Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

FORMDA NELER OLUYOR. - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.07.2012, 17:04   #11
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: FORMDA NELER OLUYOR.

Arkadaşlar ben 17 gündür Muğla'daydım bugün döndüm. Herkese iyi forumlar...
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 17:21   #12
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 578 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siz gittiniz kıyamet koptu

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 18:06   #13
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 05:48

Tecrübe Puanı: 684 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KAOS arkadaşımızın yasaklanmasındaki haksızlığın nedenini yazdım ama silindi tabiki. O tarihten itibaren de canım girmek istemedi siteye. Buraya haklı serzenişlerini yazan arkadaşlarımı desteklemek, en azından bir teşekkür etmek için girdim. Hiç kimseyi de etkilemek istemem.

Fazla ayrıntıya girip tartışma yaratmamak için, sadece demokratik bir forumda takip edilmesi gereken ilkeleri yazacağım.

1- Özel bir kesime hitap etmeyen, demokratik bir foruma(emekliler, sağlıkçılar vs. gibi) herkesin girmeye hakkı vardır. Sivaslilar.net isimli bu foruma ise tüm Sivaslılar ve kendini Sivaslı hissedenler, ayrıca tüm yurttaşın girmeye hakkı vardır.

2- Aksi belirtilmedikçe, herkesin her hangi bir konuda yazamaya hakkı vardır. Net'teki mesleki olmayan tüm forumlarda bu böyledir.

3- Bir üye arkadaşımızın söylediği, "doğru tektir, benim doğruma kimse saldıramaz" sözü saçmadır. Forumlara yazı yazan her insanın kendi doğruları vardır. Doğrular, yetişme tarzına göre görecelidir. İnsanlar doğrularını paylaşırken diğer insanların doğrularına saldırmış olmaz. Kendi doğrusunu, bir başka doğrusu olanla paylaşmış olur. Yeter ki kişiye ve fikrine saldırı olan aşağılama, alay etme, hakaret ve küfürlü saldırı olmasın.

4- Paylaşılan fikir, siyasi, ideolojik, ahlaki, dini, etnik fikirler de olabilir. Tabi yine bu konularda da kişisel veya fikirsel aşağılama olamamalıdır. Yalnızca "yanlış" nitelemesi kullanılarak, neden yanlış olduğu paylaşılmalıdır. Kişisel ve fikirsel aşağılama yapanlara ceza verme konusunda çekinilmez.

5- Yönetimin de bir görüşü olabilir. Ama yaptırım uygularken tamamen tarafsız ve yansız olmalıdır. Bir kesimi destekleyip diğer kesime yaptırım uygulamak forumun sağlıksız gidişatına yol açar.

6- Son olarak, ama çok çok önemli olan, dünyada ne kadar bir görüşe ve inanca ait insan varsa o kadar da doğru vardır. Hiç kimse kalkıp ta, "benim doğrum senin doğrundan daha doğrudur" demeye hakkı yoktur. Böyle dediğinde diğer insanın da aynı sözü söyleme hakkı doğar. Tüm dövüş ve kavgaların sebebi budur. Bu yüzden günde yüzlerce binlerce insan ölmektedir. Aslolan küçümsemeden, hakaret etmeden, sabırla görüşleri paylaşıp ikna etmektir.

Fikirler farklı olsa da hepimiz insanız, kardeşiz.

Konu sivaslınet tarafından (18.07.2012 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir..
sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı sivaslınet'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 21:32   #14
Alibaba58
Usta Yiğido

