Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Gemerek Kaymakamı Tezcan: Okula Gönderilmeyen Kız Çocukların Takipçisiyiz - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.01.2010, 20:03   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Gemerek Kaymakamı Tezcan: Okula Gönderilmeyen Kız Çocukların Takipçisiyiz

Sivas'ın Gemerek İlçesinde Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (Yibo) Kalan ve Devamsızlıklarıyla Dikkat Çeken Öğrencilerin Tekrar Okula Devam Etmeleri İçin Muhtarlarla İşbirliği Yapılıyor.

Sivas'ın Gemerek ilçesinde Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (YİBO) kalan ve devamsızlıklarıyla dikkat çeken öğrencilerin tekrar okula devam etmeleri için muhtarlarla işbirliği yapılıyor.

Gemerek Kaymakamı Adnan Tezcan başkanlığında düzenlenen muhtarlar toplantısında, YİBO'da kalan ve hiç okula gelmeyen özellikle de kız öğrencilerin tekrar okula gelmesi sağlanacak. Muhtarlarla işbirliği yapılarak okuldan uzak kalan çocukların aileleriyle birebir görüşülüp, okula devam etmeleri sağlanacak.

Okula gelmeyen ya da devamsızlık sınırını aşan öğrencilerin kazanılması için düzenlenen muhtarlar toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Toplantıya Gemerek Kaymakamı Adnan Tezcan, Gemerek Milli Eğitim Müdürü Ayhan Vural, YİBO müdürü Ali Yıldız, İl meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Gemerek Kaymakamı Adnan Tezcan, böyle önemli bir konuda ilçedeki bütün muhtarların katılımının kendisini çok sevindirdiğini belirtti.

"İlçemizdeki devamsız öğrencilerin özellikle de okula gönderilmeyen kız çocuklarının yakından takipçisi olacağız" diyen Kaymakam Tezcan, YİBO, ailelerin çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir pansiyon olduğunu vurgulayarak, pansiyon binasına acilen bir çocuk parkı yapacaklarını sözlerine ekledi. YİBO öğrencilerine Çanakkale'yi gezdireceklerinin müjdesini de veren Tezcan, "Bu tür faaliyetlerin yapılmasının, pansiyonu daha çok talep edilebilir bir hale getirecektir." dedi.

Toplantıda söz alan köy muhtarları ise köylerindeki okula devam etmeyen çocukların ailelerine konunun önemini anlatacaklarını belirtti. Toplantıda söz alan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) Müdürü Ali Yıldız da köy muhtarlarına pansiyon binasının bir ev ortamına dönüştürüldüğünü ve ailelerin her zaman pansiyonu ziyaret edip görebileceklerinin tüm vatandaşların bilmesi gerektiğini bildirdi.

(CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.01.2010, 20:16   #2
kolsuz_kerim
Usta Yiğido

kolsuz_kerim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kolsuz_kerim Şuan kolsuz_kerim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2012 22:13

Tecrübe Puanı: 754 kolsuz_kerim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gemerek Kaymakamı Tezcan: Okula Gönderilmeyen Kız Çocukların Takipçisiyiz

bende yatılı okulda okudum zorluğuda var iyi tarafıda zorluğu okul arkadaşlarım evine giderken bir çoğu biz habis hane gibi dört duvar arasına bakkala bile gitmemiz yasaktı iyi tarafıda aileden ayrı kalmaya alışıyosun gurbette veya askerde zorluk cekmiyosun zorunlu etütleride ders çalışma imkanı taşıyor

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)