Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.08.2008, 11:28   #101
D_A_D_A_S
Yeni Yiğido
NO AVATAR

D_A_D_A_S Şuan D_A_D_A_S isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.09.2008 13:26

Tecrübe Puanı: 0 D_A_D_A_S FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ASKER

slm dostlarım..bu gün abimi yolcu ettik.sivas temeltepe tank savar..ayrılık çok zor oldu ya..ama sabır..bende 88 liyim benimde gitmem gerekirdi de 2010 tecilliyim....bu arada sivas temeltepe tank savar ..usta birlikleri genelde nereler çıkıyo bilgilendirirseniz sevinirim
D_A_D_A_S isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.08.2008, 19:43   #102
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.04.2011 00:10

Tecrübe Puanı: 578 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yüzde elli kıbrıs deniyor tankçılar için yani temeltepedekiler
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.08.2008, 23:49   #103
ecem3334
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ecem3334 Şuan ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2008 23:02

Tecrübe Puanı: 0 ecem3334 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar yaa nişanlımm siivasa çktı yarın gidio askere ama merak ediorum usta birliği nereye çıkıcak 5. piyade er eğitim komutanlığı 1. tabur ulaştırma bölüğü / sivas acemi birliği burdan usta birliği genelde nereye çıkıyo genellikle bilen varmı yaaa......bide ben çok korkuyorum sivas nasıl bir yer rahat olucakmı acaba :S
ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2008, 04:20   #104
yasar_mutlu
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yasar_mutlu Şuan yasar_mutlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2008 23:42

Tecrübe Puanı: 0 yasar_mutlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln --->: ASKER

Alıntı:
ecem3334 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar yaa nişanlımm siivasa çktı yarın gidio askere ama merak ediorum usta birliği nereye çıkıcak 5. piyade er eğitim komutanlığı 1. tabur ulaştırma bölüğü / sivas acemi birliği burdan usta birliği genelde nereye çıkıyo genellikle bilen varmı yaaa......bide ben çok korkuyorum sivas nasıl bir yer rahat olucakmı acaba :S

sivas güzeldir .. bende ekimde gidiyorum .. dk(devre kaybı) olanları genellikle sınır bölgelerine gönderdiğini duydum edirne - kıbrıs gibi .. genel sivastan gönderilen yerler çoğunluğu batı - doğu da sansına diye biliyorum .. araştırmalarımın sonucları bunlar..

herkes için hayırlısı olsun ..
yasar_mutlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2008, 05:42   #105
fatihhoca
Yiğido

anlaşılan acemiliği biten bu sayfaya bi daha girmiyor yada teni yerini aramakla araştırmakla meşgul. neden mi ben yaptım dağıtımım şuraya düştü diyen yok hala.....
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2008, 09:03   #106
fatoş_yvz
Usta Yiğido

fatoş_yvz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatoş_yvz Şuan fatoş_yvz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2010 15:19

Tecrübe Puanı: 727 fatoş_yvz FAZLA SÖZE GEREK YOKfatoş_yvz FAZLA SÖZE GEREK YOK

evt geLen sadece araştırma için geLmış gıbı görunuyooo giden dönmuyo misaLı

hayaT Ne qaRip b!R vaRsıN bir yok......
fatoş_yvz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2008, 13:59   #107
fatihhoca
Yiğido

peki usta yiğido fatoş yvz sen ne tavsiye edersin bize...
Alt 06.09.2008, 15:17   #108
cegceg
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cegceg Şuan cegceg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.12.2011 01:18

Tecrübe Puanı: 0 cegceg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vay be Arkadaşlar. İlk mesajımı 04.11.2007 tarihinde yazarak konuyu başlatmışım. Aylar geçmiş üstünden. Doğruymuş demekki başlamak bitirmenin yarısı. Askerliğin yarısı falan kalmadı Atarsa:149 geriye bakınca geçiyor ama ileri bakınca bitecek gibi değil
cegceg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2008, 23:34   #109
fatihhoca
Yiğido

sevgili dostum cegceg bize anlat bişiler şu an neredesin mesela dağıtım nasıl oldu nerelere çıktı çoğunluk lütfen cevap bekliyoruz .bu arada darısı başımıza inşaallah bizde bi gün 149 diyeceğiz
Alt 09.09.2008, 00:39   #110
gamtozu35
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gamtozu35 Şuan gamtozu35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.09.2008 00:40

Tecrübe Puanı: 0 gamtozu35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: ASKER

bende sivasa çıktım 5.piyade er eğitim tugayı (ulaştırma) arkadşım bir hafta önce geldi devre kaybı olark gitmiş sadece suları rakı gibiymiş yani çok kireçli yemekler güzel pizza felan da çıkıomuş çok fazla zorlama yokmuş rahat yaparız arkadaşlar, usta birliği edirneye çıkmış istanbul felan da warmış ama 4 kişiyi doğuya göndermişler ama gelen arkadaş şoför d eğil onuda söyliyim herkese hayırlı teskereler 6sı teslim nasipse @izmir balçova
gamtozu35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil