Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ. - Sayfa 55 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.06.2013, 19:03   #541
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Pusula sen rotanı kaybetmişsin.

Avrupa bize doğru yolu göstermeye çalışıyor öyle mi? Soylesene o Ingilizce talimat yağdıran kadını da Avrupalılar mı yolladı? Şu iyiliğini düşündüğümüz Türk'lere akıl hocalığı yap diye

Insan biraz utanır be! Atatürk bile beni Türk doktorlarına emanet edin derken siz yabancı akıl hocası tuttunuz. Peh!!!

Eh! Yabancı birini kendisine akıl hocası tutacak kadar beyni işlemeyen zihniyetten olayların arkasında dış mihrakların olduğunu anlamalarını beklemek de benim ayıbım! Kusura bakmayın!
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar mete209'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.06.2013, 19:23   #542
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 589 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Pusula kardeşim ;

Gezi parkı olaylarıyla ilgili en çok twit nereden atılmış biliyor musun ? Ben söylüyüm En fazla twit atılan yer birincisi İngiltere, ikincisi ise Almanya.
İngiltere, Almanya, İsrail, Rusya, İran ve Suriye ajanlarının cirit attığı bir taksim.
Ama bu ülkelerden en fazla öne çıkan Almanya ve İngiltere olmuştur.

İngiltere basını olayları elinden geldiğince çarpıtarak hep yalan haber yapmıştır. En son " halkın iradesine saygı" mitinglerini bile, hükümet karşıtı gösteriler diye tüm dünyaya servis etmiştir. En son bbc muhabiri bir türk kadın yazarın attığı twit ise asıl amaçlarını ortaya koymaya yetiyor. Halkın 1 ay alışveriş yapmamasını, ekonominin çökme noktasına getirilmesini ve böylece hükümetin mecbur kalıp her istediklerini yapabileceğini söyleyen ve bunu bütün takipçileriyle paylaşan sözde türk ! ( ismini hatırlayamadım şimdi)

Almanya'nın soytarısı angela merkeP denilen kadına gelince. Türk düşmanı olan bu kadın nasıl olduda birdenbire halkımızın yanında yer aldı. O zaman adama sormazlarmı bu güne kadar Almanya da Türk vatandaşlarımız yakılıp katledilirken neredeydiniz ?
Alt 25.06.2013, 19:25   #543
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 589 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ayrıca konu dışı olmasına rağmen buradan bir bilgiyide paylaşmak istiyorum.

Berat Kandili gecesi saat 02.00’ye kadar belediye önünde sazlı sözlü eğlence düzenleyen Buca’nın CHP’li Başkanı Ercan Tatı’yı nefretle, esefle KINIYORUM. Allah ıslah etsin....
Alt 25.06.2013, 19:30   #544
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 736 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Pusula sen rotanı kaybetmişsin.

Avrupa bize doğru yolu göstermeye çalışıyor öyle mi? Soylesene o Ingilizce talimat yağdıran kadını da Avrupalılar mı yolladı? Şu iyiliğini düşündüğümüz Türk'lere akıl hocalığı yap diye

Insan biraz utanır be! Atatürk bile beni Türk doktorlarına emanet edin derken siz yabancı akıl hocası tuttunuz. Peh!!!

Eh! Yabancı birini kendisine akıl hocası tutacak kadar beyni işlemeyen zihniyetten olayların arkasında dış mihrakların olduğunu anlamalarını beklemek de benim ayıbım! Kusura bakmayın!
Biraz aklı başında olan ve şu yorumları okuyanlar mantığıyla haraket edenler kimin rotayı kaybettiğini daha iyi anlayacaktır. Sonra sırıtacak birşey mi yapıyoruz neden sırıtıyorsun anlamadım? İşiniz sanırım biraz da şarlatanlık meslek icabımı bilmiyorum ama, siyaha beyaz diyecek kadar katılaşmış kalıplaşmış bir zihniyete sahip olduğuğuna inanıyoruum.

Ben Avrupa doğru yolu eğri yolu gösteriyor demedim. Sadece insanlık görevini yapıp uluslararası anlaşmalara saygılı ol ona göre haraket et antidemokratik haraket etme diyor. Bu da ben insanım ,insanlık değerini taşıyorum diyen her insanın her toplumun tafsiyesidir ve yerindedir.

Sen dediğim gibi kurgu hayal çok kuruyorsun demekki bazı şeyleri bazı pravake amaçlı şeyleri genelleyek yansıtıyorsun, dediğin şekilde bir olgu varsa yakalanır cezası neyse alır.

Atatürk o lafı senin gibi dar sığ düşünenler için, demiş ki anlasınlar diye. Çoluğuğunu çocuğunu dışarda eğitenler için, yeri geldiüğinde de milliyetçilik taslayan zümrelere, grip olunca bile Amerikalara Avrupalara uçanlara demiş. Bir gelişmiş toplumlar vardır, birde gelişmekte olan toplumlar tabiki gerektiğinde Avrupadanda örnek alınacak anayasa kanunlarını aldığımız gibi. Ortaçağ kanunlarıyla değil. Atatürk de avrupadan çok örnekler alıp ülkemizi medeni toplumlar seviyesine getirmek için çabalamıştır. Yaşın kaç. bilmiyorum ama öğrenmenin yaşı yok bunları öğreneceksin..!

Burada saygı seviye hoşgörü kurallarına uycaksan tartışmaya katılrısın boş anlamayan kişilerle boşa zaman kaybetmek istemem. Sizde kusura bakmayın ..!
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2013, 19:38   #545
Pusula_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 736 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Sarikanarya58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ayrıca konu dışı olmasına rağmen buradan bir bilgiyide paylaşmak istiyorum.

Berat Kandili gecesi saat 02.00’ye kadar belediye önünde sazlı sözlü eğlence düzenleyen Buca’nın CHP’li Başkanı Ercan Tatı’yı nefretle, esefle KINIYORUM. Allah ıslah etsin....
Bu konu hassas bir konu, eğer ki öyle bir şey bilinçli şekilde yapılmışsa kim olursa olsun bende kınıyorum.

Sarıkanarya arkadaşım şimdi çıkmam gerekiyor, bir dahaki sefere devam inşallah, iyi akşamlar.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2013, 11:27   #546
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

...Sosyal Medya'da Paylaşım Rekoruna Giden Yazım...

Bir Doğum Günü Yazısı...

"Birinci Dünya Savaşı; ne kadar bir Sırp Milliyetçisinin Avusturya Veliahtını vurması nedeniyle çıktıysa, Türkiye'deki bu halk mücadelesi de o kadar gezi parkı nedeniyle çıkmıştır."

O yüzden Mesele sadece Gezi Parkı Değil.

Mesele;

