Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ)
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.05.2007, 03:56   #1
Güner
Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güner Şuan Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.06.2013 21:50

Tecrübe Puanı: 706 Güner FAZLA SÖZE GEREK YOKGüner FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

Belediye Başkanı: ALİ COŞKUN

Nüfus: 2856

Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 14:49   #2
cooletem
Yeni Yiğido

cooletem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cooletem Şuan cooletem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2008 23:28

Tecrübe Puanı: 0 cooletem FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

sayın başkanım.ben köyünüzde doğmuş.i.etem kurtlapanın torunuyum.adım.etem kurtlapa.türkiye hudutları dahilinde kurtlapa soyadı bizim aileden başka kimsede yok.en kısa zamanda dede toprağını ziyaret edeceğim.ben antalyanın alanya ilçesinde oturuyorum.sivasta akrabalarımız var ama soyadları kurtlapa değil.ben görevinizde başarılar diler.allah kolaylıklar versin.köyümün büyüklerinin ellerinden.küçüklerinde gözlerinden öperim.sayın başkanım adresim.etem kurtlapa hükümet caddesi.1141sokak.doruk işhanı.alanya.
cooletem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 14:58   #3
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Sivasımızın Gezilecek Yerlerinden Bir Yer Resimlerde Güzel Çıkmış,Gezsek Daha Neleri Vardır..
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2008, 15:52   #4
cooletem
Yeni Yiğido

cooletem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cooletem Şuan cooletem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2008 23:28

Tecrübe Puanı: 0 cooletem FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cooletem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın başkanım.ben köyünüzde doğmuş.i.etem kurtlapanın torunuyum.adım.etem kurtlapa.türkiye hudutları dahilinde kurtlapa soyadı bizim aileden başka kimsede yok.en kısa zamanda dede toprağını ziyaret edeceğim.ben antalyanın alanya ilçesinde oturuyorum.sivasta akrabalarımız var ama soyadları kurtlapa değil.ben görevinizde başarılar diler.allah kolaylıklar versin.köyümün büyüklerinin ellerinden.küçüklerinde gözlerinden öperim.sayın başkanım adresim.etem kurtlapa hükümet caddesi.1141sokak.doruk işhanı.alanya.
sayın başkanım.dedemin babasının gök medresede bildiğim kadarıyla birde yatırı varmış. ama iyice bilmiyom.babamdan duymuştum.
cooletem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2008, 13:52   #5
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 646 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

sayın COOLETEM siz başkana büyük dedenizin türbesi ile ilgili
bir soru sormuşsunuz ama peki bunları başkan bilebilecek yetenektemidir. o beldeyi bilen biri olarak sizi aydınlatayım istedim
abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2008, 21:03   #6
doğankuyumculuk
Yeni Yiğido

doğankuyumculuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğankuyumculuk Şuan doğankuyumculuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.06.2008 19:12

Tecrübe Puanı: 593 doğankuyumculuk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KURTLAPA BELEDIYE BASKANI ALİ COSKUN A BÜTÜN BELEDIYE PERSONELINE VE KOY HALKINA SEWGILER SAYGILAR..............
Alt 24.02.2008, 22:49   #7
abdussvs
Usta Yiğido

sevgili hemşerilerimiz iki genç kardeşimizin çabaları ile oluşturduğu ''www.gurtlapa.com.tr.tc'' adlı siteyi hepinize tavsiye ederim. köyümüz açısından görülmeye değer bir site
abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 20:10   #8
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.11.2013 00:05

Tecrübe Puanı: 621 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ama cok duyarsız sizin köylüleriniz abdussvs başlarılarını dilerim kardeş yöremiz duyarsız

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 20:30   #9
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 21:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bütün kurtlapa beldesine saygılar
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.02.2008, 16:46   #10
abdussvs
Usta Yiğido

Alıntı:
kınasoglu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ama cok duyarsız sizin köylüleriniz abdussvs başlarılarını dilerim kardeş yöremiz duyarsız
Bekir Abi bu konudan bende muzdaribim ama özellikle genç kardeşlerimiz kahve köşelerinde vakit öldürmeyi marifet sayıyorlar tabi hatalar sonradan anlaşılıyor ama İnşallah tez zamanda hatalarının farkına varırlar. Bize gençlerimize örnek olacak insanlar lazım. Senin duyarlılığına da Teşekkür Ederim Allah'u Teala Yar ve Yardımcınız Olsun. Doğan Kuyumculuğa hayırlı İşler Hayırlı Müşteriler Dilerim................

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil