devam etti.
Ekipler çalışmalar çerçevesinde kentin değişik bölgelerindeki cadde ve sokaklarda kar temizliği yaptı.
Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çınargil, karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
Çınargil, ilgili birim müdürleriyle birlikte yaptığı incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, çalışmaların koordineli bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.
Yağan kar yağışını takip ederek sabahın erken saatlerinden itibaren tuzlama çalışmalarına başladıklarını belirten Çınargil, 4 otomatik tuzlama aracı, 2 elle tuzlama aracıyla birlikte aktif tuzlama çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Çınargil, yeni alınan kar temizleme araçlarıyla birlikte mahalle aralarına da girerek, oralarda ki kardan kaynaklanan sorunları da anında gidermek istediklerini söyledi.
300 kişiden oluşan karla mücadele ekibiyle birlikte nerede sıkıntı varsa oraya ulaşmaya çalıştıklarını belirten Çınargil, şunları kaydetti:
''Ben de bu çalışmaları yerinde takip ediyorum. Değişik mahallelerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koordineli bir şekilde sorun olan bölgelere anında ulaşarak, bu kışı sorunsuz bir şekilde geçirme niyetindeyiz. Sivas Belediyesi sonbahar mevsimi içerisinde kışa hazırlıklarını tamamlamıştı. Ekiplerimizde inşallah sorunsuz bir şekilde bu kışı geçirecek bir donanıma sahipler. Tabi ki kış Sivas'ın vazgeçilmez bir unsuru ama tedbirlerimizi alıp, önümüzdeki günleri rahat, huzurlu, kazasız, problemsiz geçirmek istiyoruz.''
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 03:47   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Kar yağdı, mücadele başladı

mahalle aralarına kadar temizlik yapılıyorsa güzel birşey.

haydi kolay gelsin.
Alt 30.01.2010, 11:03   #3
SsİiVvAaSsLlIı
Usta Yiğido

SsİiVvAaSsLlIı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SsİiVvAaSsLlIı Şuan SsİiVvAaSsLlIı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.10.2015 16:30
Balloon Park Champion! Bloons Champion!
Tecrübe Puanı: 1019 SsİiVvAaSsLlIı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu seneki yağan kar mı ki! Sivas ne karlar gördü yinede kolay gelsin...
Alt 30.01.2010, 11:19   #4
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1277 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Ya ne mücadelesi,Kar mar yok,iki güne erir,boşa para harcıyorlar bence!
Alt 04.02.2010, 19:12   #5
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Allah yardimcilari olsun
Sivas`imizin kisini biliriz cok zor geciyor
herkes dikkatli olsun bu havada kazalar ben geliyorum der gibi

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)