- HES'ler ile yok edilen Anadolu Ormanlarıdır,
-Anadolu Kültürünü erezyona uğratıp Arap Kültürü ile donatma çabasıdır,
-Her İhaleden gelen pis Rant ve yandaş kokusudur,
-Kadın cinayetleridir,
-Ö.Y'dir, N.Ç. dir,
-Atanamayan öğretnmenlerdir,
-"Benim işçim, benim polisim, benim köylüm, benim milletimdir",
-Adaletsizliklerdir,
-7 gazetenin birden aynı günde aynı manşeti atmasıdır,
-Medya'ya yapılan baskı ve ele geçirilme çabası ile aslında ele geçirilmesidir,
-'Ben yaptım oldu' kafasıdır,
-'2 Ayyaş' dır,
-Suriye'dir,
-Irak'tır
-Aslında ABD'dir sorun,
-Uludere'dir,
-Reyhanlı'dır,
-'Ananı da al git'dir
-'Senin çocuğunda işsiz kalsın'dır
-'Sayın' Apo'dur, Alınan 'Kelleler'dir,
-Apo'ya İmralı
-Pkk'ya Kandil
-Terör ile Anlaşmaya Çözüm,
- Yasağa düzenleme - denmesidir.
-Aslında denmesi değil de halkın salak yerine konmaya çalışılmasıdır.
-Terör örgütü mensupları ve Ethem'in katili serbestken (Bu satır, 25.06.2013'de eklenmiştir),
-Aydınların 5 yıldır "Tutuklu" yargılanmasıdır,
-Üniversitedeki Hocalarımızın "Tutuklu" yargılanması hatta Kanser olanların bile insanlık dışı bir şekilde hala içeride tutulmasıdır,
-THY hosteslerinin rujudur, kıyafetidir,
-THY emekçilerinin haklarıdır,
-SEKA'dır, TEKEL'dir, TÜPRAŞ'dır, PETKİM'dir, TÜRK TELEKOM'dur, Limanlardır, Marinalardır,TURBAN'dır, Kangal Termik Santralidir v.b'dir, kısacası Benim olanın "Babalar gibi" satılmasıdır,
-"Aksırıncaya kadar tıksırıncaya kadar içiyorsunuz"dur,
-Birbirine sarılan çifte: "Burası seks otobüsü değil inin aşağıya" ya da "Metromuzda Edep kurallarına uygun hareket edin"dir
-Antremandan çıkmış voleybolcu kızın (14 Yaşında) şort giydiği için tartaklanmasıdır.
-Daha kötüsü bunları yapanlar hakkında bir işlem yapılmamasıdır.

Sen de diyorsun ya mesele 1 tek ağaç ya da park meselesi değil, sen bunu Afrikadan dönünce söyledin biz ilk günden beri söylüyoruz...

Çünkü;

Mesele aslında 1 tek şeydir. Mesele "BEN"cil olan kindar bir ZİHNİYETTİR.

Ve bu zihniyetle ayrıştırılmış bir ülkedir. Bizim kalbimiz ülke gibi %50 - 50 bölündü bir tarafta sana oy veren kardeşlerimiz diğer tarafta sokaklarda tanımadığımız ama birlikte mücadele ettiğimiz kardeşlerimiz. Karşılarında polis ama aslında arkalarında o polis çünkü taş atılmasın diye önlerinde durduk günü geldi, günü geldi karanfil verdik onlara, TOMA'ya çiçek taktık. Fakat sen bunu anlayamazsın, bu sana ters gelir, sen dersin ki "Karşı olduğu şeyi nasıl kalbinin yarısına koyar insan" Koyar kardeşim, sen anlayamazsın ama koyar. Baksana bunca şeye rağmen hala sana kardeşim diyorum. Umarım bunun için de dava açmazsın değil mi? Zira Başbakana nasıl kardeşim dersin diyecekler de çıkacaktır. Hatırlatırım halk olan biziz, bizim kölemiz olan O, O'nun da dediği gibi , bu kadar korkamayın bir kuldan, sadece korkun Yüce Yaradandan. Belki dava da açabilirsin bilemem. Hatta sen diye hitap ettiğim için bile dava edilebilirim ama sen 'ben' dediğinden, biz diyemediğinden siz demiyorum... Çünkü zihniyetin böyle, çünkü Atasını sadece FSM sayan bir zihniyete sahipsin sen fakat ben FSM de benim MKA'da diyebilirim. Kanuni'de benim İsmet Paşa'da fakat sen kindar ve bencilsin. Bunlarcısın, Onlarcısın, Şunlarcısın,çapulcularcısın, alkolikcilercisin sen VS.'cisin, biz bizlerciyiz, Vatancıyız, Başörtülüye de özgürlükçüyüz, Alkol alana da, Çapulcuya da özgürlükçüyüz çünkü biz var ya adı üzerinde "BİZ" ciyiz ya ötesi var mı?... Bizim özgürlükçü olmadığımız tek şey kadına el kaldıranlara, tecavüzcülere, ihale simsarlarına, rüşvetçilere yani anlayacağın Katiller Demokrasisi Hırsızlar Düzenine özgürlükçü değiliz, artık yağma yok, halk var ve Menderes'in dediği gibi yeter söz milletin...

Bu özgürlükçü bizler ile ne oldu biliyor musun?

Ve sonunda sence "İdeolojisiz" olanlar ama sosyalist ama komünsist ama Kemalist, ama ülkücü ama dindar ama ama ama sonunda meydana çıkıp ele aldılar sorumluluğu, üzerlerinde kiminin Armani vardır, kiminin ayağında sadece bir terlik, başörtülüsü de orada, sakallısı da, ateisti de, hatta gözünde Ray-Ban ile işçi Ethem'in anmasındadırlar ama beraber mücadele etmişlerdir. Çünkü şekilci değillerdir. 1 Ay önce birbirini öldüren taraftarların sırtında diğer takımın adı yazmaktadır. 28 Şubat'ı anlamıştır insanlar orada sohbet ettiği dindar kardeşinden, Kürt sorununu öğrenmiştir ilk ağızdan orada konuştuğu Kürt kardeşinden, Laiklik ve demokrasi korkusunu öğrenmiştir oradaki Kemalist kardeşinden, bölünme ile ilgili kaygıları öğrenmiştir Ülkücü Kardeşinden.

İzmir'de, Adana'da, Ankara'da, Samsun'da, Malatya'da, Mersin'de, Antalya'da, Sivas'da her yerde direniş var, kardeşler heryerde. Fikirde ve Mücadele'de birlik diyenler Gezi Parkı değil 1 tek şey için birlik oldular, aynada gördüğünde kendine kızma kapasitesine sahip bir kafaya karşı. Bu karşıtlık yeni güzellikler çıkarttı çünkü, Çözüm süreci de orada, Darbe Karşıtlığıda, futbol terörüne karşı centilmenlikte, yeni bir milliyetçilik anlayışı çıktı 30 sene önce eline Türk Bayrağı almayı bırakan gruplar "Gururla" bayrağımızı yeniden ele aldı, yere düşen Türk Bayraklı kadını elinde TKP bayrağı olan adam kaldırdı, göğsünde Türk Bayrağı olan bir amcanın önüne geçen poşulu genç gördüm gaz kapsülü gelmesin diye. O yüzden Kardeşler hepsi birbirlerini tanımasalar da ve kardeş kalacaklar. Fakat çok tekrar ediyorum yanlış anlama ama 'Sen' bunu anlayamazsın, Çünkü sen 'BEN'cil ve kindarsın. Nereden mi bu peşin hüküm çünkü 2 gün boyu saatlerce konuştun, toplantı yaptın insanlarla ve sonucunda anlamayarak, parkı boşaltmak üzere hazırlanan Gezi Parkındaki BİZlere müdahale ettirdin. Hepsini geçtim Reyhanlı'da ölen kardeşlerimizin tek özelliği Sûnni olmaları mıydı? Neden böyle bir ayrım yaptın? Merak ediyorum bu ayrımın ülkeyi nereye götürebileceğini düşündün mü? Ben sana hatırlatayım; Maraş, Çorum, 2 Temmuz. Bunu Sivaslı bir Sûnni Müslüman olarak yazıyorum -Bastırmak istemezdim Sûnni olduğumu fakat anlıyorum ki daha çok önemsiyorsun bizim mezhepin düşüncesini- Bu zihniyet yüzünden, yılların Cumhuriyet Kenti Sivas 4 Eylül ile değil 2 Temmuz ile anılır oldu. Tehlikeli oynuyorsun. 'AKP gitsin de ülke batarsa batsın' mantığı iddiası ile bizlere kızıyorsun ama sende 'İktidarda kalayım da ülke batarsa batsın, kardeş kavgası çıkarsa çıksın' mantığı var. Dedim ya sen 'BEN'cil ve kindarsın. AKP seçmeni senin düşündüğün gibi değildir. Gerçek kitlen sakin insanlardır, 2-3 kendini bilmez ile kardeş kavgası çıkartamazsın,Gerçek AKP seçmeni de farklı düşünüyor diye kardeşi ile kavga edecek değildir. Ama şunu bil ki Erbakan Hoca olsaydı olay buralara kadar gelmezdi. Çünkü O'da gerçek kemik seçmenin de mutedil insanlardır. Ha bu arada "Yaratılanı Yaradan'dan ötürü severim" diyorsun ya, keşke bu lafta kalmasa, tavrına da yansısa.

