Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.09.2008, 17:51   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 912 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Şampiyona Sivas'ta Başladı !

3 Bant Bayanlar Dünya Bilardo Şampiyonası, Sivas'ta başladı.

Turnuvaya 12 ülkeden 16 sporcu katılırken, Türkiye'yi temsil eden tek bayan sporcu olan Sivassporlu Gülşen Degener, şampiyon olmak istediğini söyledi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan şampiyonaya Türkiye, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, İspanya, Fransa, Japonya, Kore, Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nden toplam 16 sporcu katılıyor. Şampiyonanın açılış konuşmasını yapan Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Uğur Kurugöllü, şampiyonada dünya çapında önemli sporcuları Türkiye'de misafir ettiklerini söyledi.

Sivas Valisi Veysel Dalmaz ise, bu türlü spor etkinliklerinin kentin tanıtımı açısından önemli olduğunu vurgulayarak, yarışmaya gelenlerin Sivas'ı ülkelerinde anlatacaklarını söyledi. Dünya Bilardo Birliği Başkanı Jean Claude Dupant de, Sivas'ta kendilerine gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını ifade ederek, tüm sporculara başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından hakem heyeti ile sporcuların tanıtımı yapıldı. Sivas Gençlik Merkezi folklor ekibi de sporculara ve bilardo severlere halay gösterileri sundu. Şampiyona ilk tur rakiplerin eşleşmesinin ardından başladı. Şampiyonada Türkiye'yi temsil eden Sivassporlu Gülşen Degener ise törenin ardından salondan ayrılarak, kendi karşılaşmasına yarım saat kala salona geldi.

Degener, yarışma için 10 hafta önce Berlin'den İstanbul'a geldiğini belirterek, "Bu yarışmaya çok iyi hazırlandığımı düşünüyorum. Oyuncular arasında 3 tanesini rakip olarak görüyorum. Ancak set sisteminin oynanması ve setlerin 12 gibi kısa bir sayı mesafesinde tamamlanmış olması bir handikap. Yani zayıf oyuncuya da şans veriyor. Ama ben tecrübem sayesinde bu handikabı aşacağıma inanıyorum. Hedefim burada Sivasspor adına şampiyon olmaktır" dedi.

Tek Türk sporcu olmasının da kendine güven verdiğini kaydeden Degeler, "Ben Türkiye'nin yıllardır bayanlar 3 bantta yenilgisiz şampiyonuyum. O yüzden bu yarışmaya benim katılmam planlanıyordu. Tek Türk yarışmacı olmam benim için hem daha hırs verici, hem de güzel bir şey" diye konuştu.

Degeler, ilk turda Amerika Birleşik Devletleri'nden Ester Park ile karşı karşıya gelecek.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2008, 17:53   #2
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 13:55

Tecrübe Puanı: 777 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

BILARDO SAMPIYONASINA KATILACAK ARKADASLARIMIZA BASARILAR DILERIM

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2008, 21:45   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4517 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

3 Bant Bayanlar Dünya Bilardo Şampiyonası, Sivas'ta yapılacak olması bizlere gurur vermektedir sivasımızı dünyaya tanıtımı bakımından çok iyi oldu sivasımıza hayırlı olsun
Alt 06.09.2008, 00:06   #4
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 905 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

Böyle bir organizasyonun ilimizde yapılması ilimizin gelişimi için çok önemli.
Şampiyonaya katılacak yarışmacılara başarılar diliyorum,izleyiciler içinde güzel bir seyir zevki sunumu olacaktır buna eminim.
Alt 06.09.2008, 00:10   #5
omercoskun
Tecrübeli Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

omercoskun Şuan omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.06.2009 23:04

Tecrübe Puanı: 728 omercoskun isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

inşallah sporcumuz için hayırlı geçer başarılar diliyorum.
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2008, 14:36   #6
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 809 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart -->: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

Sivas'ımız için çok anlamlı olan ve Sivas'ta yapılması büyük bir değer olan bu yarışmayı sonuna kadar gittim ve izledim. Coşku ile resim ve video çektim.Ne yazık ki Sivas halkımızın ilgisizliği ve izleyici sayısınız çok az olması beni derecesiz üzmüştür. En fazla 20- 21 kişi ile yarışmayı izlediğimde acaba bu güzel ilimizdeki yetkililerimiz nerede, basınımız nerede Sivas halkımız nerede , Dünya şampiyonluğunun olduğu ve bunun Sivas'ta yapılması ne önemli bir şeydir.Bunun değeri neden anlaşılmadı, Sivas halkımıza bu bilgi neden günler öncesinden verilmedi. Ben ulusal televizyondan öğrendimde gittim ne acı...
Başka zaman en ufak şeyi günlerce duyuran yetkiliklerimiz ve basına sitem ediyorum.

En son karşılaşmanın olduğu günde orada idim. TRT 1 canlı yayında gösterdi. Ben şahsen Sivas'lı olarak içim buruktu. Bir avuç izleyenler vardı . Sivas'ta izleyici halkımız bu kadarmı olmalıydı, halkımıza neden duyuru yapılmadı halen aklım almıyor Başka zaman herşeyi tekrar tekrar hatırlatanlar, halkımızı bilgilendirip kalabalık ortamın olmasını sağlayanlar nerede idi???? Ben isterdimki Dünya Blardo Şampiyonluğunda Türkiye şampiyonu ve bu yarışmada üçüncü olan , gururumuz kızımız Gülşen Değener'e daha iyi bir evsahipliği yapılabilirdi. Çok üzgünüm. Sivas'lı olarak bu önemli günün önemsenmesi Sivas adına kayıptır...
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2008, 20:08   #7
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

my_love_18 Şuan my_love_18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.03.2011 00:57

Tecrübe Puanı: 0 my_love_18 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Şampiyona Sivas'ta Başladı !

Hayirlisi olsunn diyorum ne diyim
my_love_18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)