Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.01.2009, 11:47   #11
srilanka
Tecrübeli Yiğido

srilanka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

srilanka Şuan srilanka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2009 13:23

Tecrübe Puanı: 602 srilanka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başbakan Davos'u terketti!!!

gerçektende çok yerinde oldu dün arap kanallarındada son dakika olarak izledim arap dünyasıda haksızlık olduğunu söylüyordu.biz müslüman kardeşlerimizin yalnız olmadığını gösterdik peres pisliğine ve onun arkasından gelen katırlarada çok güzel bir ders verdik.başbakanımızn sözleri çok güzel ve yerindeydi.eminimki birçok kişi başbakanımızın bu tepkisini eleştireceklerdir.HELAL OLSUN ONA İYİKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI.TÜRK TARİHİNDE BEN BÖYLE BAŞBAKAN GÖRMEDİM
Alt 30.01.2009, 11:53   #12
çılgın_türk
Tecrübeli Yiğido

çılgın_türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çılgın_türk Şuan çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.04.2012 18:32

Tecrübe Puanı: 635 çılgın_türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

helallllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllll

türkiyemin başında adam gibi bir adam var bunu anlamayanlar anlasın duymayanlar duysun görmeyenler görsün.....

biz türküz l..n perez sen kimsinde bizim başbakanımıza el kol yapıyorsun aldınmı ağzının payını ......

işte budur bizim gücümüzden hala şüphe duyan varsa anlasın artık türkiyenin ne denli bir ülke olduğunu .... o ne der bu neder yok artık dünyada ... TÜRKİYE NE DER var

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 12:07   #13
srilanka
Tecrübeli Yiğido

herkes tutturmuş yok ilişkiler bozulmasın,yok daha sakin olmak gerekirdi yok bilmem ne bıraksınlar bunları orda bizim kardeşlerimiz şehit olurken kansızlar kadeşlerimizin namusunu kirletip bunuda şerfli bişeymiş gibi gösterirlerken biz oturup onlara müsamağamı mı gösterecez başka başka emriniz?o soysuzların sonu gelecek onlar o fotoğraflarda gülmeye devam etsinler son gülen iyi gülecek ALLAH onların sonunu getirecek hepsi firavun gibi taş kesilecekler.
Alt 30.01.2009, 12:09   #14
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1023 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

bir türk başbakanına yakışacak çok güzel ve onurlu bir davranış sergiledi hala bazı örümcek kafalılar bunu anlamak istemiyorlar yok türkiyenin prestiji zedelenmiş miş sormal lazım o kişiye yalakalık prestijimi zedelenmiş
Alt 30.01.2009, 12:13   #15
srilanka
Tecrübeli Yiğido

bırakın kardeşim o örümcek kafalıların ne dediğini.konuşmaya bile değmezler yok prestij yok ilşki yok bilmem ne onlar ancak kendi menfaatlerini düşünürler.bu konuda öncelik çıkarlar değil VİCDAN olmalıdılır siz nekadar uğraşırsanız uğraşın vicdansızlar işte başka ne beklenirki onlardan...
Alt 30.01.2009, 12:20   #16
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 861 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
srilanka Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bırakın kardeşim o örümcek kafalıların ne dediğini.konuşmaya bile değmezler yok prestij yok ilşki yok bilmem ne onlar ancak kendi menfaatlerini düşünürler.bu konuda öncelik çıkarlar değil VİCDAN olmalıdılır siz nekadar uğraşırsanız uğraşın vicdansızlar işte başka ne beklenirki onlardan...
Aynen kardeşim haklısın .Onların menfaatleri zedelendi ama napalım kusura bakmasınlar artık.Bundan sonra böyle.Dün gece açtıgım bazı kannalr gerçekten insanın sadece canını sıkmaya yarayan ve taraflı olan yayınlar yapmaya başladılar ama halk eski halk değil neyin ne oldugunu çokkk iyi biliyor , onlarında ne oldugunu biliyoruz artık istedikleri kkadar konuşsunla.BaŞBAKANIMIZADA HELAL OLSUN.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 12:24   #17
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Irakta öldürülenler bizim kardeşlerimiz değil mi,onların namusu kirletilmiyor mu,onların kanı yerde kalmıyor mu?

