Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Program Alanı > Full Program Download
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Full Program Download Full Programlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2008, 16:43   #1
Fatihmd
Usta Yiğido

Fatihmd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatihmd Şuan Fatihmd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.11.2013 09:20

Tecrübe Puanı: 661 Fatihmd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Gom Player Video Oynatım Programı

Değerli arkadaşlar, sizlere şahsen kullandığım ve çok beğendiğim video oynatma programı Gom Media Player ı anlatmak istiyorum.

Gom Player dünya genelinde kullanılan başlıca oynatıcılardan birisidir. Programın her türlü video dosyasını sorunsuzca oynatmakta. Çift sesli (dual) filmlerde ve alt yazılı filmlerde kolayca istediğiniz dili seçme, alt yazıları boyutlandırma ve şekillendirmede gayet başarılıdır.

Programın Türkçe desteğinin olmasıda rakiplerine göre Türk kullanıcılar arasında tercih edilme sayısını artırıyor. Divx / xvid filmlerdede oldukça başarılı olan program tamamen ücretsiz.

Program web sitesi: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Program indirme adresi: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Program Türkçe destek ve yama sitesi : [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

NOT: Bilgisayarınızda video ve ses dosyalarını açmakta sorun yaşıyorsanız k-lite codec pack i sisteminize kurmanız gerekmktedir. Farklı kodek paketleride bolca buunmakta ama en kapsamlı ve tercih edileni k-lite olduğu için bende onu yazdım

İndirme adresi: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

NOT:Bilgisayarlarımızda tüm video formatlarının açılabilme
Alt 09.06.2008, 16:44   #2
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

yakamozz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yakamozz Şuan yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2016 14:43

Tecrübe Puanı: 624 yakamozz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: Gom Player Video Oynatım Programı

Paylaşım için tşkler kardeş...
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2008, 16:55   #3
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 998 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Gom Player Video Oynatım Programı

evet ben ev ve işyerimde kullanıyorum ve çok memnunum.. kesinlikle tavsiye ederim...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)