Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ve Sivasspor Dernekleri > Türkiye'deki Dernekler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Türkiye'deki Dernekler Türkiye'deki Dernekler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.06.2008, 14:41   #1
hasanbrs
Yeni Yiğido

hasanbrs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hasanbrs Şuan hasanbrs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.11.2011 00:33

Tecrübe Puanı: 585 hasanbrs FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Sivas/Koyulhisar Yanlıztepe Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği

18 Martta yapılan genel Kurulumuza üyelerimizin tamamına yakınının katılmış olması gerek eski, gerekse yeni yönetimimizce olan üstü güzel karşılandı.

Eski dernek yönetim kurulumuz Sayın Mustafa Karakışla , Abdurahman Karadağ , Yakup Gümüş , İbrahim Bulut , Sedat Dikpınar, Niyazi Dikpınar ve Ahmet Gül’ün katılımı ile tam kadro olarak katılmışlardır. Gerçekleştirmiş oldukları faaliyetleri ve diğer tüm mali tabloyu üyelerimize sıra ile aktarmışlardır. Dernek üyelerimiz büyük çoşku ile kendilerini kutlayarak gerekli tutanak ve zabıtlarını ibra etmişlerdir.

Çok demokratik bir ortamda yapılan seçim ile aşağıki yeni yönetim kurulumuz üyelerimizce uygun görülmüşlerdir. Sizin aracılığınız ile buradan tüm üyelerimize ve eski yönetim kurulu arkadaşlarımıza ben ve yönetim kurulu adına teşekkürederim.
İletişim : yanliztepe.koyu@hotmail.com

Vezne ve Dernek Lokal Müdürü Sinan Karadağ:

Öncelikle Köyümüze , derneğmize büyük özveri ile hizmet etmiş, emek vermiş tüm büyüklerimize , arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürederim. Büyüklerimizden devralmış olduğumuz sevgi , saygı , köy aşkı ve Koyulhisar sevdalı bayrağımızı biz gençlere ve diğer bizden sonraki nesillere taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapamayı kendime görev bilerek geldim.

Köyümüzün her platformada teknlojiye uyarlamak, daha bilgi ve kültür seviyesini artırmak adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Her alanda YAZLITEPE’nin örnek alınacak , takip edilecek seviyeye taşımak için çalışıcağıma sizin aracağınız ile söz veriyorum. İnşallah daha sonraki yayınlarda da anlattıklarımızın bitirilmiş projolerimizin haberini vermek ve okupmak dileğim ile son vererek tekrar ATA TOPRAĞINA değer vermiş, bu gazeteyi okumuş tüm hemşerilerimizi saygı ile selamlar, büyüklerimizin ellerinden öperim.
İletişim : Sinan.karadag@digiturk.com.tr

YENİ YÖNETİM KURULU

Başkan : Alaattin Yazı
Başkan yrd. : Sıdık Aygün
Vezne : Sinan Karadağ ( Dernek Merkezi Lokal Müd,)
Genel Sekreter : Vedat Ayın
Muhasip : Ekrem Madalas
Üye : Mustafa Aytaş ( Gençlik kolları ve sportif sorumlu )
Üye : Ahmet Gül ( Proje sorumlusu )

YENİ YÖNETİMİMİZİN YAPACAĞI VE YAPTIĞI FAALİYETLER,

Yeni yönetim kurulu olarak göreve gelirken Derneğimizin bir mülke kavuşturmayı başlıca hedeflerimizden sayarak geldik.
Gençlik ve bayanlara özel kollar oluşturarak tüm köyümüz birliğni ve beraberliğini en üst seviyede tutmayı planlıyoruz.
Köyümüzün çeşitli alanlarda genel sorunlarını köy ve diğer illerdeki hemşerilerilerimiz ile paylaşarak masaya yatırıp çözüm ürete,ilmesini hedefliyoruz. Tüm medya organlarında Köyümüz ve ilçemiz olan KOYULHİSAR’ın tanıtımını yapmayı hedefliyoruz.
Derneğimizin Finansal yapılmasını yaparak , Kurumsal gerçek kişi mantığında yöneterek mali yapısını kuvvetlendirip , sosyal hizmetlerimizi genişletmeyi planlamaktayız.

Çağın gereği olan Teklonloji her yönüyle gerek köyümüz , gerekse dernek merkezimize göre yapılandıracağız.
Geleneksel KALINPINAR yayla şeliklerimizi , 2007 Temmuz Ayın’da yapıcağız

Yukarıda çeşitli başlıklarda toplağımız bu hedeflerin yanında bir çok hedeflerimiz bulunmakta. Planladığımız tüm bu hedefleri ÜNİVERSİTE mezunu veya öğrencisi gençlerimizin destekleri ile projelendirip hayata geçirmeye çalışıyoruz.

15 GÜNLÜK ZAMAN İÇERSİNDE YAPTIKLARIMIZ

Dernek ile ilgili tüm bilgilerimizi bilgisayar ortamında toplamış bulunmaktayız.
Her üyemizin düğün , cenaze , toplantı …vb gibi bilgileri anında alabilmesi için SMS sistemimizi kurduk ve çalıştırmaya başlamış bulunmaktayız.

31 MART 2007 Cumarteesi Radyo EKİN’de RUŞEN AYDENİZ’in konu olduk ve derneğimizm ile bilgileri tüm dinleyenlerle paylaştık. buradanda Kendilerine birkez daha teşekkürederiz.

NOT : Sizin aracılığınız ile bizden önceki Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza ve Derneğe emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkürederiz.

SİVAS / KOYULHİSAR YANLIZTEPE KÖYÜ DERNEĞİ KALKINDIRMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU ADINA
BAŞKAN : ALAATTİN YAZI

İlgili Kişi : Başkan Alaattin Yazı
Adres : Çağdaş Sok. No:29 Çeliktepe/İstanbul
Telefon : +90212 284 99 09 pbx
hasanbrs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil