Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.06.2013, 21:33   #21
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ESKİ SANAYİDE YAP-BOZ DEVAM EDİYOR

bence sen yanılıyorsun doğan ürgüp o çiviyi çaktı sen farkında değilsin.artık o yoldan dönüş yok sivaslı için ha bu belediye yapmış ha gelecek belediye.
bu belediyede gidiyorsunuz başkanla konuşuyorsunuz.o sizin ayağınıza geliyor istediklerinizi söylüyorsunuz ama ?
belki gelecek belediye sizin yüzünüze bakmaz adam yerine bile koymaz hani geçmişde kaldı belki unuttuysan hatırlatayım.
geçmiş dönem bütün sivas insanının sami aydından tek şikayeti neydi çok sert milleti dinlemiyor.çalıp çalıp adamı azarlıyor.milletin yüzüne bakmıyor kimseyle görüşmüyor bunlar oldu değilmi.
malum yeni adayda sayın kuru bu kurununda nasıl bir insan olduğunu herkes biliyor.daha çok arayacaksınız doğan ürgüpü.
aksuyu nasıl herkes sami aydın yaptı diyor turkuaz projesinide doğan ürgüp yaptı o başlattı diyecekler.
sen şimdi çok alıngan oldun başkadaki çiviyi çaktı yazısınıda yanlış anlarsın bu bağlamda yazdım o başlığı
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 23:02   #22
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bence sen yanılıyorsun doğan ürgüp o çiviyi çaktı sen farkında değilsin.artık o yoldan dönüş yok sivaslı için ha bu belediye yapmış ha gelecek belediye.
bu belediyede gidiyorsunuz başkanla konuşuyorsunuz.o sizin ayağınıza geliyor istediklerinizi söylüyorsunuz ama ?
belki gelecek belediye sizin yüzünüze bakmaz adam yerine bile koymaz hani geçmişde kaldı belki unuttuysan hatırlatayım.
geçmiş dönem bütün sivas insanının sami aydından tek şikayeti neydi çok sert milleti dinlemiyor.çalıp çalıp adamı azarlıyor.milletin yüzüne bakmıyor kimseyle görüşmüyor bunlar oldu değilmi.
malum yeni adayda sayın kuru bu kurununda nasıl bir insan olduğunu herkes biliyor.daha çok arayacaksınız doğan ürgüpü.
aksuyu nasıl herkes sami aydın yaptı diyor turkuaz projesinide doğan ürgüp yaptı o başlattı diyecekler.
sen şimdi çok alıngan oldun başkadaki çiviyi çaktı yazısınıda yanlış anlarsın bu bağlamda yazdım o başlığı
Doğan Ürgüp mü bizi karşısına alıp konuştu..
Yandaşına bir kamulaştırma bedeli çıkartmış,ya bunu kabul edeceksin ya da edeceksin diyor..Bu mudur muhatap almak?Turkuaz diye bir şey yok..Mahkeme bilir kişisi Turkuaz denen zımbırtının kökten iptali için görüş bildirdi..İptal edilmezse bile belediyenin 5 verdiği yerin aslında 15 edeceğinin görüşünü bildirdi..Siz neyin hesabındasınız merak ediyorum..
Alt 07.06.2013, 17:26   #23
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kardeş benim senin gibi eski sanayide 2 tane dükkanım yok belediye ruhsat vermedi diye yalan yanlış karalama yapma hesabımda yok.
biz ne konuşuyor ne yazıyorsak sivas için keşke 4 eylül sanayi sitesi içinde aynı proje uygulansa
gerçi eski sanayi kalkarsa bizim oralarda değerlenir kiralar artar iyi olur
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2013, 19:40   #24
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kardeş benim senin gibi eski sanayide 2 tane dükkanım yok belediye ruhsat vermedi diye yalan yanlış karalama yapma hesabımda yok.
biz ne konuşuyor ne yazıyorsak sivas için keşke 4 eylül sanayi sitesi içinde aynı proje uygulansa
gerçi eski sanayi kalkarsa bizim oralarda değerlenir kiralar artar iyi olur
Başvurup da verilmeyen ruhsata mı,yani kendi yaşadığım olaya mı inanayım,sana mı inanayım?
Alt 07.06.2013, 21:40   #25
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

iyi olur iyi olur kardeş zaman herşeyin ilacıdır herşey biryane RABBİM hakkınızda hayırlısı neyse onu versin.
benim ne bir siyasi bekletim nede bir rant derdim var tek derdim sivasın vizyonunu değiştirecek bir proje.
büyük birlik partili biri olarak haksız doğan ürgüpse orda milletin hakkını yiyorsa ALLAH ondan sorsun.
belediye bu projeyle hayatında görmediği paraya kavuşacak belki biraz daha az ranttabıl düşünülüp milletin iknasını daha kolay yapabilirdi.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil