Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' ta Turizm > TERMAL TURİZM > Sıcak çermik
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2007, 20:24   #11
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 858 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Sıcak Çermik

valla bu yaz giittim çadırlar kldırılmıştı balıklı çermik gibi sıcak çermiğinde hali harap
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2007, 21:27   #12
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: Sıcak Çermik

sıcak cermik ne hallere düşmüş sivasın en gözde mesire yerlerinden biriydi ama malesef bu günlerde iki belediye arsında cekişmelere maruz kalıyor olanda sivasımın insanına oluyor artık kimsecikler cermiğe gitmiyormuş nedenide kalın belediyesi mahkemeyle sivas belediyesinden almış ama bakım sıfır işletmeciliği bilmeyen adamlar alınca koskoca sıcak cermik yüz seneden fazla bir zamandır işletmeciliğini yapan sivas belediyesinden alınınca kaderine terk edilmiş bir duruma düşmüş inanın çok üzüldüm benim sıcak cermikte çok hatıralarım vardı inşallah ehlinin eline gecerde tekrar eski canlılığına kavuşur
Alt 19.11.2007, 10:15   #13
kertmeli
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kertmeli Şuan kertmeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.11.2007 15:50

Tecrübe Puanı: 0 kertmeli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet konu hakkında hat saffada üzgünüm .bende sıçak cermiği çok severdim her fırsattada giderdim fakat şu an ne içimden geliyor.nede bişey.artık sıçak çermiğin gorüntüsü çok soğuk olmuş çoooookkkk.
kertmeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2007, 14:20   #14
58mehmet
Yeni Yiğido

58mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58mehmet Şuan 58mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.12.2010 14:38

Tecrübe Puanı: 0 58mehmet isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Maalesef Sicak cermigimizide böldüler.Bu sene gittigimde durumu icler acisiydi.
Bu kadar rezillik olurmuymus.Maalesef bir anlasmazlik yüzünden,güzelim degerlerimiz birer birer kayboluyor ve bizde seyirci kaliyoruz.
58mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2007, 15:22   #15
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 17:58

Tecrübe Puanı: 732 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Sıcak Çermik

Tüm çocukluğumun yazları orada geçti. En az iki ay kalırdık. Bizim zamanımızda iki havuz vardı. Sonradan girişe iki havuz daha yapıldı. Çermik otobüslerinde muavinlik yaptım. <<çermikte gazete sattım. Ey Allahım ne güzel günlerdi. Şimdi büyüdük o günleri yadetmek için Sivas'a her gelişimde Sıcak Çermik te bir tur atmadan Sivas'a gitmiyordum Bu hallere düşmesine üzüldüm. Çermik o zamanlar özel işletiliyordu. Yine özele kiralanmalı. Anlattığınız kötü durumdan kurtulmalı Yazık.
Alt 22.03.2008, 12:55   #16
KraL_Yiğido
Yeni Yiğido

KraL_Yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KraL_Yiğido Şuan KraL_Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.03.2008 18:46

Tecrübe Puanı: 0 KraL_Yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. ben 12 senedir izmirdeyim o yüzden bu takım bilgilerin resimlerin biz gurbetçi sivaslılar için önemi çok büyük.. ben uzun süreli işler için süreklü seyahat halindeydim o yüzden siteyle fazla ilgilenemedim arkadaşlar.. bugünden itibaren daha fazla aranızda olmaya çalışıcam.. paylaşımlar çok güzel ellerinize sağlık
KraL_Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2008, 12:57   #17
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 733 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

artık gıdemıyecez bea

Alt 17.07.2008, 12:03   #18
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Sıcak Çermik

sıcak çermik tek kelimeyle mide bulandırıcı şu haliyle...değerlendirilebilse reşadiye gibi kozaklı gibi o zaman başka..
Alt 17.07.2008, 19:20   #19
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI

keşke bizim evlerin de resimlerini çekebilseydin duman ben unututm yaws

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.07.2008, 19:21   #20
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: --->: Sıcak Çermik

Alıntı:
gürün_güzeli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
keşke bizim evlerin de resimlerini çekebilseydin duman ben unututm yaws
Geçti. Önceden söyleseydin bizzat gider 3 boyutlu çekerdim

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil