Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.02.2012, 10:14   #11
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Türkiye'de çizilmiş en iyi terminal projesi

Sivas'ta belediye başkanlığı yapmak dünyanın en zor işlerinden biri olmalı..
Bu nedir kardeşim ya.. İcraat yapmazsın yerden yere vurulur normaldir.Ama sağlam bi icraat yapıyosun köy terminali gibi bir terminali yıkıp sivasa yakışır bi hizmet sunuyosun ona bile çomak sokuyorlar..Kardeşim ben sizin sivaslı olduğunuza inanmıyorum ya. Vallahi inanmıyorum billahi inanmıyorum.
Aslında yetkililer işi bilmiyorki.Köy terminali gibi bi terminali orda öylece kaderine terkedeceksin elini ayağını çekeceksinki aklınız başınıza gelsin.
aslında zihniyetiniz belli. Geçenlerde bi köylü kardeşimize her kim bi şeyler aşıladıysa '' ben onu bunu bilmem Hökümet kimise velediyede ondan olacah. beyle olmaz bu iş.'' bu zihniyet yıkılmadan sivas bir arpa boyu yol katedemez
selametle..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2012, 00:23   #12
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 14:55

Tecrübe Puanı: 759 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Türkiye'de çizilmiş en iyi terminal projesi

MEHMET GARDAŞIM ÖNCELİKLE TUVALET DEYİP GEÇME GÖREN AYDA YILDA BİR İHTİYAC GÖREN BİRİ SANACAK SENİ
ÖNCELİKLE SİVAS İLİ KONUM İTİBARİ İLE KARADENİZİ AKDENİZE, DOĞUYUDA BATIYA BAĞLAYAN ÖNEMLİ DÜZERGAHLARDAN BİRİNE SAHİP..
ŞUANKİ TERMİNAL AÇIKCASINI SÖYLEMEK GEREKİRSE RESMEN BİÇARE.. SİVASTAN İKİ OTEYE GİTTİĞİNİZ ZAMAN MALATYA OLSUN KAYSERİ OLSUN OTOGAR DAKİ İHTİŞAMI İLE SATEN İNSANA İYİ YÖNDE Bİ ÖN YARGI OLUŞTURUYOR. BUNU NEDEN SİVASIMIZ İÇİNDE İSTEMİYORUZKİ BENCE SAYIN BAŞKAN SİVAS İÇİN ÖNEMLİ SORUNLARDAN BİR TANESİNİ HALLETMİŞ ALLAH TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAH.

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2012, 14:27   #13
mehmet5844
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mehmet5844 Şuan mehmet5844 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2012 11:05

Tecrübe Puanı: 0 mehmet5844 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
haythuyt Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
MEHMET GARDAŞIM ÖNCELİKLE TUVALET DEYİP GEÇME GÖREN AYDA YILDA BİR İHTİYAC GÖREN BİRİ SANACAK SENİ
ÖNCELİKLE SİVAS İLİ KONUM İTİBARİ İLE KARADENİZİ AKDENİZE, DOĞUYUDA BATIYA BAĞLAYAN ÖNEMLİ DÜZERGAHLARDAN BİRİNE SAHİP..
ŞUANKİ TERMİNAL AÇIKCASINI SÖYLEMEK GEREKİRSE RESMEN BİÇARE.. SİVASTAN İKİ OTEYE GİTTİĞİNİZ ZAMAN MALATYA OLSUN KAYSERİ OLSUN OTOGAR DAKİ İHTİŞAMI İLE SATEN İNSANA İYİ YÖNDE Bİ ÖN YARGI OLUŞTURUYOR. BUNU NEDEN SİVASIMIZ İÇİNDE İSTEMİYORUZKİ BENCE SAYIN BAŞKAN SİVAS İÇİN ÖNEMLİ SORUNLARDAN BİR TANESİNİ HALLETMİŞ ALLAH TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAH.
o saydığın malatyada ben 10 yıl yaşadım. orda bir belediye binası varki aynen uzay üssü. orda öyle bir avm varki yılın avm si ödülünü aldı. öyle güzel parklar varki. sabahtan akşama kadar insanlar orda. yakında büyükşehirde olacaklar. ama değer malatyaya. keşke ordan ayrılmasaydım. senede bir kere kullanırmıyım kullanmazmıyım yeni yapılan terminali bilmem ama. karadenizliler geçerken yeni terminal görecekler diye terminal yapalım. şehrin göbeğindeki aksuyu hergün gezerken ordaki hurdacıları hergün görmek bize daha yakışır.

yazdığın yazının ne alakası var. benim evimde tuvaletim var. terminale gitmiyorumki ihtiyaç olduğunda. sen terminaldemi ihtiyaç gideriyorsun. birde benim yazdığım yazıda tuvalet yapılmasın yılda bir kullanıyorum diye bir şey varmıki uyduruyorsun. eskisinde tuvalet yok yazmışlar bende tuvalet yok diye yeni terminal yapacağınıza tuvalet yapın yanına dedim. senin anlayışın kıt heralde.

karadenizi akdenize doğuyuda batıya bağlıyonda noluyor. aç karına tok teselli. izmir o zaman çok geri kalmış olmalıydı.
mehmet5844 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil