Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.07.2007, 00:03   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

Cumhuriyet Meydanı’nda yapımına başlanan yeni havuzda çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, havuzun beton atma işlemleri tamamlandı. Sivas Belediyesi tarafından Kent Meydanı projesi çerçevesinde eski havuz yıkılarak yerine yenisi yapılırken, çalışmalar Ağustos ayı sonuna kadar bitirilecek.

Eski havuza göre daha fazla yer kaplayan ve üç bölümlü su akışının gerçekleştirileceği meydandaki havuz meydana ayrı bir görüntü katacak olurken, çalışmalar ilerledikçe havuzunda şekillendiği görülüyor.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2007, 00:09   #2
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 893 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

Kent meydanı bir kentin vitrinidir bu vitrinin gösterişli olmasını elbetteki her ilin vatandaşları gibi SİVAS halkıda ister ve ben SİVASlının bunu hakettiğini düşünüyorum.
Şimdiden hayırlı olsun!
Alt 30.07.2007, 12:06   #3
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 678 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

sabırsızlıkla bekliyor herkes inşallah güzel olacak.
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2007, 22:13   #4
sivas_kangallı
Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivas_kangallı Şuan sivas_kangallı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.02.2008 12:20

Tecrübe Puanı: 636 sivas_kangallı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

çok güsel olacak inş meydan sivasımız iyice gelişiyor..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)