Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Türkiye ağır bir tehdit altında - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.05.2012, 12:07   #11
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 687 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Türkiye ağır bir tehdit altında

Hani Tasmalı yazarlar diye bas bas bağırılıyorduya meğer benim Tasmalı yazarım neden böyle yazar işte sonucu...

ve bu zihniyetle başkanlık sistemi ??????

ULUDEREYİ YAZDI İŞTEN ÇIKARILDI -

Yeni Şafak yazarı Ali Akel'in Uludere yazısı nedeniyle gazetesi ile yolları ayrıldı.
25 Mayıs Cuma günü Yeni Şafak'ta Başbakan Erdoğan'ı eleştiren yazısı nedeniyle köşe yazarı Ali Akel'in işine son verildi.

Ali Akel'in yazısı Yeni Şafak içinde krize neden oldu. Başbakan Erdoğan'ı doğrudan, sert şekilde eleştiren Ali Akel'in gazeteden gönderileceği haberleri hafta başından beri konuşuluyordu.

Ali Akel bu iddialara yanıt olarak dün Twitter sayfasında yaptığı açıklamada, "Yazılanlar yanlış, gazetede yazmaya devam edeceğim" demişti.

Ancak Ali Akel bu sabah itibariyle Yeni Şafak'tan gönderildi. Ali Akel bu sabah Twittar’a yazdığı açıklamada 16 yıldır çalışmaktan onur duyduğu Yeni Şafak’la bağlarının tamamen koptuğunu duyurdu..

İŞTE AKEL'in O YAZISI

İşte Ali Akel'in Başbakan'ı eleştirdiği ve işinden olduğu, ''Özür açıklanmaz, özür dilenir'' başlıklı yazısı...
İŞTE O YAZI...

YOLLARIMIZ AYRILMAK ZORUNDA KALDI

İşte o açıklama:

"Yeni Safak'taki son yazilar uzerine gazetem ile yollarimizi ayirmak zorunda kaldik. 16 yıl... Muhabirlik, haber müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü ve son beş yıldır da Washington temsilciliği.. 16 yıl boyunca, yüklendiğim tüm bu görevlerden onur duydum, onurla yerine getirdim.

ZOR ZAMANLARDA YAZMANIN BEDELİ VARDIR

Yuvamdan ve arkadaşlarımdan ayrı bırakıldığım için üzgünüm, ancak vicdanım rahat. Hepsini anlıyorum. Patronlarımı, yayın yönetmenimi, kardeş bildiğim çalışma arkadaşlarımı, hepsin ni anlıyorum. Çünkü, zor zamanlar vardır ve biz bugün her zaman olduğundan daha da zor bir dönemden geçiyoruz. Böyle dönemlerde konuşmanın, yazmanın bedeli vardır. Birileri her zaman bu bedeli öder. Bugün, bu bedeli ödediğim için de onur duyuyorum. Çünkü yanlışı değil, doğruyu söylediğime inanıyorum. Nerede olursak olalım, kime çalışıyor olursak olalım, hangi düşünce dünyasına ait olursak olalım.. Doğru değişmez, her yerde söylenmeli ve yazılmalı.

TÜRKİYE'DE KORKU İMPARATORLUĞU OLDUĞUNA İNANMIYORUM

Türkiye'nin bir korku imparatorluğu olduğuna inanmıyorum, ama gazeteciler haber yapmaktan korkarsa, yazarlar yazmaktan çekinirse.. Aydınlar konuşmaz, sanatçılar susarsa İşte o zaman yaratılmak istenen bu korku imparatorluğunun duvarına bir kiremit de biz koymuş oluruz.

HAKKIMI HELAL EDİYORUM

Roboski (Uludere) ile başlayan ve Roboski ile sona eren kısa bir veda yazısı bu. Ayrılık vakti geldi, çattı. Ben hakkımı helal ediyorum, siz de hakkınızı helal ediniz. Türkiye, er ya da geç, bir gün, insanların özgürce yaşadığı bir ülke olacak."

ALİ AKEL NE YAZMIŞTI

İşte Ali Akel'in gazetesi ile yollarını ayırmasına sebep olan o yazıdan bazı bölümler:

"Başbakan Erdoğan, astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldeniz ile PKK itirafçısı Veysel Ateş'in Umut Kitabevi'ni bombalamalarından sonra Şemdinli'de gösterdiği duruşu Uludere'de de gösterseydi, bugün kelimelerin etrafında dolaşmak zorunda kalmazdı.

Hata yaptığınızda, "Evet, hata yaptım" dersiniz. Özür dilenmesi gereken bir durum varsa da, "özür dilerim" dersiniz.

34 gencecik bedenin savaş uçaklarıyla bedenlerinin lime lime yapılmasına kazara da olsa, hatayı itiraf edip özür dilemek ile kurtulamazsınız ama.

KASIMPAŞALI GİBİ ÖZÜR DİLEYİN

Özür dileyerek giderebileceğiniz hatalar vardır. Öyle hatalar vardır ki, özür dilemeniz yetmez. Bedel ödemeniz, bedel ödetmeniz gerekir.

"Hatayı da açıkladık, özrü de açıkladık" diyorsunuz.

