Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Liseler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Liseler Liseler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.05.2010, 20:43   #31
fatih.b
Yeni Yiğido
NO AVATAR

fatih.b Şuan fatih.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.11.2010 00:25

Tecrübe Puanı: 0 fatih.b FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi!

Herkese selam,bende babamda bu okuldan mezunuz benim gibi kac kisi vardir daha hatta dedelerimiz bile buradan mezun,92-93 yili mezunuyum.cok güzel günlerimiz ve anilarimiz olmustur herkes gibi,hatirasi yeter..selamlarimla(bu arada bölümüm dökümdü)
fatih.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2010, 16:23   #32
kuzey1265
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kuzey1265 Şuan kuzey1265 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2010 16:39

Tecrübe Puanı: 0 kuzey1265 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende 96 yapıressamlığı mezunuyum, mehmet eskicinin dayaklarını yemedim ama recep koçak benim sınıf arkadaşımdı, ama sizi hatırlayamadım kusura bakmayın şöyle yazayım sınıfında kızlar olan sınıf bizdik, sizde bu sınıftamıydınız ???????
kuzey1265 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2010, 07:41   #33
bulent34
Yeni Yiğido
NO AVATAR

bulent34 Şuan bulent34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.10.2010 05:19

Tecrübe Puanı: 0 bulent34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tekrar merhaba ben bulent gorgu evet sinifinda kizlr olan tek sinif bizdik arife fidan ve 3 cunun adini hatirlamiyorum mustafa argut, hakan arik, ahmet tecer ,sinan, necmettin ,osmn yorukoglu aklima gelenler facebookdan tazisalim arkadaslar veya bulent19851@hotmail.com
bulent34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.10.2010, 05:19   #34
bulent34
Yeni Yiğido
NO AVATAR

bulent34 Şuan bulent34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.10.2010 05:19

Tecrübe Puanı: 0 bulent34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

merhaba bulent ben ya ne olur kimse yokmu o yillardan kizlarin oldugu tek sinifdi moskovada calisiyorum cagri atin ben ararim sizi 7 926 661 56 00 recep kocak poyraz123 ali gedik kuzey1265 cok ozledim o yillari inaniki icim pirpir etti silzerde hatirlayinca
bulent34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil