Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: en çok hangi diziyi seviyorsunuz?
Kurtlar vadisi 173 39,68%
Tek Türkiye 72 16,51%
yaprak dökümü 115 26,38%
asi 24 5,50%
hatırla sevgili 53 12,16%
avrupa yakası 79 18,12%
karayılan 23 5,28%
köprü 52 11,93%
pars-narkoterör 31 7,11%
yeşeren düşler 22 5,05%
doktorlar 34 7,80%
bıçak sırtı 15 3,44%
dudaktan kalbe 35 8,03%
elveda derken 22 5,05%
sessiz fırtına 16 3,67%
sessiz gemiler 16 3,67%
sevgili dünürüm 17 3,90%
binbir gece 35 8,03%
kavak yelleri 40 9,17%
çok dizi izlemem 48 11,01%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 436. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.02.2008, 22:57   #41
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 752 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: en çok hangi diziyi seviyorsunuz?

Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dizilerde ne verilmek isteniyor ben anlamadım.Adamın altında 700 bin dolarlık araba sırtında italyan takım elbise kafasında poşu...? bune kelem bu ne turşu..Kadınlar cillop gibi arkadaş fıransız modasını sergiliyorlar ama konuşmalar biraz kırmanço biraz zaza biraz kürtçe isimler özenle seçilmiş dimağda kalacak kürt isimleri ellerinde birer tane kuru sıkı tabanca sıkarım lo diyerek yapılan kovalamaca,Beyler oyuna gelmeyelim bize bu yolla empoze edilmek istenen birşeyler var adamlar misyonunu tamamlıyor bizim gençlerimizde bunların taklitçisi gibi davranıyorlar.Bunların nesini seyredeyim ya çocuklarıma bu dizileri seyrettiripte ne yapacağını şaşırmış aptal durumunamı düşüreym.Ben seyretmiyorum benim evimde kimse yerli dizi seyretmiyor,Belgesller bize yetiyor.Arkadaşlar siz gine en iyisini seçin,seçinki reyting yapsın yenileri çekilsin.

Söylediklerinde sonuna kadar haklısınız,1980 sonrası başlayan kültür yozlaştırma politikasının bir başka yolu olarak dizileri kullanmaya aldılar,bunlardada özellikle kürt karakterleri kullanarak gitmek istedikjleri yol malum,diğer taraftan dizilerde gizli olarak vurgulanmak istenen noktada sonradan görme-elgördülük yaşam şeklini empoze ederek özellikle genç kızlarda kiminle evlenirsem köşe dönerim,erkeklerde ise kısa yoldan zengin olmayı vurgulayan bir amaç güdülmekte.
Alt 17.02.2008, 23:10   #42
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: en çok hangi diziyi seviyorsunuz?

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Söylediklerinde sonuna kadar haklısınız,1980 sonrası başlayan kültür yozlaştırma politikasının bir başka yolu olarak dizileri kullanmaya aldılar,bunlardada özellikle kürt karakterleri kullanarak gitmek istedikjleri yol malum,diğer taraftan dizilerde gizli olarak vurgulanmak istenen noktada sonradan görme-elgördülük yaşam şeklini empoze ederek özellikle genç kızlarda kiminle evlenirsem köşe dönerim,erkeklerde ise kısa yoldan zengin olmayı vurgulayan bir amaç güdülmekte.
Olaya bu boyutundan bakarsak iş sadece dizilerde değil her şeyde karşımıza çıkıyor... Ulaşmak istedikleri hedef belli ve bu hedefe bizim medyamızda çanak tutmakta... Kültür yozlaşması had safhada yaşanmakta... Bugün her günümüz bilmem ne günleri ile dolu... Normal gün isimlerini unuttuk... 80 sonrasından itibaren köşe dönmek haksız kazanç mübah gösterildi... Para kazanda nasıl kazanırsan kazan önemli değil fikri artık yeni nesilde hakim... Önemli olan para... Ve dikkat ettiyseniz zenginlerde bu zaman diliminde türedi ve haliyle fakirken birden zengin olanlar sonradan görme oldular...

Anlatmak istediğim işin tamamen dizilere yıkılması yanlış bu bir uzun süreç ve dizilerde onun ürünü...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 01:45   #43
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Televizyon ile pek alakam olmadığından dizide seyretmiyorum.Önceleri Şubat Soğu diye bir dizi vardı Stv de onu takip ederdim,oda gidince dımdızlak kaldık ortada dizisiz
Dizi olmasada Anında Görüntü Show Fox Tv de takip etmeye çalışıyorum,
amma o orkestranın değişmesi ne o öyle bııı

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 02:57   #44
BAYPİPO
Yiğido

BAYPİPO - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BAYPİPO Şuan BAYPİPO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.03.2012 16:12
Get A Grip Champion!Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 657 BAYPİPO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Pek dizi seyretmiyorum ama eskiden trt de yayınlanan yedi numara diye bir dizi vardı onu kaçırmazdım...
Alt 18.02.2008, 03:09   #45
Ertugrul
Genel Koordinatör

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
BAYPİPO Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Pek dizi seyretmiyorum ama eskiden trt de yayınlanan yedi numara diye bir dizi vardı onu kaçırmazdım...
Hahh işte dizi budur hemşerim,7 numara gibi dizi artık bulunmuyor yahu ne güzel
diziydi O,şimdi Flash tv de gündüz tekrarını veriyorlar muhteşem bir dizi yaf.

Ertuğrul Özdemir

Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 08:28   #46
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Vefat......................... .............................. ....................? Türkiyenin Başı Sağolsun...................... ......................? Tatlı kızımız Aysel GÜREL" Hakkın rahmetine kavuşmuştur................... .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. ........................... ...Magazin seven arkadaşlarımızın başı sağolsu.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 18:44   #47
Ertugrul
Genel Koordinatör

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Maşallah dizi kolik olmuşsun.Her diziyi şıppadak biliyon.
Etme ağbi altı üstü 2 dene dizi dedim,
bunlarda yayından kalktı dizisiz kaldım

Ertuğrul Özdemir

Alt 18.02.2008, 20:05   #48
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 22:42

Tecrübe Puanı: 777 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Semih Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hani o hapisdeler adini bilsem yazarim baktigimda yazarim ama onlar

hapis deler onu billiyorum.
Aman sen herhalde Deniz Gezmiş'e benzettin. Allah Korusun .
Alt 19.02.2008, 22:22   #49
leblebi82
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 777 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Nasıl olmuş Kurtlar Vadisi birinci sıraya çıkmalı. Haydi arkadaşlar bastırın biraz.
Alt 20.02.2008, 10:51   #50
leblebi82
Usta Yiğido

Yaprak Dökümü'nü de baya seyreden var demekki...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)