Ben diyorum keşke şu Kasımpaşalığın 1 Mart tezkeresinde de tutsaydı başbakanım..
Öyle lafta kalmasın İsraile su vermeyi kes, ihracatını ithalatını kes o zaman görelim..Asıl laf söyleme tavır koyma böyle olur!!
Alt 30.01.2009, 12:24   #18
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
srilanka Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
herkes tutturmuş yok ilişkiler bozulmasın,yok daha sakin olmak gerekirdi yok bilmem ne bıraksınlar bunları orda bizim kardeşlerimiz şehit olurken kansızlar kadeşlerimizin namusunu kirletip bunuda şerfli bişeymiş gibi gösterirlerken biz oturup onlara müsamağamı mı gösterecez başka başka emriniz?o soysuzların sonu gelecek onlar o fotoğraflarda gülmeye devam etsinler son gülen iyi gülecek ALLAH onların sonunu getirecek hepsi firavun gibi taş kesilecekler.
Tamam doğru söz söyledi, tepki vermiyor diye kızıyorduk tepkisini de ortaya koydu tebrik ediyorum... 1 Mart teskeresinde ABD yanlısı tavır almadı mı bu adam? Binlerce ABD askerinin Türkiye'ye girmesine izin vermeyecek miydi? Ne çabuk unutuyorsunuz? 2 sene önce Barzani ile aynı toplantıda konuşma yapacak olan Deniz Baykal Barzani konuşmab yapmaya çıkarken salonu terketti, Barzani'ye tepki gösterdi "Siyaset adabı, siyaset adabı" diyen kimdi? Tepki verecekse PKK'ya da gerekli tepkiyi versin, PKK'nın şu anki ele başlarına tepki veren muhalefeti sırf siyasi amaçlar için eleştirmesin, aynı şey CHP için'de geçerli, şekil olarak eleştirir bende eleştiriyorum ama amaç olarak en doğrusunu yapmıştır başbakanımız, kendisini tekrar kutluyorum, hatta bu başlığı açan bendim, ben de gurur duydum, ilk tebrik eden bendim, fakat bazı hareketleri yaparken biraz daha sakin olması gerek ve geçmişte söylediği sözleri unutarak kendisi ile çelişmemeli. Baykal'a karşı Barzani'yi savunurken "Siyaset adabı" diye, burada da daha dikkatli olmalıydı.
Bunların hepsinin siyaset olduğunu unutmayalım...

Tekrar tebrik ederim...

Merak ettiğim başka bir konu da Sosyalist Enternasyonel Toplantısında Barzani kürsüye çıkarken Genel Sekreter olmasına rağmen Sahnedeki yerinden kalkıp giden Deniz Baykal'ın tepkisi ana sayfada manşet olarak çıkmışmıydı sitemizde ve O'na sitemizde gelen tepkiler nasıldı???

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2009, 12:30   #19
yiğidoturan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1023 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tamam doğru söz söyledi, tepki vermiyor diye kızıyorduk tepkisini de ortaya koydu tebrik ediyorum... 1 Mart teskeresinde ABD yanlısı tavır almadı mı bu adam? Binlerce ABD askerinin Türkiye'ye girmesine izin vermeyecek miydi? Ne çabuk unutuyorsunuz? 2 sene önce Barzani ile aynı toplantıda konuşma yapacak olan Deniz Baykal Barzani konuşmab yapmaya çıkarken salonu terketti, Barzani'ye tepki gösterdi "Siyaset adabı, siyaset adabı" diyen kimdi? Tepki verecekse PKK'ya da gerekli tepkiyi versin, PKK'nın şu anki ele başlarına tepki veren muhalefeti sırf siyasi amaçlar için eleştirmesin, aynı şey CHP için'de geçerli, şekil olarak eleştirir bende eleştiriyorum ama amaç olarak en doğrusunu yapmıştır başbakanımız, kendisini tekrar kutluyorum, hatta bu başlığı açan bendim, ben de gurur duydum, ilk tebrik eden bendim, fakat bazı hareketleri yaparken biraz daha sakin olması gerek ve geçmişte söylediği sözleri unutarak kendisi ile çelişmemeli. Baykal'a karşı Barzani'yi savunurken "Siyaset adabı" diye, burada da daha dikkatli olmalıydı.
Bunların hepsinin siyaset olduğunu unutmayalım...

Tekrar tebrik ederim...

Merak ettiğim başka bir konu da Sosyalist Enternasyonel Toplantısında Barzani kürsüye çıkarken Genel Sekreter olmasına rağmen Sahnedeki yerinden kalkıp giden Deniz Baykal'ın tepkisi ana sayfada manşet olarak çıkmışmıydı sitemizde ve O'na sitemizde gelen tepkiler nasıldı???

gardaş niye başarıyı perdelemiye çalışıyorsunuz biz burda şimdiye kadar gelmiş geçmiş başbakanların içinde ilk defa bir başbakan (TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞBAKANI) onurlu bir duruş sergiledi konu bu

geçmişte yapılan hataları bizde eleştirdik ama bugüne bakın
Alt 30.01.2009, 12:30   #20
yiğidoturan
Usta Yiğido

Suç Olsa Da

Ne diyorsa İslam dini
Uyacağız suç olsa da
Gerçeği örten kefeni
Yırtacağız suç olsa da.

Alnımız ak, yüzümüz ak
İslam olan olmaz korkak
Batıla batıl Hakka Hak
Diyeceğiz suç olsa da.

Çiçeklenir sevda serde
Cihad, düğün olur merde
Nur-u Kuranı her yerde
Yayacağız suç olsa da

Baba, Ana, Bacı, Kardaş
Ehl-i küfre açtık savaş
İslamın yoluna can baş
Koyacağız suç olsa da.

Cihad bize bayram düğün
Ta doğuştan haşre değin
Her an zikrullah gömleğin
Giyeceğiz suç olsa da.

Mana doldurmuş içleri
Gam mı maddenin suçları
Dine taş atan hiçleri
Sustururuz suç olsa da.

Abdürrahim Karakoç

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)