Bugün benim doğum günüm ve bir kandil günü. Dualarım kabul olursa da yolcusun Allah'ın izniyle. 33 yaşına bastım bugün, hayatımın 1/3'ünü sen yönettin geri kalanın 2/3'ünde Diktatör Evren, Benim memurum işini bilirci Özal, Baba Demirel, Kızı Hırsız Çiller, garip bir adam Yılmaz, Erbakan Hoca, Halkçı Ecevit oldu ama babamın Evren'den çekmediği zulmü ben senden çektim ve bu süre içerisinde çeşitli nedenlerle 90'lılara kızdım, eleştirdim, yuh artık dedim, kötü Türkçe kullanıyorlar diye sinirlendim, Siyasete, ülke meselelerine uzaklar diye hayıflandım, yetiştirmek için birşey yapamadık artık bitti bu iş diye üzüldüm ama gördüm ki bizim 10 yıldır anlattığımızı çok güzel anlamışlar, Türkçeleri de hepimizden iyiymiş duvar yazılarından gördüm anladım, gözleri bizden karaymış Hakime sordukları sorudan belli, kısacası işin zor Başbakan. Yapacağın 2 şey var bu nesli anlamak zorundasın çünkü onların elindeki güç sende yok ve istedikleri şeyi vermen gerekiyor, o da hakkaniyet ve adalet tıpkı partinin adında olduğu gibi çünkü kalkınma umurlarında değil onların, 1 tek karar ile ekonomiyi de bitirebilirler. Dur dur hemen suçlama: "AKP gitsin de ülke ne olursa olsun" diye düşünmüyorlar, bu söylediğimden hemen bu anlamı çıkartacaksın belki ama senin elinde aslında ülke ekonomisinin batmaması. İnat etmeyip anlamaya çalışırsan insanları boykotlar biter bankalar eskiden haftada 1 ararken şimdi günde 3 kere kart verelim diye aramaktan da vazgeçer böylece... Çünkü bu insanlar Devrim istemiyor, onlar devrimini 1923'de yaptı, Tüm Dünyanın da gördüğü ve bildiği gibi, sadece o devrime sahip çıkıyorlar. Ha bu arada geçenlerde söylediğin 2002 devrimine gelince, senin alternatifin 2002 Devrimi, zorlama ve 90'lı tabiri ile ancak Çakma Devrim'dir fazlası değil,

O yüzden;

-DOKUNULMAZLIKLAR KALDIRILANA,
-SEÇİM BARAJI %3'e İNDİRİLENE ve SEÇİM SİSTEMİNDEKİ ADALETSİZLİKLER ORTADAN KALKANA KADAR,

- MÜCADELEYE DEVAM EDECEK BU GENÇLER BELLİ,

ÇÜNKÜ TOPLAM SEÇMEN'İN 52.806.322 OLDUĞU BİR ÜLKEDE 21 MİLYON OYLA YANİ %40'I İLE YA DA KULLANILAN OYUN %50'si İLE MECLİSİN %60'ını İŞGAL EDİYORSUNUZ.

-BUNLARI YAPTIĞINDA, YANİ;

-ASLINDA ÜLKE SEÇİMLERİNDE ADALETİ SAĞLADIĞINDA;

...BU KADAR YÜREKTEN ÇAĞIRMA BENİ BİR SEÇİM ANSIZIN GELEBİLİRİM...

