Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.01.2009, 13:48   #1
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1611 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI
Standart Özür Köşesi

Burası sanal ortam arkadaşlar. İnsanlar emek sarfedip, ilgilenen insanların hoşça vakit geçirmeleri için inşa ederler böyle siteleri. Amacına uygun kullanıldığında şanstır aslında böyle bir yer, buluşma noktasıdır. Dünyanın dört bir yanından bir araya gelen insanların birbirlerine güzel duygularını, özlemlerini anlattıkları bir mekandır.Burada insanların herhangi bir çıkar uğruna ters düştükleri durumlar olmamalıdır. Ha insanız elbette, beşeriz şaşarız. Yanlışlarımız da olur. Ancak dostluğu yaşatma, güzelliği paylaşma adına yeri geldiğinde özür dilemesini de bilmeliyiz. Buyurun size bunun için fırsat niteliği taşıyan bir topic. Hadi, dostsak eğer, dost kalacaksak eğer, birbirimize insanca yaklaşacaksak eğer; varsa yanlışımız buyurun özür dilemeye.
Alt 29.01.2009, 13:58   #2
srilanka
Tecrübeli Yiğido

srilanka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

srilanka Şuan srilanka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2009 13:23

Tecrübe Puanı: 604 srilanka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Özür Köşesi

bilmeden istemeden burdaki kardşlerimin kalbini kırdıysam onları üzecek yada yanlış anlaşılmaya sebebiyet vercek bi davranışım olduysa özür dilerim.. sizleri kendime yakın çevremdende yakın gördüm.hepinizi çok ama çoooooooooook seviyorum

Konu srilanka tarafından (29.01.2009 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.. Sebep: düzenleme
srilanka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2009, 14:32   #3
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1017 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

evet kimseden özür dileyecek duruma düşmedim ama arasıra oldu özür dilediğim arkadaşım, ama bana öyle özür dileyecek insan varki neredeyse bu sitenin % 47 si
Alt 29.01.2009, 15:47   #4
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 863 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
evet kimseden özür dileyecek duruma düşmedim ama arasıra oldu özür dilediğim arkadaşım, ama bana öyle özür dileyecek insan varki neredeyse bu sitenin % 47 si
Ben varmıyım abi o %47 nin içinde.Gerçi sen gecen sene bayagı kalbimi kırıyordun ama neseee.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2009, 17:39   #5
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4505 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ben bazi kisilere olduklarindan fazla deger verdigim icin kendi sahsimdan özür diliyorum.
Alt 29.01.2009, 18:10   #6
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1342 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

öncelikle kendimden özür dileyerek başlamak istiyorum .İiki yüzlü ,dalvere çeviren sonrada zeytinyağı gibi üste çıkan insanlarla kendimi aynı kefeye koyarak,onları ciddiye aldığım için kendimden , siteye yazmayarak parmaklarımı cezalandırdığım için parmaklarımdan,hakaretleri sonrasında gözyaşı döktüğüm için gözlerimden, nefret etmem ,kin tutmam gerekirken sukunet içinde beklediği için yüreğimden en önemlisi onlara insan muamelesi yaptığım onlarla insan dilinde konuştuğum için dilimden özür diliyorum
Alt 29.01.2009, 18:43   #7
harbikiz58
Usta Yiğido

harbikiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

harbikiz58 Şuan harbikiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2012 22:37

Tecrübe Puanı: 655 harbikiz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende kirdiysam özür dilerim :(
hakkinizi helal edin
harbikiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 22:24   #8
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1342 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

şimdilik özür dilememi gerektirecek bir durum söz konusu değil
Alt 06.05.2009, 22:58   #9
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1068 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bilmeden istemeden özür dileyecek birşey yaptıysam özür diliyorum... ( e sizde rica edersiniz heralde canım okadarda insafsız değilsinizya).
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 23:12   #10
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1411 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ben de sitemizdeki bazı arkadaşlarla tartışmamak için olağan üstü çaba sarf etmeme rağmen ufak defek tartışmaların içinde bulundum .
onun için herkesden özür diliyorum o arkadaşlarımız da haklarını helal etsinler...
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)