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bunun özellikle yapıldığına ve bir kaç kişinin yaptığına inanıyorum. Bana katılmayan, benim gibi düşünmeyen buradan gitsin, uzaklaşsın mantığı güdülmekte. Ve başarılı olmaktalar da. Çünkü tablo ortada, güzelim siteyi ne hale getirdiler, kala kala üç. beş kişi kaldı onlarıda bir şekilde buradan uzaklaştırmak, soğutmak gayreti içindeler. Örneğin aklıma gelen KAOS, sivaslınet, Alibaba58 NECMEDDİN ÖZBEK gibi isimlerde küstürülmüştür. Bunlar gelmediği sürece bende katılmayı düşünmüyorum artık.
Selam ve saygı ile...
Sayın Öncevatan öncelikle teşekkür ediyorum ve inanın aynı şeyleri bende sizler için düşünüyorum. Yaklaşık 17 gündür yoktum ve neler olmuş neler. Lütfen sitenin güzelliği bozulmasın. Kimse küsmesin. Umarım KAOS arkadaşımızda en kısa zamanda tekrar döner. Eskisi gibi anlayış içinde güzel bir forum olur. Siz böyle düşündükçe benimde siteye giresim gelmiyor. Umarım herşey düzelir.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.07.2012, 08:07   #15
kendalli
Tecrübeli Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kendalli Şuan kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:44

Tecrübe Puanı: 707 kendalli isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Reden Cevap: FORMDA NELER OLUYOR.

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili öncevatan_58 uzun bir süredir bu sitede üye olarak bulunmama karşın ne küçüğüne sevgisizlik nede büyüğüne saygısızlık yaptım siyasal düşüncelerimiz ve dünya görüşümüz farklı bile olsa herkesi kardeş dost olarak gördüm herkese her konuda yardımcı olmaya dertlerine ve sevinçlerine ortak olmaya çalıştım geri döndüm baktımki bu sitenin güçlenmesi ve kalıcı olması için verdiğimiz savaşım hiçe sayılmış bir densizin yalan yanlış tamamen siteyi provake etmek amacıyla yaptığı yorumlar ve hakaret amil sözler değer görmüş ve bu köklü sandığım dostluklar rafa kaldırılmış.üzülerek belirteyimki insanlık ve hoş görü yerine idoljiler ön pilana çıkarılmıştır hatta bilirmisinki sitede en çok değer verdiğim insanlar tarafından ben ve benim gibi düşünenler başka bir gurupta dinsizlikle suçlanmıştır işte o nedenle kırgınlığım ve küskünlüğüm elbetteki vardır bende senin gibi değer verdiğim kaos,sivaslınet,alibaba,amazon 10 sivaburs ,kamera,hasret, abircan arif coşkun pusula ve diğer siyasal düşünceleri ne olursa olsun saygıyı ve sevgiyi hak eden arkadaşlar gelene dek bende yokum ayrıca şahsıma gösterdiğin ilgi nedeni ile sanada özellikle teşekkür ederek sağlıcakla kalın diyorum .saygılarımla.

seni seviyorum necmettin abi sen varya adamin ta dibisin !... seni sevmeyende mutlaka bir cinslik vardir... harabat gonlunude duzeltsen cok daha iyi olacak sakiri zakir yap birde defineye malik viraneler var olacak...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kendalli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2012, 04:21   #16
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5442 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Neden küskünlükler oluyor, Burasi hepimizin.
Lütfen kirici olmayalim birbirimize karsi, anlayisli olmayi deneyelim.
Alt 20.07.2012, 11:50   #17
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 578 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kardelencicegi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neden küskünlükler oluyor, Burasi hepimizin.
Lütfen kirici olmayalim birbirimize karsi, anlayisli olmayi deneyelim.
güzel söylemişsiniz kardelençiçeği anlayışlı olalım olalım da bizlere her seferinde din dersi vermeye kalkanlara karşı anlayışlıda olunmuyor.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2012, 15:06   #18
Azizem_58_58
Usta Yiğido

Azizem_58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azizem_58_58 Şuan Azizem_58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 12:12

Tecrübe Puanı: 556 Azizem_58_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benim de hiç bişeyden haberim yok. Okullar kapandı bende kayboldum neler oldu merak ettim şimdi
Alt 20.07.2012, 20:30   #19
Alibaba58
Usta Yiğido

Hiç bilmesen daha iyi Azize ben de inanamadım.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)