Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2007, 11:24   #1
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1047 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart Kirmizi baslikli kizin hikayesini birde kurtun agzindan dinleyelim

Her gün yaptigim gibi ormani temizlmeye cikmistim. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim. Derken bir kiz beliriverdi.
Kirmizi baslik ve peleriniyle cok süpheli bir görünümü vardi. Kimin aklina gelir bu garip kiyafeti giymek. Bir kurnazlik pesindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim bu garip kizi. Elinde tasidigi üzeri örtülü sepette kim bilir ne tasiyordu!... Yürüyüsü bile normal degildi. Yanina yaklasip ne yaptigini sorunca bana büyükannesinin evine gittigini söyledi ama gelde inan. Yine de biraktim pesini kendi isime döndüm. Ama aklim o kiza takildi bir kere.....

Bir gidip bakayim dogrumu söyledikleri dedim kendi kendime; gercekten böyle bir büyükanne varmi? Siz olsaydiniz gercekligini kontrol etmek istemezmiydiniz?

Orman benim evim. Ben hem ev sahibiyim, hem de diger orman sakinlerine karsi sorumluyum. Neyse uzatmayayim... Gittim, baktim ve gercekten bir büyükanne buldum. sordugumda "evet o kücük kiz benim torunum" dedi. Bende sorumlu bir kisi olarak; "bu kücük kiz yabancilarla konusulmayacagini ögrenmemis daha!..." dedim ve anlattim kücük kizla karsilasmami... Büyükanne de ürperdi ve birlikte kücük kiza bir ders vermeye karar verdik.

O yatagin altina saklandi, bende onun geceligini giydim, basligini taktim ve yatagina yattim. Kücük kiz birazdan iceri girdi. Seslendi cevap verdim. Ne saskin bir cocuk!.... Beni büyükannesi sanivermisti. Ben benim büyükannemi degil sesinden, kokusundan bile tanirim oysaki. Neyse bunlar bir sey sayilmaz, daha neler yapti bilseniz. Kulaklarimin nicin büyük oldugunu sordu. Ne AYIIIIIIPPPPPPP sey hic sorulurmu!....

Yinede cocukluguna verip yumusak bir sesle cevapladim. "Seni iyi dinlemek icin"..... Ama bu sefer kalkip da burnumun nicin büyük oldugunu sormazmi!... Kücük kiz hic mi hic terbiye almamis. Ben zaten burnum kendime kompleks haline getirdim, öz-güvenim sallantida. Psikologlar, estetikciler.....

Dünya para harciyorum ama nafile. Yine aldirmamaya calisirken bu seferde agzimin kocaman oldugunu yüzüme vurmazmi! Tabi ki kizdim, siz olsaniz kizmaz miydiniz? O sinirle ayaga firlayip pesinde kosturmaya basladim. Birden ne olsa begenirsiniz! Bir kocaman avci elinde tüfek kapidan daliverdi. Beni "seni hain kurt, büyükanneyi yedin degilmi?...." diye suclamazmi!... Halbuki büyükannenin kilina bile dokunmadim, o da saklandigi yerden cikip beni korumaya calismadi. Malum yaslilik, kulaklari iyi duymuyor. Avci mahkeme yapmadan infaz kararimi verdi.

Tabi bende adalet bulamayacagimi, hatta canimi yitirecegimi anlayip pencereden zor attim kendimi. Gecirdigim büyük korkunun sarsintisi yetmiyormus gibi o gün - bu gün ormanda bile yüzümü rahat gösteremez oldum. Adim haine cikti....

YETER ARTIK......
BEN SUCSUZUMMMMM........

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2007, 12:19   #2
ahmet kaya 58
Yiğido

ahmet kaya 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahmet kaya 58 Şuan ahmet kaya 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.02.2014 17:11

Tecrübe Puanı: 664 ahmet kaya 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Kirmizi baslikli kizin hikayesini birda kurtun agzindan dinleyelim

Hangisi doğru söylüyo aceba Bir de babanneyle, avcının da ifadesini alsak mı
ahmet kaya 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 22.05.2007, 21:04   #3
x_burnley
Yeni Yiğido
NO AVATAR

x_burnley Şuan x_burnley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.03.2008 23:35

Tecrübe Puanı: 0 x_burnley FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Kirmizi baslikli kizin hikayesini birda kurtun agzindan dinleyelim

Helal sana valla yine döktürmüşsün
İnan gözlerim yaşardı
x_burnley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 17:18   #4
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 917 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: Kirmizi baslikli kizin hikayesini birda kurtun agzindan dinleyelim

bide babanneden dinleyelim .......................

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)