Burak İNAN - 23 Haziran 2013 - Bir doğum günü yazısı

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2013, 11:42   #547
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Sarikanarya58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bsm@egm.gov.tr
siber@egm.gov.tr
siber.ihbar@iem.gov.tr
ihbar.bilişim@iem.gov.tr
sibersuclar@ankara.pol.tr

Arkadaşlar halkı kin ve nefret söylemleriyle galeyana getirmek isteyen, küfürler edenler hakkında polisimiz yardımlarınızı bekliyor... Bilgilerinize .........
Teşekkür ederim şimdi atıyorum hemen bir e-posta

R. Tayyip ERDOĞAN
İ. Melih GÖKÇEK
Egemen BAĞIŞ

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2013, 15:19   #548
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 688 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Teşekkür ederim şimdi atıyorum hemen bir e-posta

R. Tayyip ERDOĞAN
İ. Melih GÖKÇEK
Egemen BAĞIŞ
Ekler yapayım

Rasim Kütahyalı
Salih Tuna
Ahmet Kekeç
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2013, 15:44   #549
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Biraz aklı başında olan ve şu yorumları okuyanlar mantığıyla haraket edenler kimin rotayı kaybettiğini daha iyi anlayacaktır. Sonra sırıtacak birşey mi yapıyoruz neden sırıtıyorsun anlamadım? İşiniz sanırım biraz da şarlatanlık meslek icabımı bilmiyorum ama, siyaha beyaz diyecek kadar katılaşmış kalıplaşmış bir zihniyete sahip olduğuğuna inanıyoruum.

Ben Avrupa doğru yolu eğri yolu gösteriyor demedim. Sadece insanlık görevini yapıp uluslararası anlaşmalara saygılı ol ona göre haraket et antidemokratik haraket etme diyor. Bu da ben insanım ,insanlık değerini taşıyorum diyen her insanın her toplumun tafsiyesidir ve yerindedir.

Sen dediğim gibi kurgu hayal çok kuruyorsun demekki bazı şeyleri bazı pravake amaçlı şeyleri genelleyek yansıtıyorsun, dediğin şekilde bir olgu varsa yakalanır cezası neyse alır.

Atatürk o lafı senin gibi dar sığ düşünenler için, demiş ki anlasınlar diye. Çoluğuğunu çocuğunu dışarda eğitenler için, yeri geldiüğinde de milliyetçilik taslayan zümrelere, grip olunca bile Amerikalara Avrupalara uçanlara demiş. Bir gelişmiş toplumlar vardır, birde gelişmekte olan toplumlar tabiki gerektiğinde Avrupadanda örnek alınacak anayasa kanunlarını aldığımız gibi. Ortaçağ kanunlarıyla değil. Atatürk de avrupadan çok örnekler alıp ülkemizi medeni toplumlar seviyesine getirmek için çabalamıştır. Yaşın kaç. bilmiyorum ama öğrenmenin yaşı yok bunları öğreneceksin..!

Burada saygı seviye hoşgörü kurallarına uycaksan tartışmaya katılrısın boş anlamayan kişilerle boşa zaman kaybetmek istemem. Sizde kusura bakmayın ..!
Siz kendinize güldürecek işler yaparsanız gülerim tabi. Avrupa'nın bizim iyiliğimizi istemeyeceğini orta bire giden bir çocuk bile bilir!

Avrupa Filistin'de çocuklar öldürülürken, Doğu Turkistan'da masum Müslümanlar katledilirken, Irak'ta namuslu kadınların ırzına geçilirken, ülkemde başörtülülere zulüm uygulanırken... nerelerdeydi? Şimdi ne oldu da Türkiye'nin iyiliğini düşünür oldular? "Işinize gelmezse ne ABD ne AB tan bağımsız Türkiye", yok olmazsa, "AB doğru söylüyor", iyiliğimizi istiyor!

Ordu, üniversiteler, hakim-savcılar bitti. Onlardan ümidinizi kestiniz şimdi de Avrupa'dan, BM'den medet ummaya mı başladınız?

Adam gibi tepkinizi koyacaksanız koyun. Yakıp yıkmak da neymiş. 200 trilyon zararı kim ödeyecek?

Demokrasiye,milli iradeye azıcık saygınız olsun. Bu ne hazımsızlık? Halk teveccüh etti Tayyip Erdoğan'ı seçti. Siz de iyi çalışır halkın gönlünü kazanırsanız bu halk sizi de seçer. Kırmayla dökmeyle ancak halkın öfkesini kazanırsınız.

Teröristlerle kimin işbirliği yaptığını ben çok iyi biliyorum. Doğu Perinçek, Hüseyin Aygün, Silivri'deki bilmem hangi komutan, teröristleri affeden Ahmet Necdet Sezer... Şimdi de gezi parkı eylemcileri... Ceddinin izindeler başka ne olacaktı ki? Bir de AK Parti pkkyla işbirliği yapıyormuş. Yav, işbirliği yapılan pkk gezi parkına destek mitingi düzenler mi?
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2013, 15:57   #550
Pusula_58
Usta Yiğido

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Siz kendinize güldürecek işler yaparsanız gülerim tabi. Avrupa'nın bizim iyiliğimizi istemeyeceğini orta bire giden bir çocuk bile bilir!

Avrupa Filistin'de çocuklar öldürülürken, Doğu Turkistan'da masum Müslümanlar katledilirken, Irak'ta namuslu kadınların ırzına geçilirken, ülkemde başörtülülere zulüm uygulanırken... nerelerdeydi? Şimdi ne oldu da Türkiye'nin iyiliğini düşünür oldular? "Işinize gelmezse ne ABD ne AB tan bağımsız Türkiye", yok olmazsa, "AB doğru söylüyor", iyiliğimizi istiyor!

Ordu, üniversiteler, hakim-savcılar bitti. Onlardan ümidinizi kestiniz şimdi de Avrupa'dan, BM'den medet ummaya mı başladınız?

Adam gibi tepkinizi koyacaksanız koyun. Yakıp yıkmak da neymiş. 200 trilyon zararı kim ödeyecek?

Demokrasiye,milli iradeye azıcık saygınız olsun. Bu ne hazımsızlık? Halk teveccüh etti Tayyip Erdoğan'ı seçti. Siz de iyi çalışır halkın gönlünü kazanırsanız bu halk sizi de seçer. Kırmayla dökmeyle ancak halkın öfkesini kazanırsınız.

Teröristlerle kimin işbirliği yaptığını ben çok iyi biliyorum. Doğu Perinçek, Hüseyin Aygün, Silivri'deki bilmem hangi komutan, teröristleri affeden Ahmet Necdet Sezer... Şimdi de gezi parkı eylemcileri... Ceddinin izindeler başka ne olacaktı ki? Bir de AK Parti pkkyla işbirliği yapıyormuş. Yav, işbirliği yapılan pkk gezi parkına destek mitingi düzenler mi?

Yani arkadaşım ben diyorum Edirne sen diyorsun Kars. Ya inan senle zaman kaybedecek zamanım yok. Sen tepe üstü kafan aşağıda bakıyosun sanırım olaylara.
Sabit ezberci kalıplaşmış bir zihniyete sahipsiniz anladığım kadarıyla. Onun için sana ne desem bir kulaktan girip diğerinden çıkar, ben bunu bilerek demiyorum ama bilmeyerek hala ABD uşaklığı yapanları hala İsrail savunucularını savunuyosun bana.
Bir düşünür yada oazanımız olsa gerek bir sözü vardı " Cahil ile cenk edenin kılıç olsam ellerinde" sana başka sözüm yok kardeşim bildiğin gibi devam et.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)