Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Otobüs durağı mı araç park yerimi? - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.07.2011, 07:13   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 909 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Otobüs durağı mı araç park yerimi?

Belediyenin Atatürk caddesindeki gerçekleştirdiği çalışma ile duraklardaki cam kabinleri kaldırması sonucu başlayan otobüs durağı ile park yeri karmaşası bazı kesimlerde devam ediyor.

Cadde boyunca uzanan ceplerin bir kısmı otobüs durağı bir kısmı araç park yeri olarak belirlenirken Belediye yaşanan karmaşadan dolayı otobüs duraklarının bazılarının önüne duba yerleştirdi. Ancak kepçeli mevkiinde öncü marketin önündeki kesime ne duba kondu ne park yeri levhası kaldırıldı. Bu durum ise bu alanda hem karmaşanın yaşanmasına neden oluyor hem de trafik kazalarına davetiye çıkartıyor.
Sivas'ta araç sayısının artış göstermesi karşısında park yeri sıkıntısı çeken vatandaşlar durak levhasını görmezden gelerek araçlarını park ediyor, vatandaşlar ise araçların park etmesinden dolayı otobüsleri yol ortasında beklemeye başlıyor. Bu durum ise hem otobüs bekleyen vatandaşların hemde yolcuyu almak isteyen halk otobüslerinin de trafik kazaları ile karşı karşıya kalmasına neden oluyor.
Durum değerlendirmesi yapan vatandaşlar yetkili birimlerin bu konuya acil çözüm bulmalarını isteyerek “Az ilerde bir durak daha var ve etrafı gördüğünüz gibi barikatlarla çevrilmiş sadece otobüslerin giriş çıkışı sağlanmış bazı duraklarda bu yok bizde otobüse bine bilmek için yola çıkmak zorunda kalıyoruz. Yetkililerin otobüs durağına park etmiş araç sahiplerine gereken uyarı yapmaları gerektiğini düşünüyoruz” şeklinde konuştular.
Belediye'nin şehir merkezinin tüm kesiminde gerekli incelemeyi yaparak otobüs durağımı yoksa park yerimi olduğunu belli olmayan yerlerde belirleme çalışmasını yapması gerekiyor. Ayrıca Belediyenin kepçeli mevkiinde bulunan bu cepte bir belirleme yoluna gitmesi, eğer otobüs durağı ise bazı otobüs duraklarına uygulandığı gibi buraya da duba konulması, otobüs durağı yapılmaktan vazgeçilmiş ise durak tabelasının kaldırılması gerekiyor.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2011, 08:24   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Otobüs durağı mı araç park yerimi?

Gerçekten park sorunu var Sivasta. Araba sayısı da çok fazla. Yollar zaten daracık. Belediyenin bu sorunları halletmesi lazım..
Alt 16.07.2011, 08:38   #3
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

A-Otobüs durağı
B-Araç park alanı
C-Her ikiside

Ben C şıkkını seçtim
Alt 17.07.2011, 22:58   #4
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1321 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Otobüs şoförleri zaten otobüs duraklarında durmadıkları için sorun yok bence. Ha bu arada belediye acaba kahvede en güzel okey çevirenlerden mi seçiyor acaba bazı otobüs şöförlerini...
Alt 19.07.2011, 23:54   #5
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 625 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu trafik sıkıntısı özellikle yaz dönemlerinde dayanılmayacak noktalara varıyor.
İnsan gerçekten bunalıyor.
Evet .
Atatürk caddesi tam bir kermekeş ama otobüs duraklarına da park yapmak gerçekten insafsızca.
Daha 2 hafta önce bende oralardaydım.
Atatürk caddesinde park sıkıntım olunca aracımı hemen arka sokakta(Yimpaş arkası) sokakta uygun bir yere park ediyordum.
Evet Atatürk Caddesine biraz yürüyordum ama bu kermekeşe de sebep olmuyordum.
Herkes birazcık duyarlı olsa inanın sorunun çoğu çözülecektir.
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)