Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.04.2009, 19:47   #1
gönül3458
Usta Yiğido

gönül3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gönül3458 Şuan gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 20:54

Tecrübe Puanı: 683 gönül3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart EN SABIRLI ARKADAŞ

EN SABIRLI ARKADAŞ TAKDİRNAMESİ

Bu güne kadar berarmerliğimiz süresince üzüntülerimi de paylaştin için

farkı zevkılerimiz olduğu halde çılgınlarıma da ayak uydurduğun için

sana bazan çocukca davrandığimda kaprislerimi hoş gördüğün için

senden kaç kere borç alıp geri vermediğimde bana kızmadiğin için

sır tutamayıp seni zor duruma düşürdüğümde sende benim sırlarımıvermediğin için

senin özgürlüğünü kısıtladığim zamanlar benden kaçip kurtuluşu seçmediğin için

en sabırlı arkadaş belgesıne layık görüldun senı çok sevivıyorum

sen şimdı aramızda deyılsın ama hep benım yanımda yaşiyorsun

MEKANIN CENNET OLSUN SEVGİLİ ARKADAŞİM NAZİFE

VE HİÇ AKLIMA GELMEZDI SENI BU SITEDE ANLATICAM BAK ŞİMDI HERKES ÖĞRENDI SENI NE ÇOK SEVDIĞİMI NE MUTLU BANA ALLAH SENIN GİBI ARKDAŞ NASİP ETTI BANA

evet arkadaşlar bu bahsetım arkadaşimla iş dönüşü beledıye otobüsünde çok kalabalık olduğu bır gun tanıştım beni çok kalabalık bır otobüsun içinde zor durumda olğumu görup bana kendı yerını verdı ve aynı durakta ındın aynı sokkata gırdık baktımkı bır üst sokayımızda oturuyor böyle çok guzel bır arkadaşlık başladı işe birlıkte gıdıp gelmeye başladık 3 yıl surdu ve ben evlendım o bakardı ama gende göruşuyorduk babam vefet ettı için ben abımlere gıttım 7 gun kaldım abımlerden evını aradım arkadaşimı ev tel açan olmadı bu arkadaşim abimlere yanı benım baba evıne yakındı babamın 7 yaptım kendı evıme dönuyordum yanımda eşim abım yengem vardı arkadaşin evın yakınlarına geldım ordan komşusuna sordum nazıfe nerde ev açmadılar dıye kadın o yok dedı nasıl yanı yok ama kadın bakışları hiç deyıldı nerde dıye sordum ve sadece cvp beklıyom zorda olsa söyledı geçen hafta abısı yengesı piknık dönüşu kaza yaptılar hepsı dedığinı hatılıyom başkada hatılamıyom dedım babam yenı öldü genç yaşta hayatını kaymettı guzelım altın gıbı kız ve bırdaha öyle bır arkadaşa rastlamdım nur içinde yatsın

Bana bir mutluluk söyleyin ki, acı karşılığında elde edilmiş olmasın.
gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2009, 20:11   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: EN SABIRLI ARKADAŞ

Hani derlerya "iyi bir dost bulmak yıllar sürer, ama kaybetmek bir saniye" Böyle samimi içten arkadaş bulmak şimdiki zamanda zor olsa gerek.
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin sabırlar diliyorum.
Alt 29.04.2009, 20:26   #3
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2178 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah mekanını cennet etsin
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2009, 20:29   #4
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1066 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

nur içinde yatsın
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)