Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Bilgisayar ve İnternet Dünyası
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Bilgisayar ve İnternet Dünyası Bilgisayar ve internet dünyası

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.08.2009, 13:26   #1
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 736 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Driver Genius – Driver Yuklemeye Son – Driver Yedekleme Programi

Bugun sizlere oldukca kullanisli bir programi anlatacagim. Bircogumuz belirli araliklarda bilgisayarimizi formatlayarak yeni kurulum yapiyoruz. Ancak bu kurlumlardan sonra onlarca driveri Cd ler araciligi ile tek tek yuklemek oldukca uzun bir zaman aliyor. Bu duruma son vermek icin asagida bahsedecegim programi kullanabilirsiniz. Programin mantigi su sekilde.
programin vista ilede uyumlu son versiyonu Driver Genius Professional 2007 linki eklenmistir.
Formatlamadan once sisteminizde yuklu driverleri tamamen yedek alip tekrar kurdugunuzda ayni sekilde bir kac tiklama ile geri yukluyor.

Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Programın kendi veritabanında 20.000′den fazla donanım, 1.000′den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
İşletim sisteminiz, BIOS’unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Program bir çok download sitesinde 5 üzerinden 5 yıldız aldığı için
kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
Vista uyumlu son surumu [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
bu versiyon 15 gun deneme surumudur. lisans icin mesaj atin.
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
2
3
4
5
6
7

kaynak:[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)