Allah aşkına, söyler misiniz hangi hatayı açıkladınız!..

Allah aşkına, açıklar mısınız? "Özrü de açıkladık" derken, ne demek istiyorsunuz...

Özür diliyorsanız, Kasımpaşalı gibi ortaya çıkın ve deyin ki:

"Evet, bir hata yaptık. Hem de öyle bir hata yaptık ki, bu hatamız bizi mezarımızda bile rahat bırakmayacak!.."

"Özür dilerim, ama yetmez. Vicdanlarınızda açtığımız yarayı bir kuru özür dindirmez."

"Önce sizlerden hakkınızı helal etmenizi sonra Allah'tan bizi affetmesini dileriz."

Diyemiyorsunuz, çünkü ilk günden itibaren yanlış yerde durdunuz.

KATIRI İNSAN TERÖRİSTİ ÇOBAN SANAN SİLAHLI KUVVETLER

Öyle bir silahlı kuvvetleriniz var işte... Uzaktan baktığında 'katırı insan, teröristi çoban, kaçakçıyı terörist' zanneden silahlı kuvvetleriniz.

İdris Naim Şahin adını taşıyan bir İçişleri Bakanınız var ki, mümkün olsa mezarlardaki parçalanmış çocukların cesetlerini çıkartıp kodese yollayacak.

İlk gün "doğru yerde" durmamanın sonuçları bunlar.

ALLAH AŞKINA SUSUN

Sizler konuştukça vicdanlarımız kanıyor.

Bir şey söyleyecekseniz doğrusunu söyleyip, gereğini yapın.

Ya da ebediyete kadar susun.

Allah aşkına, susun!..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2012, 12:58   #12
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 05:38

Tecrübe Puanı: 644 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Esat gibi bir zalimin kanlı ellerini aklamaya çalışacak kadar sizi cezbeden şey nedir arakadaşım ?
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı mansur58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 15:51   #13
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 686 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mansur58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Esat gibi bir zalimin kanlı ellerini aklamaya çalışacak kadar sizi cezbeden şey nedir arakadaşım ?
Aynı şeyleri Saddam içinde söylemişsindir kesin....
Kesin kesin...
Gelsin ABD diye dua bile etmişsindir eminim..
ABD nin yaptıkları ve sonrası olanlar içinde aynı şeyleri yazabilecek yüreğin var mı?

Bu durum içinde bir terim vardı. neydi neydi...??

Buldum ama dilim el vermedi...
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 16:07   #14
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
la edri kardeşim önce eleştirmen gerekiyo................
Samimi bulmayacvaksan niye eleştireyim..
Alt 30.05.2012, 20:38   #15
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 05:38

Tecrübe Puanı: 644 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aynı şeyleri Saddam içinde söylemişsindir kesin....
Kesin kesin...
Gelsin ABD diye dua bile etmişsindir eminim..
ABD nin yaptıkları ve sonrası olanlar içinde aynı şeyleri yazabilecek yüreğin var mı?

Bu durum içinde bir terim vardı. neydi neydi...??

Buldum ama dilim el vermedi...
Başkalrının adına konuşmayı denemişsin ama onu da becerememişsin.
Olsun deneme yanılma öğrenirsin.

Dilinin altında ne olabilir ki olsa olsa necaset olur. o da yakışır. Görünen köy kılavuz istemezmiş.
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar mansur58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 22:59   #16
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 709 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Samimi bulmayacvaksan niye eleştireyim..
sen samimiyetle söylersen ben bulurum gardaşım........şimdi yazacak çok şey varama siliyolar gerek yok yorumu eleştiriyi bile hazmedemiyolar.......bazıları işine geleni silmiyor,işine gelmeyeni siliyor.......dün geceki mesajları silen mod gel bunuda sil hatta ban la beni.................
Alt 30.05.2012, 23:05   #17
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
sen samimiyetle söylersen ben bulurum gardaşım........şimdi yazacak çok şey varama siliyolar gerek yok yorumu eleştiriyi bile hazmedemiyolar.......bazıları işine geleni silmiyor,işine gelmeyeni siliyor.......dün geceki mesajları silen mod gel bunuda sil hatta ban la beni.................
bakan çelik sivasta adlı konuda alaylı yorum yapan arkadaşa karşı yaptığım yorumda ne gördün ey mod........onun yorum şekline göre bende cevap yazdım ama o duruyo benimki silinmiş........hoşuna gideni tutuyorsun gitmeyene şut.......ondan sonra ben tarafsızım.....yesinler....... .....
Alt 30.05.2012, 23:06   #18
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
AKP'nin eğitim politikası sıfır..
Alt 30.05.2012, 23:08   #19
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
AKP'nin eğitim politikası sıfır..
samimi buladım))
Alt 30.05.2012, 23:19   #20
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
samimi buladım))
Eğitim camiasının bir mensubu olarak,İmam-Hatipli olarak,AKP'li olarak,bunların dışında Erdoğan'ı kişisel olarak da seven birisi olarak yaptığım eleştiriyi samimi bulmuyorsanız,konu kapansın,tartışmaya hiç gerek yok..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)