Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Balıklı Kaplıca'yı Rüyasında Gördü - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.01.2012, 13:16   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Balıklı Kaplıca'yı Rüyasında Gördü

Kazakistan'da yaşayan 60 yaşındaki sedef hastası Eldar Mukhtarov, gördüğü bir rüya sonrasında araştırma yaparak tedavi için Sivas'ın Kangal İlçesin'deki Balıklı Kaplıca'ya geldi.

Kazakistan'da yaşayan ve seracılık ile uğraşan Eldar Mukhtarov bir kaç sene önce vücudunda başlayan kızarıklıklar nedeni ile hastaneye başvurdu. Hastanede sedef teşhisi konulan Mukhtarov tedavi görmeye başladı. Ancak hastanede gördüğü tedavilerden sonuç alamayan Muktharov bir gece uyurken ilginç bir rüya gördü. Rüyasında gökten bir suya düştüğünü, daha sonra yüzerek kıyıya çıktığında vücudundaki izlerin yok olduğunu gören Mukhtarov, benzer hastalık tedavisi gören kişiler aracılığı ile araştırma başlattı.

Yaptığı araştırma sonucunda Türkiye'nin Sivas kentinde su ve balıkla tedavi yapılan bir yer olduğunu öğrendi. Bunun üzerine Kazakistan'dan yola çıkan Eldar Mukhtarov Kangal ilçesi'ndeki dünyaca ünlü balıklı kaplıcaya geldi. Başından geçen olayı anlatan Mukhtarov, "Hastalığa yakalandıktan sonra, hastanelere giderek tedavi görmeye başladım. Bu sırada da tedavim için bol bol kendi kendime dualar ettim. Bir gece uyurken rüyamda yüksekce bir yerden bir suya düştüğümü gördüm. Düştüğüm suda balıklar da vardı. Daha sonra yüzerek suyun kıyısına çıktım. Sudan çıktığımda vücudumda bulunan yara izlerinin tamamen yok olduğunu gördüm. Öylece uyandım. Bu rüya beni çok etkiledi. Hastanelerde sedef hastalığı tedavisi görenlerden tedavi amaçlı su veya göl gibi bir yer olup olmadığını sordum. Onlarda bana Türkiye'nin Sivas kentinde böyle bir kaplıca bulunduğunu anlattılar. Türkiye'de böyle bir kaplıca bulunduğunu daha önce hiç duymamıştım.

Bunun üzerine temas kurdum ve tedavi için Kazakistan'dan kalkıp buraya geldim" dedi. Kaplıcanın yapısı, su ve balıkların özelliklerinden çok etkilendiğini belirten Mukhtarov, "Buraya geldikten sonra gördüğüm rüyanın benim için bir işaret olduğunu anladım. 3-4 gündür buradayım ve çok memnunum. Rusya, Bulgaristan, Irak gibi ülkelerden gelenler de var. Onlarla da konuşuyorum ve hepsi memnun kaldıklarını söyledi. Vücudumda tedavi anlamında iyi şeyler hissetmeye başladım. İleride tekrar gelmeyi düşünüyorum" dedi. Mukhtarov'un 10 günlük bir tedavi için kaplıcaya geldiği belirtildi. Kaplıca İşletmecisi Fuat Ünsal ise, Kazak konuğun hikayesinin ilginç olduğunu ve ilk kez böyle bir durum ile karşılaştıklarını söyledi.

DHA
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.01.2012, 13:23   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Balıklı Kaplıca'yı Rüyasında Gördü

Enteresan. Eğer Kazak iyileşme yoluna giderse, gördüğü herkese Sivasta ki kaplıçadan bahsedecektir. Ve ziyaretçi sayısı bu tür durumlar oldukça artış göstercektir. Şu Kangal Balıkçı kaplıcamızı keşke daha verimli kullanabilsek.
Alt 11.01.2012, 16:39   #3
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 577 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASLIKAPLICASINI TANITAMAYINCA ADAM RÜYASINDA GÖRMEK ZORUNDA KALDI

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.01.2012, 19:38   #4
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

psoriasis fish yazınca google'a zaten ilk linkte kangal da olduğu anlatılıyor çok bir araştırma yapmasına gerek yokmuş aslında

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.01.2012, 12:23   #5
erhan 58
Usta Yiğido

erhan 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erhan 58 Şuan erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.03.2012 08:51

Tecrübe Puanı: 789 erhan 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben bu balıklardan cok ürküyorum rüyamda görmeyı bırak ama sıfasını gören cok tabıkı
erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı erhan 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2012, 19:18   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Eldar Mukhtarov'un rüyası gerçek olmuş, inşalalh rahatsızlığına iyi gelir, ücretsiz reklam yapar, kendisine şifalar diliyoruz.
Alt 13.01.2012, 21:12   #7
_HALIL_
Yeni Yiğido
NO AVATAR

_HALIL_ Şuan _HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.11.2012 12:48

Tecrübe Puanı: 0 _HALIL_ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vay be hikayeye bak bu arada lutfen kaplicalarimizi temiz tutalim bir renovasyon sart en son gittigimde berbatti !
_HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı _HALIL_'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2012, 22:02   #8
YuSuF
Alt Forum Yöneticisi

YuSuF - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YuSuF Şuan YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 14:22

Tecrübe Puanı: 1049 YuSuF FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Balıklı çermiğe kim girmek istemezki .
YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı YuSuF'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2012, 02:06   #9
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2016 23:55

Tecrübe Puanı: 1035 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

2 defa gitmiştim, 1. defasını gezeyim göreyim nasıl bir yermiş diye gittim, 2. defasınıda belki düzenlenmiş temizlenmiş daha güzel olmuştur umuduyla gittim, 3. defası sanırım olmayacak...
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2012, 10:37   #10
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende aynı sizin gibi 1 defasında gittim.
Gidenlerden öğreneceğim tekrar.
Eğer düzenlenmemişse bende gitmeyeceğim.
Ya bırakın ülkeyi, dünyada eşi benzeri yok, ama ne idüğü belirsiz kişilerin işletmesine bırakılıp heba olma yolunda hızlka ilerlemekte ve buna rağmen hala tek tük de olsa insanlar gidiyor.
Havuzlar rezalet, ya akar su. oluştur 2-3 havuz daha.
Sözde otel sadece beton yığını.
Servis, hizmet, konfor yok.
Ya otele ciddi bir ücret verdim en azından sadece otelcilik hizmetini yapsaydılar.
Bilseydim tekrar Sivasa dönerdim...
İnşallah kısa sürede düzelir...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil